Ovulasyon testiyle gebelik ogrenen var mi

abet

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2015
2.245
5.852
Arkadaslar merhaba. Boyle konular hatta ayni cumlelerle cok açıldı ama birkac soru sormak istedigim için malesef yeniden acmak zorunda kaldim. Yasadiklarimi tecrube eden biri varsa ve yazarsa cok memnun olurum. 16 nisanda adet oldum. 14 Mayıs'ta adet olmayı bekliyorum. Yumurtlamayi ve catlamayi gordum. Ve birkac aydir ovulasyon testi kullandigim için yabanci degilim kullanmaya. Son dort gundur sürekli pozitif goruyorum. Sabah ilk idrarla yapsam T cizgisi C den daha koyu oluyor. İkinci yumurtlama desem de diyemiyorum hic yumurtanin catlamadigina denk gelmedim. Ve bu kadar ucun sure hic cift cizgi görmedim. Gecen ay bir dunya belirtiyle kan verip yine negatifi gorunce yemin ettim adetim gecikmeden test yapmayacagim diye :) umitlenmemek elde degil. Ama yalanci ve sacma bir umuda tutunmak istemiyorum artık. Bu sekilde hamilelik ogrenen varsa konusmak isterim 🙏

Eklentiler

• IMG_20230508_132425.jpg
    IMG_20230508_132425.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 369
Merhaba, ben öğrenmedim ama burda okudum. Bence kaset test yapın

Merhaba, ben öğrenmedim ama burda okudum. Bence kaset test yapın
Yemin etmesem yapardim o_O gercekten su durumdan nefret ediyorum. En basit seyi bile gebelige yormaktan cok sıkıldım. Birşey yoksa o zaman boyle siradisiliklar yasamak istemiyorum. Sanirim yoruldum 💔

Yemin etmesem yapardim o_O gercekten su durumdan nefret ediyorum. En basit seyi bile gebelige yormaktan cok sıkıldım. Birşey yoksa o zaman boyle siradisiliklar yasamak istemiyorum. Sanirim yoruldum 💔
Ben de öyleyim. gebelik istediğimden beri her ay belirti yaşıyorum. Ama bu konuda yemin ettiyseniz nasıl öğrenceksiniz 🤣

Ben de öyleyim. gebelik istediğimden beri her ay belirti yaşıyorum. Ama bu konuda yemin ettiyseniz nasıl öğrenceksiniz 🤣
😄 Adetim bir hafta gecmeden yapmiycam dedim. Doguma kadar beklemiycem yani 😄 ya evet cok sıkıldım bu belirtilerden. Bir de sanki vücut durup baska ne oyun yapmadim diye diye en garip oyunları oynuyor nefret geldi yemin ederim

Ben sürekli yaptım ve hamileyken ovulasyon testi de koyulasti

Ben sürekli yaptım ve hamileyken ovulasyon testi de koyulasti
Sabah ilk idrarla mi bakiyordunuz gun icinde mi? Cunku ilk idrarla t baya baya koyu cikiyor. Ama gun icinde ikisi de ayni koyulukta görünüyor. Bir de adete kac gun kala gordunuz en erken ?

Sabah ilk idrarla mi bakiyordunuz gun icinde mi? Cunku ilk idrarla t baya baya koyu cikiyor. Ama gun icinde ikisi de ayni koyulukta görünüyor. Bir de adete kac gun kala gordunuz en erken ?
Ben ovulasyon testi yaptığım saatte yaptım 7 gün Kala laboquick gebelik testi yaptım cok çok silikti ertesi gün de sılikti 3 gün Kala kan verdim su anda 10 haftalık olduk çok şükür

Ben ovulasyon testi yaptığım saatte yaptım 7 gün Kala laboquick gebelik testi yaptım cok çok silikti ertesi gün de sılikti 3 gün Kala kan verdim su anda 10 haftalık olduk çok şükür
Cok sevindim cevapladiginiz icin cok teşekkür ederim. Sizi tebrik ederim hayirli ve saglikli bir evladiniz olsun 🤗

Cok sevindim cevapladiginiz icin cok teşekkür ederim. Sizi tebrik ederim hayirli ve saglikli bir evladiniz olsun 🤗
Amin inşallah kucağımıza alıp sevdiklerimle büyütebilmeyi de nasip etsin hepimize 🌼🌼

Merhaba adetime 2 gün kaldı lh testim bu şekilde sizce gebelik varmıdır 😔
Benimde 2 günüm var regliye böyle çıktı ama seninki baya koyu maşallah bende yok sanırım 😂

Eklentiler

• Screenshot_20230601_174132_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230601_174132_com.android.gallery3d.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 253
X