Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi yardimm acilll

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

stay strong26

Dibe vurduysaniz gideceginiz tek yer Yukarisidir#
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2015
1.763
1.088
35
Kızlar Merhaba hepinize oncelikle :KK16:6 senelik evliyim 28 yaşındayım...yaklaşık 3 aydır çocuk denemelerine başladık adetlerim kimi zaman duzenli kimi zaman bikaç gün aksar genelde ay sonu 30-31-1-2 sinde 32-35 gunde adet olurum fakat Şubat 15 te siğillerim yakildigidan ötürü Martin 7 sinde adet oldum 5 gün gecikmeli ve pazartesi bitti yumurtlamam da sanırım adete bağlı olarak gecikecek. 3 aydır da bebek olmadığı için ovulasyon testi almaya karar verdim...kargo bugün geldi 20 adet gebelik ve 10 adet ovulasyon testi aldım laboquick marka...Bu markayı kullanan var mı yani bu markayı kullanıp hamile kalan güvenilir bi marka mi?birde ben kız bebek istiyorum çift çizgi çıktığı gün son olarak ilişki oluyo ve sonrasında sanırım erkek bebek olasılığı oluyo diye okudum hep sitede...birde yumurtlama 24 marti gösteriyor takvimim 19 u başlıyor 25 i bitiyor doğurganlık donemim ne zaman baslamaliyim acaba geç mi kaldım başlamak için :KK43: ???? Cevaplarınızı bekliyorum...

Canım önceliğin sağlıklı ve tez zamanda hamile kalabilmek olmalı.

24 martı gosteriyorsa daha var yumurtlama haftanda baslarsin.

Canım önceliğin sağlıklı ve tez zamanda hamile kalabilmek olmalı.

24 martı gosteriyorsa daha var yumurtlama haftanda baslarsin.
Ayy inşallah yaaa kız diyorum ama sağlıklı olsun da ne olursa olsun tabi öncelik o haklısın...
Tamam canım Sağol Ohh rahatladım valla 19 u baslayayim ozaman :KK49:

Dayanamadım adetin 9.günü bugün yaptım testi bu ne anlama geliyo?

Eklentiler

• 20170315_152648-1.jpg
    20170315_152648-1.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 115
Canım henüz yumurtlama doneminde değilsin. İki cizginin de aynı koyulukta olması gerek. O zaman yumurtluyorsun demektir.
Adetin biteli 9gun mu bugün?
Uc dort gun sonra yapmaya başla bence

Canım henüz yumurtlama doneminde değilsin. İki cizginin de aynı koyulukta olması gerek. O zaman yumurtluyorsun demektir.
Adetin biteli 9gun mu bugün?
Uc dort gun sonra yapmaya başla bence
Canim adetim 7 sinde başlayıp 12 sinde bitti biteli 2 gün oldu yani ama 7 sinden bakarsak 9.gün döngüsündeyim...Burada okudum adet bitimi başlayanlar varmış ama biraz da deneme amaçlı yaptım dediğin gibi pazar gunu başlayacağım çünkü sadece 9 tane kaldı testim bu ay garanti olsun artık ya :KK43:

Canim adetim 7 sinde başlayıp 12 sinde bitti biteli 2 gün oldu yani ama 7 sinden bakarsak 9.gün döngüsündeyim...Burada okudum adet bitimi başlayanlar varmış ama biraz da deneme amaçlı yaptım dediğin gibi pazar gunu başlayacağım çünkü sadece 9 tane kaldı testim bu ay garanti olsun artık ya :KK43:
Canım adetin biteli henüz 2 gün olduysa erken bence. Adetin 14günü falan olur tahmini yumurtlama. Hayırlısı olsun hakkında ilk gebeliğin mi olucak? Kac aydir deniyorsun?

Ben de 33 35 gunde bir adet oluyorum sizin yumurtlama gununuz 18 19 20.gunler muhtemelen cok erken yapmissiniz.ben ilk gebeligimde yumurta takibi yaptirmistim hep 18 19 ya da 20.gunden sonra catladi yumurta. Ikinci gebelik icin bu ay ilk kez ovulasyon testi aldim 18.gun iki koyu cizgi cikti 20.gun doktordaydim catlamis dedi zaten 18 i gecesi agrim olmustu. Yani siz 15 .gunden sonra 21.gununuze kadar her gun saat 3 ya da 5 te yapin testinizi.en uygun saatler onlar.kopkoyu oldugu gunu ve ertesi gunu muhakkak degerlendirin

Canım adetin biteli henüz 2 gün olduysa erken bence. Adetin 14günü falan olur tahmini yumurtlama. Hayırlısı olsun hakkında ilk gebeliğin mi olucak? Kac aydir deniyorsun?
Canim ilk olcak ondan çok heyecanlıyım:KK49: 3 aydır deniyoruz eşim yarın sperm testi vericek aceleci çok olMadi diye hemen hastahaneye koşuyor :KK43:

Ben de 33 35 gunde bir adet oluyorum sizin yumurtlama gununuz 18 19 20.gunler muhtemelen cok erken yapmissiniz.ben ilk gebeligimde yumurta takibi yaptirmistim hep 18 19 ya da 20.gunden sonra catladi yumurta. Ikinci gebelik icin bu ay ilk kez ovulasyon testi aldim 18.gun iki koyu cizgi cikti 20.gun doktordaydim catlamis dedi zaten 18 i gecesi agrim olmustu. Yani siz 15 .gunden sonra 21.gununuze kadar her gun saat 3 ya da 5 te yapin testinizi.en uygun saatler onlar.kopkoyu oldugu gunu ve ertesi gunu muhakkak degerlendirin

Normalde ay sonu 30-31 en gec 1 i oluyo ama bu ay gecikti 7 si oldum sigillerim yakıldığı için sanırım geç geldi narkozda almistim...Takvim 19-25 Mart haftasını gösteriyor yumurtlamayida 24 u gösteriyor ama adet dönguleri değişkenlik gösterdiği için yumurtlamada degisiyor sanırım...sizin bi evladiniz varmış allah bagislasin...en yakın zamanda inşallah ikinci Bebeğinizin haberini de alırsınız allah herkesin gönlüne göre versin inşallah...

ben de buyuk ihtimal adetin 9. gunu yumurtladım yani illa 14. gun olucak diye birsey yok en saglıksı adet bittikten sonra 2-3 gun arayla iliski yasamak testte bile gerek kalmaz

ben de buyuk ihtimal adetin 9. gunu yumurtladım yani illa 14. gun olucak diye birsey yok en saglıksı adet bittikten sonra 2-3 gun arayla iliski yasamak testte bile gerek kalmaz
Evet haklısın aslında öyle yapmak lazım çünkü sürekli sapiyor herseyimiz stresten ötürü...

Selam kızlar bu ovulasyon testini bende aldım ama kargom gelmedi lapaquıck aldıgım benimde seninki gibi bugun yumurtlama dönemine girdim test elime ulasmadı daha heycanlıcıyım catlıyormu yumurtalarım diye merak ediyorum bende 3 aydır deniyorum ama olmadı ama artık bu testle yumurtlamalarımı catlamayı ögrenicem artık onun dısında ugrasamam olmazsa olmaz kendimi yiyecek degilim zamanı war elbet gelecek bigün

Selam kızlar bu ovulasyon testini bende aldım ama kargom gelmedi lapaquıck aldıgım benimde seninki gibi bugun yumurtlama dönemine girdim test elime ulasmadı daha heycanlıcıyım catlıyormu yumurtalarım diye merak ediyorum bende 3 aydır deniyorum ama olmadı ama artık bu testle yumurtlamalarımı catlamayı ögrenicem artık onun dısında ugrasamam olmazsa olmaz kendimi yiyecek degilim zamanı war elbet gelecek bigün
Merhaba kargonuz geleli yıllar olmuştur tecrübenizi bizimle de paylaşır mısınız hamile kaldınız mı? İşe yarıyor mu ovulasyon testi? Bende sizin marka aldım da gelecek

X