Ovülasyon

Ruyam05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
82
68
31
Kızlar ilk kez ovülasyon testi yapıyorum yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• IMG_20231221_160956.jpg
    IMG_20231221_160956.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 59
Eğer sıvı alımına dikkat ediyorsanız 20'sinde yumurtlama olmuş akşamına çatlamış. Bugünü değerlendirin, birkaç gün daha değerlendirebilirsiniz

Yaklaşık 5 gündür testim bu şekilde oluyor sürekli pik halinde adetim 10 aralıkta başladı bitti hemen başlamadım teste 2 3 gün sonra başladım başladığım günden itibaren pik şekilde devam ediyor neden olabilir
Eğer sıvı alımına dikkat ediyorsanız 20'sinde yumurtlama olmuş akşamına çatlamış. Bugünü değerlendirin, birkaç gün daha değerlendirebilirsiniz

Eklentiler

• Screenshot_20231221-195546_Gallery.jpg
    Screenshot_20231221-195546_Gallery.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 54
Yaklaşık 5 gündür testim bu şekilde oluyor sürekli pik halinde adetim 10 aralıkta başladı bitti hemen başlamadım teste 2 3 gün sonra başladım başladığım günden itibaren pik şekilde devam ediyor neden olabilir
Pcos olabilir mi sizde, onlarda hep pozitif çıkıyor

Pazar günü başladım yapmaya o günden beri pozitif sürekli adetimi de okamm gerektiği gibi oldum gayet iyiydi gebelik olma ihtimali yok test yapmadım ama bu kadar çabuk olmaz herhalde
Yani bi deneyin tabii testi de ama pcos olanlarda hep pozitif oluyordu, kist vs var mı diye bi kontrole gitseniz iyi olur isterseniz

Yani bi deneyin tabii testi de ama pcos olanlarda hep pozitif oluyordu, kist vs var mı diye bi kontrole gitseniz iyi olur isterseniz
Geçen ay gittim kontrole hiç bir sorun yoktu yaklaşık 2 ay önce ameliyat oldum tüplerim tıkalıymış ve rahimde perde vardı sorunları giderdik kist yoktu bildiğim kadarıyla düzelmezse tekrar giderim kontrole

Arkadaşlar ben 10 gündür adet görüyorum. Adetim dün bitti ama hala adetim devam ediyor özür olmuş oluyorum bugün yinede ovulasyon testi yaptım ikiside pozitif çıktı adetim devam ettiği halde ovulasyon testi yapiyorum. Yoksa adetim bitincemi yapmaya başlamam lazim

X