Ovulasyon testi pik

yorumcuu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
177
43
26
Günaydın arkadaşlar adetime eğer sarkmazsa 4 gün var bende bi kaç gün aralıklarla ovulasyon testi yapıyordum T çizgisi C ile aynı koyulukta çıkıyordu bugün ilk idrarımla denemek istedim nasıl çıkacak diye resmini paylaşıcam bakar mısınız sizce hamile olabilir miyim

Eklentiler

• IMG_7408.jpeg
    259,4 KB · Görüntüleme: 159
canım ilk idrar lh da yanıltıcı olabilir zaten regline 4 gün kalmış direk gebelik testi yapsaydın

canım ilk idrar lh da yanıltıcı olabilir zaten regline 4 gün kalmış direk gebelik testi yapsaydın
Az önce tekrardan Ovulasyon denedim yine aynı koyulukta çıktı ay ben git gide heyecan yaptım inşallah içimde kalmaz bu heyecanım

Eklentiler

• image.jpg
    248,3 KB · Görüntüleme: 160
Az önce tekrardan Ovulasyon denedim yine aynı koyulukta çıktı ay ben git gide heyecan yaptım inşallah içimde kalmaz bu heyecanım
canım ya hamilelik yada tekrar yumurtluyorsun bence bi eczane bulup gebelik testi almalısın

Kızlar ovulasyonuma Bakarmısınız Bi kaç gün dha tekrarlayım Mi testi

Eklentiler

• 20240208_163656.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 126
Adetine kaç gün var kuzum benim de böyle koyulaşmaya başladı hatta t çizgisi c den daha koyu
Kuzum
Bnm Adetim bu ay 4 5 gün sürdü İlk Defa bu kadar kısa surdu ocak ayının 15 inde adet gördüm
İlk defa düzensiz oldu bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…