Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon / Yumurtlama gününü bulma

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet bittikten sonra 2 gün arada test yapamadım ama onlar çok başlardı zaten sanmıyorum yumurtlama olduğunu ama bugün başlangıcından itibaren sayarsak 19. Gün neden hala yumurtlama yok? Bitişinden itibaren mi saymak gerekiyor

Eklentiler

• IMG_20220505_233052.jpg
    IMG_20220505_233052.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 274
Adet bittikten sonra 2 gün arada test yapamadım ama onlar çok başlardı zaten sanmıyorum yumurtlama olduğunu ama bugün başlangıcından itibaren sayarsak 19. Gün neden hala yumurtlama yok? Bitişinden itibaren mi saymak gerekiyor
Ayın 3 ünde yapamadım test ama o günü değerlendirdik. Bir de ilişki sonrası ne var ne yok akıp gidiyor nasıl hamile kalınır böyle bilmem 😟

Bende 29unda yumurtlamam yakaladım sadece yumurtlama günü birliktelik oldu geri kalan 2 günü değerlendiremedik iş dolayısıyla kasıklarım ağrıyor 5 gündür belim ağrıyor başına gelen varmı boylesi

Kızlar bende pko var herkeste bu testler aynı dogrulugu vermiyor arkadaşımın ısrarı uzerine denedim aynı anda doktorum ultrasondan yumurta takibi yapıyordu hic yumurta olmamasına ragmen cift cizgi koyu sekilde çıktı doktoruma sordugumda onlara inanma LH olcumu sonucu veriyor o an hormonal bir yukselis veya düşüş vardır oyle sonuç veriyor dedi yani normal dongusunde olan biri icin ideal olabilir ama pko vs sorun yasayanlarda sıkıntı malesef
Bende ileri pkoyum ama hep ayni koyulukta degil canim herkesde farkli demeki yumurtlamayi gösterdi bende markalarada dikat edin bence koyuluklari farkli olabiliyor ve testleri doktorumun istegi üzeri kullandim pko olmama ragmen ve catlatici ilac kullanmama ragmen dogru gösterdi tek sorun tutmadi malesef gecen ay umutsuz olmayin

Her ay çatlama olmauada biliyor diye biliyorum ama siz yinede devam edin herkesin aynı zamanda çatlamıyor

Peki günleri adet bitiminden itibaren mi sayıyoruz başlangıcından itibaren mi?

Peki günleri adet bitiminden itibaren mi sayıyoruz başlangıcından itibaren mi?
düzensiz bir döngün mü var normal de aydan aya günlerin şaşmazsa adet bitiminden on gün sonra başlanıyor ama düzensiz bir döngün varsa adet bittikten sonra başlanıyor günü kaçırma diye

Kızlar brnimki ne de bakın en son bu gün yaptım

Eklentiler

• IMG_20220511_113909.jpg
    IMG_20220511_113909.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 240
Kızlar merhabalar testler bu ay kullanmaya başladım bir gebenin günlüğünden aldım son 3 testimi gönderiyorum Cumartesi pazar böyle çıktı ve birliktelik yaşadık ancak pazar gece rahatsızlandığım için acile gidip tomografi çektirdim birde serum verdiler Pazartesi test yapamadım salı gününki testte tamamen silik çıktı reglim 2 sinde bitti ve her 2 günde bir birliktelik yaşadık sizce hamile kalma şansım var mı

Eklentiler

• 5BAB0F92-A86E-49E5-A85E-D76FDFE56CFD.jpeg
    5BAB0F92-A86E-49E5-A85E-D76FDFE56CFD.jpeg
    94 KB · Görüntüleme: 95
  • 3D172A55-4C92-450F-9033-A8A0AFE6CF2C.jpeg
    3D172A55-4C92-450F-9033-A8A0AFE6CF2C.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 81
  • 5EF71511-E5D9-471D-B23C-8B977555CCC2.jpeg
    5EF71511-E5D9-471D-B23C-8B977555CCC2.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 87
Kızlar merhabalar testler bu ay kullanmaya başladım bir gebenin günlüğünden aldım son 3 testimi gönderiyorum Cumartesi pazar böyle çıktı ve birliktelik yaşadık ancak pazar gece rahatsızlandığım için acile gidip tomografi çektirdim birde serum verdiler Pazartesi test yapamadım salı gününki testte tamamen silik çıktı reglim 2 sinde bitti ve her 2 günde bir birliktelik yaşadık sizce hamile kalma şansım var mı
testi yapmaya başladığında iki çizgiyi de aynı koyulukta yakaladığın bir gün oldu mu

X