Ovulasyon testin 3 gündür pik çatlamiyor😵‍💫

Keskeolsa

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2022
339
86
Arkadaşlar merhaba 2 gündür kasıklarım fena ağrıyor çatlamiyor bir türlü. Havuç yedim . İlk defa bu ay böyle oldu.. ayrıca hayatım da ilk defa bu ay yumurtlama kanaması gördüm pembe ve kahverengi . Neden oluyor acaba çok mu büyüyor yumurta da ondan oluyor

Eklentiler

• IMG_20240214_210235.jpg
    IMG_20240214_210235.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 103
Arkadaşlar merhaba 2 gündür kasıklarım fena ağrıyor çatlamiyor bir türlü. Havuç yedim . İlk defa bu ay böyle oldu.. ayrıca hayatım da ilk defa bu ay yumurtlama kanaması gördüm pembe ve kahverengi . Neden oluyor acaba çok mu büyüyor yumurta da ondan oluyor
12-13 şubat pik görünüyor 14 şubat silikleşmeye başlamış çatlatma olmuş bugün ve diğer günleri değerlendirin.

Geçen ay benimde öle oldu 3gun zor siliklesti catlamamis çünkü yumurtlamadan 7.8.9 bakilan progesteron değerim 0cikti progesteron takviyesi verdi doktor buay onu denicegim bugün 18.gun hala yumurtam yok Allah'tan kist olmuyor diye dua eder oldum

Geçen ay benimde öle oldu 3gun zor siliklesti catlamamis çünkü yumurtlamadan 7.8.9 bakilan progesteron değerim 0cikti progesteron takviyesi verdi doktor buay onu denicegim bugün 18.gun hala yumurtam yok Allah'tan kist olmuyor diye dua eder oldum
Silikleşince çatlamis olmuyor mu cnm. 3 günde silikleşti demissin

Silikleşince çatlamis olmuyor mu cnm. 3 günde silikleşti demissin

Yok siliklesmesinin sebebi lh hormonu düşmesi benimde 2gun kop köyü oldu 3 gün çok az silik oldu progesteron hormonu değeri catlamayip catmadigini soleyen hormon çünkü yumurta catladiginda progestan üretiyor

Ay tam da benim gibi olan biri hem de aynı test 3 gün üst üste koyu çıktı test bozuk olabilir mi 😕

Yok siliklesmesinin sebebi lh hormonu düşmesi benimde 2gun kop köyü oldu 3 gün çok az silik oldu progesteron hormonu değeri catlamayip catmadigini soleyen hormon çünkü yumurta catladiginda progestan üretiyor

Yok bozuk değil cnm da.çatlamiyor .. havuç yiyorum yine çatlamadi havuç çatlatir bide yürüyüş vs yapmak lazim

Yok bozuk değil cnm da.çatlamiyor .. havuç yiyorum yine çatlamadi havuç çatlatir bide yürüyüş vs yapmak lazim
Anladım silik çıktığı günü mü değerlendireceğiz ? Bir de adet bitiminden 4 gün sonra koyu oldu yani adet beraber 8 gün olmuş oluyor normal mi erken diye düşünüp test bozuk sanırım dedim bu konuda yeniyim bilmiyorum

Anladım silik çıktığı günü mü değerlendireceğiz ? Bir de adet bitiminden 4 gün sonra koyu oldu yani adet beraber 8 gün olmuş oluyor normal mi erken diye düşünüp test bozuk sanırım dedim bu konuda yeniyim bilmiyorum
O zaman yumurtlama olmuş cnm erkene geç e bakmıyor bu vücut bazilari erken yumurtluyor..en koyu olduğu gün ve çatlma yani silikleşme olduğu günler en şansli günler cnm inşallah değerlendirmişsindr

O zaman yumurtlama olmuş cnm erkene geç e bakmıyor bu vücut bazilari erken yumurtluyor..en koyu olduğu gün ve çatlma yani silikleşme olduğu günler en şansli günler cnm inşallah değerlendirmişsindr
Değerlendirdim de hiç umudum yok adetim de düzensiz çünkü sanki hiç olmayacakmış hissi oluyor inşallah olur çok teşekkür ederim

İnşallah cnm Allah isteyen herkese versin inşallah ben 1.5 senedir bekliyorum sen?
5 aydır. Ama yumurtlama günümü bilmiyorum ondan diye düşünüyorum bu ay yumurtlama mı buldum dediğinize göre olmazsa doktora gideceğim. İnşallah olur senin de dua edeceğim.

Sıkıntı olduğunu düşünmüyorum cnm hep bunu kullanıyorum ben. Sen kaç aydır kullanıyorsun ovulasyon testini
3 aydır kullanıyorum en net çift çizgiyi geçen ay gördüm değerlendirdik jelde aldım ama olmadı bu ayda o jeli kullandık ama çift çizgiyi hiç görmedim 13 Şubat normalde yumurtlama günüm

X