Ovulasyon testi ile hamile kalmaya çalışanlar gelin bu süreci beraber yaşayalım

Ovulasyon test işe yarıyormu

• Evet

Toplam Oy: 2 100,0%
  • Hayır

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2

Biranneikicocuk

ι̇кι̇ ρяєηѕ’ι̇η ρяєηѕєѕ’ι̇
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
413
262
23
Adet takvimi kullanıyorum düzenli olarak 27 nci günümde adet oluyorum adet takvimine göre 14. Gün yumurtlama gösteriyodu ve degerlendirilmesi gereken günler yumurtlamadan 2 3 gün önce ve 2 gün sonrası olarak gosteriyodu diger gunler dusuk gebelik sansi ve bende OVULASYON TESTİNE basladım bu sitede kullanıp ilk ay hamile kalanlari gördükten sonra adetimden sonra hergun yapmaya basldım takvimin söyledigi gunler belli bellirsiz cizgi cıktı hep sonra takvime gore dusuk sanslı gunlere geldigimde yani bugun 18 inci günümde çift çizgiyi gördüm ve demekki gec yumurtluyormusum kızlar bu ay cok ümitliyim umarım rabbim hepimize bu güzel duyguyu yasatır :dua::KK1: asagıda fotoda bugune kadr ya hic cizgi cıkmadı yada hep silik cıktı ve ve bugun oteki fotodaki cift cizgiyi gördüm adetime 10 gün var

Eklentiler

• IMG_5111.JPG
    IMG_5111.JPG
    29,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_5286.JPG
    IMG_5286.JPG
    16,5 KB · Görüntüleme: 41

ceylin-46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
2.732
1.498
26
Kimseler yokmu ovulasyon testi kullanan benim gibi sitresli bir surec yasayannn :kızgın:
Canim sana dünde cevap vermiştim olması gereken cizgi çıkmış çalismalara devam bundan sonra o cizgiyi silik görmen lazim yani yumurtanin catladigini anlamak için

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1067 gün geçti.