Ovulasyon testi

minikbirii

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
50
15
23
Arkadaşlar bugüne ait ovulasyon testim sizce pozitif mi c ve t ikiside soluk gibi geldi ama belirginlikleri aynı miratech kullanıyorum

Eklentiler

• 017424BC-9CCE-420B-B3DA-951C808DF984.jpeg
    017424BC-9CCE-420B-B3DA-951C808DF984.jpeg
    164,8 KB · Görüntüleme: 74

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-04-2022

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

minikbirii

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
50
15
23
Burada daha belirgin çıkmış

Eklentiler

• 0FC177AF-25E9-4C27-ADA8-69ED2DC5126E.jpeg
    0FC177AF-25E9-4C27-ADA8-69ED2DC5126E.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 72

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

minikbirii

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
50
15
23
Yumurtlama çok net değil gibi akıntınız filan var mı diğer testlerniz nerde yoksa öyle gelişi güzel mi yaptınız saatleri bile önemli
Akıntım göğüs hassasiyetim var iki saat önce felan su alımını kesip yaptım 😥

yellowaseline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.460
1.191
Burada daha belirgin çıkmış
Canım pik bu ve maşallah bariz şekilde çıkmış yani t çizgisi bariz şekilde c den koyu çıkmış, bugünü kesinlikle değerlendirin ve çatlamayı kontrol et, yarın ya da diğer gün t kısmının silikleşmedi lazım. İnşallah tutar canım ☺️👏🏼

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

tiniminihaniim

Kûn Fe Yekün 🤲🏻👼🏻💜
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Aralık 2020
2.747
10.226
Akıntım göğüs hassasiyetim var iki saat önce felan su alımını kesip yaptım 😥
Bazı testlerin hassasiyeti diğerleri gibi olmuyor daha tecrübeli arkadaş bak yazmış canım sen değerlendirmeni yap testine devam et hem akıntı örneğinde varmış.İnşallah bugun hürmetine rabbim evlatla seni beni bekleyenleri feraha kavuştursun 💙🤲🏻

minikbirii

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
50
15
23
Canım pik bu ve maşallah bariz şekilde çıkmış yani t çizgisi bariz şekilde c den koyu çıkmış, bugünü kesinlikle değerlendirin ve çatlamayı kontrol et, yarın ya da diğer gün t kısmının silikleşmedi lazım. İnşallah tutar canım ☺️👏🏼
İnşallahh kuzuum ilk defa gördüm bu şekilde polikistik over var bende hiç t yi daha önce koyu görmemiştim 🥰

minikbirii

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
50
15
23
Bazı testlerin hassasiyeti diğerleri gibi olmuyor daha tecrübeli arkadaş bak yazmış canım sen değerlendirmeni yap testine devam et hem akıntı örneğinde varmış.İnşallah bugun hürmetine rabbim evlatla seni beni bekleyenleri feraha kavuştursun 💙🤲🏻
Amin canım benim Allahım isteyen herkes eversin inşallah 🥰

yellowaseline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.460
1.191
İnşallahh kuzuum ilk defa gördüm bu şekilde polikistik over var bende hiç t yi daha önce koyu görmemiştim 🥰
Canım ben de pco yum ve yaklaşık 1 yıldır ovü testi kullandım her çeşidini 😂 o yüzden biliyorum artık, sen değerlendir bu günü canım ve silikleştiği günü..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Dulciana

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
736
966
36

Eklentiler

• Screenshot_20210508-232145.jpg
    Screenshot_20210508-232145.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 64

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2022

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)