Ovulasyon testin 3 gündür pik çatlamiyor😵‍💫

Pik olsa bile tam anlamıyla silikleşme olmuyor. Buda çatlama başarılı değil demektir. Çatlamadiktan Sonra yumurtlama olması da pek önemli degil önemli olan çatlama..benimde aynı böyle oldu. Bir türlü silikleşme olmuyor buda sıkıntı yaratıyor karın kasık ağrısı adet zamanı da ağrılı sancılı adet
Ama sizde silikleşme vardı son 14 şubatta inşallah gönlünüzce olur Rabbim aratmadan nasip etsin

Ama sizde silikleşme vardı son 14 şubatta inşallah gönlünüzce olur Rabbim aratmadan nasip etsin
Ama dün gece yaptığım da yine pike yakındı. Ayy ne zormuş bu işler ya..millet haberi yok hamile kalıyor. Allah aratmasın. Aratınca böyle şeyler le uğrasiyoruz maalesef.

Ama dün gece yaptığım da yine pike yakındı. Ayy ne zormuş bu işler ya..millet haberi yok hamile kalıyor. Allah aratmasın. Aratınca böyle şeyler le uğrasiyoruz maalesef.
Stres malesef daha çok etkiliyor pcos falan yok demi doktora gitmişmiydiniz hiç

İnşallah cnm ama benim umudum artık bitti ya
O zaman sal amaannn de alma test oda stres yapıyor bekle ay oldu olmadı derken yani ayıptır söylemesi ama korunmadan ilişki keyifli bunun tadını çıkar boşver olur olmaz hiç birimizin elinde değil zaten vakti geldiğinde hamile kalıyoruz spirella hamile kalanlar var Rabbim nasip etsin dua ve yolunda bulunurken sonsuz teslimiyet bu sene bak Berat kandili var insanın 1 yıllık kaderi yazılıyor güzel geçir canım

O zaman sal amaannn de alma test oda stres yapıyor bekle ay oldu olmadı derken yani ayıptır söylemesi ama korunmadan ilişki keyifli bunun tadını çıkar boşver olur olmaz hiç birimizin elinde değil zaten vakti geldiğinde hamile kalıyoruz spirella hamile kalanlar var Rabbim nasip etsin dua ve yolunda bulunurken sonsuz teslimiyet bu sene bak Berat kandili var insanın 1 yıllık kaderi yazılıyor güzel geçir canım
Aynen hayırlısı olsun cnm ne diyelim. Aslında stres li değilim çünkü Mayıs ta tüp bebeğe gideceğim onun rahatlığı var

Arkadaşlar merhaba 2 gündür kasıklarım fena ağrıyor çatlamiyor bir türlü. Havuç yedim . İlk defa bu ay böyle oldu.. ayrıca hayatım da ilk defa bu ay yumurtlama kanaması gördüm pembe ve kahverengi . Neden oluyor acaba çok mu büyüyor yumurta da ondan oluyor
Takip edin bence sanki daha yumurtlama olmamış

Takip ediyorum cnm yumurtlama oluyor ama çatlamiyo sanki . Karnım ağrıyor 3 gündur şişkinlik var. Çatlamasi için napilir?.bide neden ćatlamaz?kist mi oluyor
Canım ben kımyasal geçirdim kasım ayında sonra kist oldu bende 2 ay böyle oldu hiç pik göremedim. Ama ben bi igne vurulmuştum ondan oldu Ama pcoslularda böyle oluyor geç olgunlaşıp catlıyor

Bazen Lh çok yükseldiği için günlerce seviyesi testin üst sınırını geçiyor. Böylece ne zaman arttı ne zaman azaldı anlaşılmıyor. Düzenli adet görüyorsanız bu testleri kullanmanız gereksiz. Bunlar dandik testler.

Canım ben kımyasal geçirdim kasım ayında sonra kist oldu bende 2 ay böyle oldu hiç pik göremedim. Ama ben bi igne vurulmuştum ondan oldu Ama pcoslularda böyle oluyor geç olgunlaşıp catlıyor
Bende pcos yok her zaman zamanında adet olurum sorun yok. 14.gun pik gözüküyor aslında ama . Čatlama olmuyor silikleşme olmuyor..Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏

Bazen Lh çok yükseldiği için günlerce seviyesi testin üst sınırını geçiyor. Böylece ne zaman arttı ne zaman azaldı anlaşılmıyor. Düzenli adet görüyorsanız bu testleri kullanmanız gereksiz. Bunlar dandik testler.
İlk defa böyle bişey oluyor genelde en fazla 2 gün yumurtlama gösterir sonra çatlar silikleşir. Ama yumurtlama olduğu halde çatlmiyo felaket karın ağrısı şiskinlik ve gaz sancısı gibi ağrılar oluyor. Hani çatlasa rahatlayacak gibi. Aynı adet öncesi semptom lar var..neden çatlamz acaba yumurta

Bak biraz oncee yine yaptım 17.gun hep koyu. Çatlamadiginu hissediyorum çünkü fena rahatsız kasıklarım adet öncesi şişkinlik var. Yumurta çatlamayinca kiste mi dönüşür

Eklentiler

• IMG_20240216_000418.jpg
    IMG_20240216_000418.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 14
X