Ovulasyon testi pik

Merhaba ben de ilk kez ovulasyon testi deneyenlerdenim. Adet başlangıç tarihinden sonraki 10.gun başladım testlere. Yorumlarsanız çok mutlu olurum çok anladığım bişi değil.catlama oldu mu olmadı mı anlayamiyorum. Dün gece de kasıklarımda bir ince sizi vardı ama şu an yok

Eklentiler

• IMG20240212090850.jpg
    IMG20240212090850.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 79
Merhaba ben de ilk kez ovulasyon testi deneyenlerdenim. Adet başlangıç tarihinden sonraki 10.gun başladım testlere. Yorumlarsanız çok mutlu olurum çok anladığım bişi değil.catlama oldu mu olmadı mı anlayamiyorum. Dün gece de kasıklarımda bir ince sizi vardı ama şu an yok
Yumurtlama olunca iki çizginin de net olması lazım adet düzensizliğin var mı ? Devam et test yapmaya

Evet pkos var denmişti. 3 ay önce kendiliğinden bir gebelik oluştu ama 6 haftalıkken düşük oldu. Kürtajdan sonra da düzenim bozuldu bir hayli

Zaten daha önce hamile kalmışsın bu iyi bi haber en azından yumurtluyorsun döllenme gerçekleşiyor canını sıkma devam et testlere gün aşırı ilişkiye gir hayırlısıyla olur Allahın izniyle ♥️👍🏻
4 yılda 1 kez hamile kalabildim. İnşallah dedigin gibi olur teşekkür ederim birazcık içimi ferahlattin 🥰

4 yılda 1 kez hamile kalabildim. İnşallah dedigin gibi olur teşekkür ederim birazcık içimi ferahlattin 🥰
Nasip bu işler kimisi hiç istemez bebek ama bebek sahibi olur kimisi çok ister ama olmaz Rabbimin inayetine kalmış bir durum ol derse olur sen dediğim gibi devam et testlerine yumurtlama günlerini değerlendir 🙏

Canim konuya az önce denk geldim ve okurken hamile olduğunu öğrenince çok mutlu oldum tebrik ederim rabbim sağlıkla kucagina almayi nasip etsin sorunsuz sıkıntısız bi gebelik geçirirsin rabbimin izniyle inşallah bana ve bütün isteyenlere nasip etsin rabbim🤲🤲🤲😍😍

Canim konuya az önce denk geldim ve okurken hamile olduğunu öğrenince çok mutlu oldum tebrik ederim rabbim sağlıkla kucagina almayi nasip etsin sorunsuz sıkıntısız bi gebelik geçirirsin rabbimin izniyle inşallah bana ve bütün isteyenlere nasip etsin rabbim🤲🤲🤲😍😍
Aminnn Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla

Aminnn Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla
Merhaba, bana da uğur getirin inşallah diye yazmak istedim.

Bu ay ovülasyonla takip ettim 30 ocakta yumurtlamayı, 1 şubatta çatlamayı gördüm. Bugün dayanamadım erken gebelik testi aldım. Ama negatifti, yine de ovülasyon testi yapayım dedim onun rengi 2 gün önceye göre daha koyu çıktı. Size fotoğraf yolluyorum. Şöyle de bir durum var uygulamaya göre 20 şubatta regl olmam gerekli ovülasyona göre 14-15 gibi regl olmam lazım sanırım kafam çok karışık 🥹 yardım ederseniz sevinirim

Eklentiler

• F8BE4A6E-20C8-426B-AD14-0065A670D615.jpeg
    F8BE4A6E-20C8-426B-AD14-0065A670D615.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba, bana da uğur getirin inşallah diye yazmak istedim.

Bu ay ovülasyonla takip ettim 30 ocakta yumurtlamayı, 1 şubatta çatlamayı gördüm. Bugün dayanamadım erken gebelik testi aldım. Ama negatifti, yine de ovülasyon testi yapayım dedim onun rengi 2 gün önceye göre daha koyu çıktı. Size fotoğraf yolluyorum. Şöyle de bir durum var uygulamaya göre 20 şubatta regl olmam gerekli ovülasyona göre 14-15 gibi regl olmam lazım sanırım kafam çok karışık 🥹 yardım ederseniz sevinirim
Bende zaten ovulasyon testiyle anlamıştım hamile olduğumu benimde başlarda böyle eşit çıkıyordu çizgi 2 günde bi tekrarla t çizgisi gittikçe koyulaşması lazım

X