Ovulasyon testi pik

Merhaba ben 4 aydır yumurtlama testi kullanıyorum ve hep pik gördüm ama bu ay aynı renkti. Ve dün ve bu gün yine pik gibi ama aynı tonlarda oldu. Sormak istediğim ben ilk yumurtlamadan (28-30 ocak) 1 hafta sonra testlerde silik çizgi gördüm. Ve hatta yeni yaptığım tstte biri pembelesmişti. Sizce yumurtlama zamanı şimdiyse neden hamilelik testi silik çıktı? Yumurtlama yaklaşınca sizce silik çizgi çıkar mı?

Eklentiler

• IMG_20240213_135638.jpg
    IMG_20240213_135638.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 34
Hayırlı olsun 🥰 yumurtlamadan kaç gün sonra ovülasyon testiniz pik oldu bide yumurtlamadan kaç gün sonra gebelik testi yaptınız acaba ☺
Tam gününü hatırlamıyorum ama 7-8 gün vardı daha adetime eşit koyulukta çıkıyordu başta 2 gün de bir yaptım T çizgisi gitgide koyulaştı yumurtlamadan 15 gün sonra da normal test yaptım

Üstteki dün sabah alttaki dün akşam.. bugün yaptığım testte daha silik oldu. Akıntı ve ağrıda var çatladı galiba kendileri 😂😂 yorumlayabilecek var mı ?

Eklentiler

• IMG_20240217_235903.jpg
    IMG_20240217_235903.jpg
    156,3 KB · Görüntüleme: 28
Üstteki dün sabah alttaki dün akşam.. bugün yaptığım testte daha silik oldu. Akıntı ve ağrıda var çatladı galiba kendileri 😂😂 yorumlayabilecek var mı ?
Bana da öyle geldi düne göre daha silik çıkmış çatlamış sanırım hadi hayırlısı olsun

X