Ovulasyon testin 3 gündür pik çatlamiyor😵‍💫

3 aydır kullanıyorum en net çift çizgiyi geçen ay gördüm değerlendirdik jelde aldım ama olmadı bu ayda o jeli kullandık ama çift çizgiyi hiç görmedim 13 Şubat normalde yumurtlama günüm
Bende aldım o jelden ama işe yarıyor mu bilmiyorum. İlk defa mı bebiş istiyorsun vamu başka

Arkadaşlar merhaba 2 gündür kasıklarım fena ağrıyor çatlamiyor bir türlü. Havuç yedim . İlk defa bu ay böyle oldu.. ayrıca hayatım da ilk defa bu ay yumurtlama kanaması gördüm pembe ve kahverengi . Neden oluyor acaba çok mu büyüyor yumurta da
T c den daha koyu gördünüz mü hiç

Eklentiler

• IMG_20240214_210235.jpg
    IMG_20240214_210235.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 35
Bende ilk defa yaptım 1,5 yıldır 2 bebegi istiyorum olmuyor. 37 günde bir adet görüyorum sanirim bu ay yumurtlama olmayacak
20240214_173541.jpg

Bundan öncekiler pik olup tamamen siliniyordu ve nornalei. Bu sefer farklı. Pik olabilir ama çatlama olmamış silikleşme yok pike yakın gidiyor gep
Yok yok 14 Şubat net çatlamış hatt şöyle olmuş bnce 12 Şubat gecesi işe 13 Şubat gecesi arası pişmiş sonra yavaştan silikleşmeye başlayıp 14 tam çat olmuş

İnşallah cnm. Ama çok erken daha doktor 1.sene denemeden sonra olmazsa tedavi uyguluyor
Bir gün ya da iki gün arayla ilişki gerekiyor bence diğer türlü olmuyor
İnşallah cnm. Ama çok erken daha doktor 1.sene denemeden sonra olmazsa tedavi uyguluyor

Duymuşsunuzdur büyük ihtimal ama hayıt otu içiyor musunuz ?

Canım merhaba yukarıda görsellerde mi öyle çıkıyor bilmiyorum ama bence onlar pik değil bana çizgilerin rengi soluk geldi ikisi aynı koyulukta olması gerekiyor aslında sen ordan daha iyi görüyorsun ama resimde bana öyle geldi inşallah gönlündeki gibi güzel olur ☘️

Yok yok 14 Şubat net çatlamış hatt şöyle olmuş bnce 12 Şubat gecesi işe 13 Şubat gecesi arası pişmiş sonra yavaştan silikleşmeye başlayıp 14 tam çat olmuş
Tekrardan pik olup yine silikmiş gibi yapıp vazgeçiyor sanırım. 🤪🤪

Eklentiler

• IMG_20240215_113330.jpg
    IMG_20240215_113330.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 30
Aynıyız galiba. Bence yumurtalar çatlamiyo. Aylar öncesinde.bi kere daha böyle olmuştu. O olduğu ay adet sancısı çok oluyor kist ağrısı gibi oluyor.

11/12 pik görünüyor diğer renk oynamaları mesela tüketilen sıvı oranına göre değişebiliyor aslında bi uygulama var o pik mi değilim söylüyor ölçüyor rengi bi tık daha az ya da çok yazıyor rakamsal oranı

11/12 pik görünüyor diğer renk oynamaları mesela tüketilen sıvı oranına göre değişebiliyor aslında bi uygulama var o pik mi değilim söylüyor ölçüyor rengi bi tık daha az ya da çok yazıyor rakamsal oranı
Pik olsa bile tam anlamıyla silikleşme olmuyor. Buda çatlama başarılı değil demektir. Çatlamadiktan Sonra yumurtlama olması da pek önemli degil önemli olan çatlama..benimde aynı böyle oldu. Bir türlü silikleşme olmuyor buda sıkıntı yaratıyor karın kasık ağrısı adet zamanı da ağrılı sancılı adet

X