Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

kızıma hamile kaldığım ay bende koku ve kaşıntı yaşadım başarımdaydık. Hamile kalmışım adet günüm geçti hiiiiç bişey kalmadı . Ama çok su içtim. O kadar su içiyordum ki dk başı wc ye koşuyordum. Ağustosta evlendim o sene feci sıcak vardı istemsiz kendimi tedavi ettim

Gerçekten mi ? Çok sağolun ya sabahtan beri kendimi yiyorum ya gebeliğe engel olan bir durumda diye gerçi doktor akintimdan örnek aldı temiz çıktı sadece mantar oluşmuş yani

Gerçekten mi ? Çok sağolun ya sabahtan beri kendimi yiyorum ya gebeliğe engel olan bir durumda diye gerçi doktor akintimdan örnek aldı temiz çıktı sadece mantar oluşmuş yani
Hiç bişey olmadı çok şükür sancım Ağrı'm bile yoktu ilk gebeliğimde. Bol bol su iç inşlh geçer

Bol bol su içelim inşallah herşey düzelir ve bu mutluluğu biz de yaşarız bebeğimize kavuşarak

Senin siklusun kaç günde bir geliyor canım? Ve ne kadar sürüyor?
Canım bende pco vardı herşey dengesizdi kullandığım ilaçlar ve kürler vs bunlar sayesinde şu an kistimde kalmadı hormonlarım da güzeldi ilaç kullanmadan 50 günü buluyordu adetim bu ay ilk defa ilaç kullanmadan adet olacağım adetlerim 5 6 gün sürüyor genelde

Tatlım mantar olduysan eşinle nasıl birlikte olacaksın bulaşmaz mı birde neden yumurtlama döneminde kullanılmaz mış

Tatlım mantar olduysan eşinle nasıl birlikte olacaksın bulaşmaz mı birde neden yumurtlama döneminde kullanılmaz mış

Doktora sordum birliktelikte eşime geçer mi diye hayır 1 hafta birlikte olursunuz sonra ilaclara baslayinca iliskiyi kesersiniz bitene kadar dedi. E fitil ilac sonucta kimyasal rahime yerleşen birşey belkide spermin yumurtaya ulaşmasını engelleyebilir yada sperm kalitesini bozabilir hiç sormadim okadarını.
Ama fitil kullanilirken birliktelik olmaz normalinde de bu böyledir bence

Anladım canım doktora güvenmekten başka çaremiz ne yazık ki Yok o ne derse yap bakalım inşallah hastalığı da atlatırsın

Dün gece de çalışmalara devam ettik. Bu sefer kendimi tuttum tuvalete gitmedim direk öyle yattım bakalım tutacak mı..

Dün gece de çalışmalara devam ettik. Bu sefer kendimi tuttum tuvalete gitmedim direk öyle yattım bakalım tutacak mı..
Kuzum bisi soracam senin 2. Cizgi tamamen kayboldu dimi bugün yaptim hic 2. Cizgi cikmadi da benim yumurtalar kapandi sanirim

Kuzum bisi soracam senin 2. Cizgi tamamen kayboldu dimi bugün yaptim hic 2. Cizgi cikmadi da benim yumurtalar kapandi sanirim
Canım ben daha testi yapmadım eşimle dışardayız eve gidince yapıp söylerim. Resim var mı testinin? Merak ettim tam mı kayboldu?

Canım ben daha testi yapmadım eşimle dışardayız eve gidince yapıp söylerim. Resim var mı testinin? Merak ettim tam mı kayboldu?
Simdi tektar baktim hafif cizgi belirmiş ama ilk 5dk yoktu. Sonra bırakıp yemek yapmistim demekki o arada çıkmış canimm sen yapınca foto at bende ceker atarım

Simdi tektar baktim hafif cizgi belirmiş ama ilk 5dk yoktu. Sonra bırakıp yemek yapmistim demekki o arada çıkmış canimm sen yapınca foto at bende ceker atarım
Ama sen kaç dakka sonra baktın bir süre sonra fazla durunca geçersiz oluyormuş.. ben de şimdi yaptım testi 10 dk sonra sonucu çekip atarım buraya. Bide sen sigara içiyor musun ben bu aralar çok içiyorum sırf o yüzden bile tutmaz diye umutsuzum biraz bırakamadım gitti şu illeti

Canım benimki de hafif silik çıktı.. acaba yumurta çatladı mı çatlayacak mı benim aklım karıştı..

Eklentiler

• 1479053613681.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 1.067
ovulasyon testim bugün koyulaşmaya başladı günde bir kez yapıyorum yorumlar mısınız yumurtlama için daha koyu mu olması gerekiyo

Canım benimki de hafif silik çıktı.. acaba yumurta çatladı mı çatlayacak mı benim aklım karıştı..
Çatlamış kuzum ben doktoruma whatsapdan attım bugün dair tüm ovü cizelgemi seninkiyle aynı cizgide şuan benimde tekrar yaptım ilk yaptığım doğruymuş ayni durumdayiz anlayacağın doktor bugünde ilişki önerdi yine tutma olasılığı olan son günmüş :))

Eki Görüntüle 1911020 ovulasyon testim bugün koyulaşmaya başladı günde bir kez yapıyorum yorumlar mısınız yumurtlama için daha koyu mu olması gerekiyo
Evet daha koyu hatta diğerinden daha da koyu olacak canım sanırım senin 2 güne daha ihtiyacın var yarin biraz daha koyulasir sonraki gün tam koyu olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…