Ovulasyon testi pik

Ben erken gebelik testi yaptım adetten 2 gün önce
Peki son bir sorum olacak size, benim çatlamam 1 şubattı. Beklenen regl haliyle 14 ü oluyor yanlış bilmiyorsam. Pc isimli uygulamaya göre de 20 şubatta regl olmam gerekli genelde de uygulama tutturuyor benim regl günümü. Sizce ben 14 ü mü baz almalıyım regl beklemek için, 20 mi?

Peki son bir sorum olacak size, benim çatlamam 1 şubattı. Beklenen regl haliyle 14 ü oluyor yanlış bilmiyorsam. Pc isimli uygulamaya göre de 20 şubatta regl olmam gerekli genelde de uygulama tutturuyor benim regl günümü. Sizce ben 14 ü mü baz almalıyım regl beklemek için, 20 mi?
Adetin kaç günde bir oluyo

14 ü baz alsan yarın regl olmaz lazım o zaman herhangi bir belirtin var mı

Hayır yarın olacak gibi olsam onu hissediyorum yarın olurum diye sadece, ara ara gelen bulantı, göğüs ağrısı, ara ara gelen kasık ağrısı var.
Hmm o zaman bi iki gün bekle bence eğer yarın regl olmazsan bi test dene istersen ya da ovulasyon takibi yap çünkü Şuan koyulaşmaya başlamış ama böyle devam ederse hamile olma şansın var benim de adetime 1 hafta kala falan eşit çıkıyordu çizgiler hatta dur resim koyayım zamanla koyulaştı ve adetime iki gün varken pozitifi gördüm

Eklentiler

• IMG_7397.jpeg
    IMG_7397.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_7401.jpeg
    IMG_7401.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_7407.jpeg
    IMG_7407.jpeg
    194,3 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_7408.jpeg
    IMG_7408.jpeg
    259,4 KB · Görüntüleme: 41
Hmm o zaman bi iki gün bekle bence eğer yarın regl olmazsan bi test dene istersen ya da ovulasyon takibi yap çünkü Şuan koyulaşmaya başlamış ama böyle devam ederse hamile olma şansın var benim de adetime 1 hafta kala falan eşit çıkıyordu çizgiler hatta dur resim koyayım zamanla koyulaştı ve adetime iki gün varken pozitifi gördüm
Siz adetinizi neye göre takip ettiniz acaba?

Pc ye göre regl tarihiniz neydi acaba?
10 ya da 12 ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam o civarlarda yani şöyle söyleyim yumurtlamadan 15 gün sonra teste çıktı belki önceden yapsam çıkardı ama elimde test yoktu sende hesapla yumurtlamadan bi 14 gün geçince test yap

10 ya da 12 ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam o civarlarda yani şöyle söyleyim yumurtlamadan 15 gün sonra teste çıktı belki önceden yapsam çıkardı ama elimde test yoktu sende hesapla yumurtlamadan bi 14 gün geçince test yap
Benim bugün 12. Günümdü erken gebelik testi yaptım negatifti, LH testi de tersine koyulaşmaya başlamıştı 15. Günde yenileyeceğim testi

Yaaa gözünüz aydın :) bende bu ay ovulasyon denedim ilk denemem baya da güzel değerlendirdik ama olmadı .
İlk denemede olucak diye bişey yok 😌 bide ablamın tavsiyesi üzerine adetliyken hayır tohumu çayı demleyip içiyordum 7 8 gün kadar içtim onun bi faydası olmuşumdur bilmiyorum ama sonra hamile kaldım

X