Ovülasyon testi polikistik over

Merhabalar arkadaslar gebelik düşünüyorum 5 aydır cocugum olmuyor doktora gitiğimde sende polikistik over var dedi . Adetlerimde düzensizlik var bana folik asit ve gynopol adında bi ilaç basladı birde reglim cok az oldugu için duphaston adlı ilacı basladı . Bir ay önce hormonlarımda bir sey cıkmadı ancak bu ay tekrar reglimin 3. Gunu kan vercem . Gecen ay ovulasyon testi yaptım ancak hiçbir sey anlamadım yumurtlamam hangisinde olmus acaba ve polikistik olup dogal yolla direk hamile kalamammı deliricem cunku cok fazla taktım kafama birde önceki ay 38 gunde regl olmustun bu ilaçlardan sonra tam 28 . Gunde regl oldum yani ilaçlar işe yaramıs mı olıyor
Merhaba test yaptınız mı merak ettim

İkisinin de aynı koyulukta olması gerekiyor. Yükselmiş ama pik olmamış bence
Bende de aynı ikisi hiç aynı koyulukya olmadı bendede kist mi var acaba hiç kontrol olmadım ve bebiş haberi alamadık tsh yükseltti ilaç kullanıyorum :KK43:

Eklentiler

• 9F5A967B-172B-4D7A-B632-5327C704A727.jpeg
    9F5A967B-172B-4D7A-B632-5327C704A727.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 88
Pcos olup ovulasyon testi ile kendinize zulm etmeyin gun asiri iliski yeterli pcosta ovulasyon testleri dogru sonuc vermiyo(lh tan dolayi) daha cok stres yapiyosunuz
Gercekten mi bana doktor kendimi kısır gibi hissettirdi gercekten moralim com bozuk hep aklımda pco oldugun dolasıyo

Bende de aynı ikisi hiç aynı koyulukya olmadı bendede kist mi var acaba hiç kontrol olmadım ve bebiş haberi alamadık tsh yükseltti ilaç kullanıyorum :KK43:
Ay bilmşyorum ben bir sey anlamadım ya bende bir sey var ya testleri anlamadım hayırlısı artık yapmayaacm

Gercekten mi bana doktor kendimi kısır gibi hissettirdi gercekten moralim com bozuk hep aklımda pco oldugun dolasıyo
Hayır canım ne alakası var bende pcosum ve cocugum var. Moralini bozma kimin evlat sahibi olacagini yalniz Allah bilir modun düstugunde bunu kendine hatirlat sürekli pcosu değil :)

Merhaba bende pcos ve dostinex yüksekliği var sabah usttekini yaptım tek cizgiydi akşam bir anda aklıma geldi alttakini yaptım hemen çift çizgi oldu sonraki gün test yaptım negatif çıktı size de bu şekilde mi oluyor pcos var diye yanilmami oluyor yoksa anlamadım

Eklentiler

• IMG_20230414_212326.jpg
    IMG_20230414_212326.jpg
    173,7 KB · Görüntüleme: 83
X