Ovulasyon testi pik

yorumcuu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
169
40
26
Günaydın arkadaşlar adetime eğer sarkmazsa 4 gün var bende bi kaç gün aralıklarla ovulasyon testi yapıyordum T çizgisi C ile aynı koyulukta çıkıyordu bugün ilk idrarımla denemek istedim nasıl çıkacak diye resmini paylaşıcam bakar mısınız sizce hamile olabilir miyim 🥹

Eklentiler

• IMG_7408.jpeg
    IMG_7408.jpeg
    259,4 KB · Görüntüleme: 159
Günaydın arkadaşlar adetime eğer sarkmazsa 4 gün var bende bi kaç gün aralıklarla ovulasyon testi yapıyordum T çizgisi C ile aynı koyulukta çıkıyordu bugün ilk idrarımla denemek istedim nasıl çıkacak diye resmini paylaşıcam bakar mısınız sizce hamile olabilir miyim 🥹
canım ilk idrar lh da yanıltıcı olabilir zaten regline 4 gün kalmış direk gebelik testi yapsaydın

canım ilk idrar lh da yanıltıcı olabilir zaten regline 4 gün kalmış direk gebelik testi yapsaydın
Az önce tekrardan Ovulasyon denedim yine aynı koyulukta çıktı ay ben git gide heyecan yaptım inşallah içimde kalmaz bu heyecanım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    248,3 KB · Görüntüleme: 159
Kızlar ovulasyonuma Bakarmısınız Bi kaç gün dha tekrarlayım Mi testi

Eklentiler

• 20240208_163656.jpg
    20240208_163656.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 124
Adetine kaç gün var kuzum benim de böyle koyulaşmaya başladı hatta t çizgisi c den daha koyu
Kuzum
Bnm Adetim bu ay 4 5 gün sürdü İlk Defa bu kadar kısa surdu ocak ayının 15 inde adet gördüm
İlk defa düzensiz oldu bu kadar

X