Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi ile yumurtlamayı geç görüp geç döllenme yaşayıp hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2. Yumurtlamayı nasıl anladınız
Ateş takibi yapıyordum zaten ilk yumurtlama geçti ateşim yüksek seyrediyordu. Sonra tekrar ateşim düştü. Erken adet olcam sanırım falan derken olmadım. Ateşim öyle yüksek devam etti. Sonra gebelik belirtisi olunca 10ncu gün test yaptım pozitif çıktı. Ama ovülasyon testiyle çift pik yakalayanlar da oluyor teste devam edip

Merhaba bende 5 şubatta pik gördüm adete 9 gün kala 6 şubatta çatlama oldu silikleşti ovülasyon 14 şubat adet tarihim sizce eğer tutarsa adet görür müyüm geç yumurtlama olduğu için sürecim ilerler ilk hamileliğim olacak bilgim yok kafam karıştı iyice
Merhaba canım merak etimm hamilemisin acaba 😌

Evet canım hamileyim çok şükür ki 🥰🥰
Ne kadar sonra öğrendin acaba ☺️ Benimde geç yumurtlama oldu yarın adet günüm. Yumurtlamadan 8 gün geçti daha 😌 birde adet olmuşmuydun canım. Olurda tutarsa benimde ilk gebeliğim olucak ve ilk denememizdi bu yüzden kafam çok karışık 🥰

Ne kadar sonra öğrendin acaba ☺️ Benimde geç yumurtlama oldu yarın adet günüm. Yumurtlamadan 8 gün geçti daha 😌 birde adet olmuşmuydun canım. Olurda tutarsa benimde ilk gebeliğim olucak ve ilk denememizdi bu yüzden kafam çok karışık 🥰
İnşallah sende hamilesindir canım 😀 ben yumurtlamanın 11.gününde silik çizgi ile öğrendim kan değerim 16.2 çıkmıştı canım normal adet tarihim 14 şubattı 15 şubatta öğrendim ben ama geç yumurtlamada adet tarihi farklı oluyor diyorlar ona dikkat et ve adet olmadım ben 🥰

Belirtileriniz nelerdi
Kasık ağrım vardı ama adet ağrısı gibi değil iğneler batıyodu sanki akıntım vardı ani hareket ederken kasıklarıma acayip bi ağrı giriyodu ve sık tuvalete çıkıyodum bebişle alakası var mı bilmiyorum ama bunlar vardı hatırladığım önceki aylar gibi herşeyimi dinlememiştim o ay 🤣

İnşallah sende hamilesindir canım 😀 ben yumurtlamanın 11.gününde silik çizgi ile öğrendim kan değerim 16.2 çıkmıştı canım normal adet tarihim 14 şubattı 15 şubatta öğrendim ben ama geç yumurtlamada adet tarihi farklı oluyor diyorlar ona dikkat et ve adet olmadım ben 🥰
inşallahhh canım benim☺️ Çok sevindim adına dikkat et kendine çok 🥰 teşekkürler cevabın için 🤍

Kasık ağrım vardı ama adet ağrısı gibi değil iğneler batıyodu sanki akıntım vardı ani hareket ederken kasıklarıma acayip bi ağrı giriyodu ve sık tuvalete çıkıyodum bebişle alakası var mı bilmiyorum ama bunlar vardı hatırladığım önceki aylar gibi herşeyimi dinlememiştim o ay 🤣
Akıntı nasıldı benimde adete 2 3 gün kala islaklik oluyodu seffaf gibi bugunde adet günüm su gibi akıntı devan ediyo gebelik belirtisi olabilirmi

Akıntı nasıldı benimde adete 2 3 gün kala islaklik oluyodu seffaf gibi bugunde adet günüm su gibi akıntı devan ediyo gebelik belirtisi olabilirmi
Şeffaftı canım bugün adet olmazsan yarın test yap istersen ama daha önce hiç düzensizliğin olmuyosa yap

Herkese merhaba kızlar benim ovülasyonlar böyleydi her gün de değerlendirdik 15 Mart Regl oldum bende de olabilir mi geç döllenme dediğiniz şey benimde ilk hamilelik için uğraşıyorum nasip 🤷🏻‍♀️🤲🏻❤️

Eklentiler

• AD29236B-54B3-4C94-85CE-A5E6A155BBA4.jpeg
    AD29236B-54B3-4C94-85CE-A5E6A155BBA4.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 111
Herkese merhaba kızlar benim ovülasyonlar böyleydi her gün de değerlendirdik 15 Mart Regl oldum bende de olabilir mi geç döllenme dediğiniz şey benimde ilk hamilelik için uğraşıyorum nasip 🤷🏻‍♀️🤲🏻❤️
Merhaba canımm . 11 martta sanki yükselmiş ama emin olamadım. Ya rekleri aynı olucak ya da C den daha koyu olucak T. adetin bitsin 4 5 gün sonra hemen başla tekrardan ovulasyon Testlerine. Hatta mümkünse çoklu paketler halinde al adete yaklaşana kadar yap ☺️ Ben adete 8 gün kala gördüm aynı kırmızılıkta çizgi o yüzden düşünmüştüm acaba geçmi döllenme olucak diye 🥰 inşallah en yakın zamanda alırız senden de güzel haberler 🤍

Merhaba canımm . 11 martta sanki yükselmiş ama emin olamadım. Ya rekleri aynı olucak ya da C den daha koyu olucak T. adetin bitsin 4 5 gün sonra hemen başla tekrardan ovulasyon Testlerine. Ben adete 8 gün kala gördüm aynı kırmızılıkta çizgi o yüzden düşünmüştüm acaba geçmi döllenme olucak diye 🥰 inşallah en yakın zamanda alırız senden de güzel haberler 🤍
Hayırlısı inşallah hepimiz için ay ne zormuş ya hamile kalmak 😞 C life aldım onuda denicem birde beline bardak çektirip yakı koyanlar varmış gebelik için onuda denicem bu ay Regl bitsin bakalım hayırlısı Allahtan

Hayırlısı inşallah hepimiz için ay ne zormuş ya hamile kalmak 😞 C life aldım onuda denicem birde beline bardak çektirip yakı koyanlar varmış gebelik için onuda denicem bu ay Regl bitsin bakalım hayırlısı Allahtan
Off evet ya sanki çok kolay olcakmış gibi geliyor işin içine girmeden 😄 ama işleyiş cidden çok farklı😌 Artık hayırlı zamanı beklicez

X