Öyle bir yerdeyim ki..

Bu herifi sil ve isi birak bence. 3 gun gelmicekmiymis simarik baba parasi yiyo tabi. Cok gordum boylesini hep uzer boyleleri o yuzden uzak durmak lazim. Bu durum hic normal degil ya. Benim esim nasil pesimden kosuyodu sirinlik yapiyodu telefonu kapatip sarjim bitikti demek ne haddine onun. Resmen deger vermiyorum diye bagiriyor. Cok anormal davranislar. Kendine verdjgin deger bu mu? Senin bi hatan yok geri adim atmayacaksin suratina bakmayacaksin. Uzuldugu falan varsa gelir konusur. Ailem istemiyo ama istemese de ben varim demeli. Anlaman icin bigun gercekten sevilmen lazim o zaman diyeceksin ki bu hanzo beni hic sevmemis..

Bu herifi sil ve isi birak bence. 3 gun gelmicekmiymis simarik baba parasi yiyo tabi. Cok gordum boylesini hep uzer boyleleri o yuzden uzak durmak lazim. Bu durum hic normal degil ya. Benim esim nasil pesimden kosuyodu sirinlik yapiyodu telefonu kapatip sarjim bitikti demek ne haddine onun. Resmen deger vermiyorum diye bagiriyor. Cok anormal davranislar. Kendine verdjgin deger bu mu? Senin bi hatan yok geri adim atmayacaksin suratina bakmayacaksin. Uzuldugu falan varsa gelir konusur. Ailem istemiyo ama istemese de ben varim demeli. Anlaman icin bigun gercekten sevilmen lazim o zaman diyeceksin ki bu hanzo beni hic sevmemis..
👏 O kadar doğru ki... sadece iş üzerine muhatap oluyorum canım.

Çok çok haklısın..🤲

Ne kadar saygısız bir aile ve ne kadar ana baba kuzusu bir adam. Ne sevdiğiniz kişiden ne de ailesinden size hayır gelmez. Siz zaten kendi değerinizi bilen ve en yakın zamanda o iş yerinden kurtulmak isteyen aklı başında bir arkadaşımızsınız. Varlıklı ve bilinen bir ailenin kızı olsaydınız bu aile sizi el üzerinde tutardı ve siz ailenin ve sevgilinizin gerçek yüzlerini uzunca bir süre anlayamadan evlenip belki de daha kötü günler yaşayacaktınız. Her şeyde bir hayır vardır. Onlar bu kötülüklerinin karşılığını mutlaka alırlar, sevgiliniz bu pasiflikle zaten ailesinin gölgesinde yaşar gider bir arpa boyu yol alamaz emin olun. Siz de hak ettiğiniz güzellikleri en yakın zamanda yaşarsınız inşallah.
O kadar isabetli bi yorum olmuş ki
Beni istemeyenler bir evlilik yaptığım sebepler arasında..Şimdi oğullarını 13 yaşında oğlu olan boşanmış bir hakimeyle nişanlamışlar. Şahıs ger yere götürüyormuş onu gezdiriyormuş çok da mutluymuş aldığım haberlere göre.şimdi okudum da geçmişe dönük yazıları çok yerinde yorum olmuş

O kadar isabetli bi yorum olmuş ki
Beni istemeyenler bir evlilik yaptığım sebepler arasında..Şimdi oğullarını 13 yaşında oğlu olan boşanmış bir hakimeyle nişanlamışlar. Şahıs ger yere götürüyormuş onu gezdiriyormuş çok da mutluymuş aldığım haberlere göre.şimdi okudum da geçmişe dönük yazıları çok yerinde yorum olmuş
Peki senin hayatın ne yönde değişti bu zaman zarfında

Peki senin hayatın ne yönde değişti bu zaman zarfı
Biri girdi hayatıma anladığı an da geldi Bn çok üzüldüm dedi çünkü otele çiçek göndermişti şuan ki nişanlım ben çok üzüldüm biraz da sen üzül dedim bi hışımla annesine gitti Bn evleneceğim demiş annesi kıyametleri kopardı işyerinde beni 1 hafta içinde işten çıkardılar apar topar önce mobing uyguladılar baktılar olmuyor çıkardılar bir ay sonra nişanlandım Bn de o da 4 ay sonunda sanırım hayatına bitini aldı nişanlı şuan

Biri girdi hayatıma anladığı an da geldi Bn çok üzüldüm dedi çünkü otele çiçek göndermişti şuan ki nişanlım ben çok üzüldüm biraz da sen üzül dedim bi hışımla annesine gitti Bn evleneceğim demiş annesi kıyametleri kopardı işyerinde beni 1 hafta içinde işten çıkardılar apar topar önce mobing uyguladılar baktılar olmuyor çıkardılar bir ay sonra nişanlandım Bn de o da 4 ay sonunda sanırım hayatına bitini aldı nişanlı şuan
Bu kısımda yazdıklarını çok net anlayamadım sanırım biraz yazım yanlışı olmuş o nedenle..Olayın üzerinden yaklaşık 2.5 yıl geçmiş. İşyerinden ayrıldıktan 1 ay sonra nişanlanman da ilginç olmuş, çok acele olmuş, neden öyle oldu? Umarım nişanlınla mutlusundur

Bu kısımda yazdıklarını çok net anlayamadım sanırım biraz yazım yanlışı olmuş o nedenle..Olayın üzerinden yaklaşık 2.5 yıl geçmiş. İşyerinden ayrıldıktan 1 ay sonra nişanlanman da ilginç olmuş, çok acele olmuş, neden öyle oldu? Umarım nişanlınla mutlusundur
Alışmaya çalışıyorum. Biraz acele oldu Ewet ama benim elimden tuttu utanmadı . Benim bulunduğum şehirde çok zor ciddi ilişki isteyen birini bulmak özellikle de boşanmış biri için. Eski sevgilim benimle dışarda bir çay bile içmedi.Ben bu kişiyi hayatıma çok radikal bi kararla aldım hoşlandım mantığımı ön planda tuttum. Bir an da oldu her şey çünkü belirsizlikten çok yorulmuştum şuan da da sıkıntılarım var nişanlımla alakalı artık onun geçmişini sorgulamıyorum anı yaşıyorum iyi bir insan diyorum bana değer veriyor diyorum eski sevgilim 4 ay sonra ilişkiye başladı kızı her yere götürüyormuş kız hakime hanım işin ilginç yanı beni istemediklerinin bir sebebi bnm boşanmış olmamdı şimdi ki nişanlısının 13 yaşında bir oğlu var . Bazen aklıma geliyor çünkü uyum vardı bizde. 4 yıl dile kolay .. ama beni çaresiz bıraktı

siz bosanmistiniz eski sevgiliniz bekar mıydı? istememeleri normal. Çoğu Türk ailesi bekarlarina boşanmış olanı uygun görmüyorlar. bunu ajite etmenin manası yok. şimdi ki nişanlısınin 13 yaşında oğlu varmış ya da kızı orayı atlamışım. e bebeğim o koskoca hakimmis onlara laf yok 🤣 sende hakim vs olsaydın sende farkı görürdün. maalesef bu konularda bile statü farkı ortaya çıkıyor. çok yanlış ama yapacak bisey yok

Alışmaya çalışıyorum. Biraz acele oldu Ewet ama benim elimden tuttu utanmadı . Benim bulunduğum şehirde çok zor ciddi ilişki isteyen birini bulmak özellikle de boşanmış biri için. Eski sevgilim benimle dışarda bir çay bile içmedi.Ben bu kişiyi hayatıma çok radikal bi kararla aldım hoşlandım mantığımı ön planda tuttum. Bir an da oldu her şey çünkü belirsizlikten çok yorulmuştum şuan da da sıkıntılarım var nişanlımla alakalı artık onun geçmişini sorgulamıyorum anı yaşıyorum iyi bir insan diyorum bana değer veriyor diyorum eski sevgilim 4 ay sonra ilişkiye başladı kızı her yere götürüyormuş kız hakime hanım işin ilginç yanı beni istemediklerinin bir sebebi bnm boşanmış olmamdı şimdi ki nişanlısının 13 yaşında bir oğlu var . Bazen aklıma geliyor çünkü uyum vardı bizde. 4 yıl dile kolay .. ama beni çaresiz bıraktı
Evet 4 yıl az bir zaman değil ancak ilişkinin niceliğinden çok niteliği önemli..Sizi üzen, elinizden tutup dışarı çıkarmayan ve ailesinin kötü davranışlarına maruz kaldığınız biri ile zaten mutlu olmanız mümkün değildi. Sizden sonra yine boşanmış birini kabul etmesi/etmeleri biraz üzücü dursa da demek ki sizin için hayırlısı buymuş.. Hakkınızda hayırlısını diliyorum umarım çok mutlu olursunuz. Geçmişi geçmişte bırakıp önünüze bakın.. Olan biteni düşünmek, kendinizi yormak enerjinizden çalar, gelecek güzel günlerinize odaklanın 🌺

Nereden başlayacağımı bilmiyorum..

Çalıştığım işyerinde neredeyse 1 seneye yakın birbirine açıldığım, sevgimizi dile getirdiğim biri var..
İşyeri sahibinin oğlu.. Ailesinin onayı olmadan bir yere götürmek istemedi onlara bu durumu dile getirmiş ve onların bu durumu kabullenmelerini bekliyor.

Kaç sefer ayrılsak da aynı işyerinde birbirini sürekli gördüğümüz için vazgeçemedik. Ama ben yoruldum..

2 saat önce yaşadığım bir olay tüm enerjimi aldı. Güvenlik görevlisi ve ben gece mesaisindeyiz. Birlikte olduğum kişi babasının gelmesini bekliyordu birlikte eve geçmek için be biz sadece iki ayrı koltukta oturuyorduk ta ki babası gelene kadar..

Babası bi hışımla içeri girdi ve ben seni neden hep burada görüyorum dedi hiddetlenerek.. bir kez daha tekrarladı ve “ Zemin kaygan her an yere düşüp bir yerini inciltebilirsin” şeklinde ağır bir cümle kullandı ve ben kalakaldım .

O an hiç bir şey diyemedim . Oturmam dedim sadece şok yaşadım. Annesi de beni görünce yüzünü düşürür öyle hışımla geçerdi yanımdan..

Birlikte olduğum kişinin sesi bile çıkmadı gittiler ardından msj atmış “Aşkım ben yatıyorum yarın konuşuruz iyi geceler öpücük göndermiş.”

Bu kadar basit yani.. bir sürü şey yazdım sonra yazdıklarımı sildim artık yazılarına cevap vermeyeceğim çünkü.

Ben değerliyim ve her şeyde bir hayır var . Bu adamın söyledikleri tokat gibiydi . Umarım başvuru yaptığım yerden haber gelir ve ben bu işten ayrılırım.

Her gün görmek ve bu durumu her defasında yaşamak işkence oldu.Cevap neden veremedim diye içim içimi yiyor. Kaç yaşında adam ne diyebilirsin ki..

Rabbimden dileğim Allah ım öyle birini denk getirsin ki beni ansınlar . Allah büyük ..

Yorumlarınız yüreğime su serpiyor size ihtiyacım var ben çok üzgünüm.. Gece mesaisindeyim .. Canım çok sıkkın..

Neler geçmedi bu da geçecek..

Siz ne diye adama ağzının payını vermiyorsunuz?

Evet 4 yıl az bir zaman değil ancak ilişkinin niceliğinden çok niteliği önemli..Sizi üzen, elinizden tutup dışarı çıkarmayan ve ailesinin kötü davranışlarına maruz kaldığınız biri ile zaten mutlu olmanız mümkün değildi. Sizden sonra yine boşanmış birini kabul etmesi/etmeleri biraz üzücü dursa da demek ki sizin için hayırlısı buymuş.. Hakkınızda hayırlısını diliyorum umarım çok mutlu olursunuz. Geçmişi geçmişte bırakıp önünüze bakın.. Olan biteni düşünmek, kendinizi yormak enerjinizden çalar, gelecek güzel günlerinize odaklanın 🌺
Çok teşekkür ederim canım 🌸

Sizin nişanlınızla durumunuzu düzeltmeniz lazım, yani adamı evden şutlamanız gerekiyor. O varken eski konunuza kafayı takmayın. Zaten ortada bir ilişki yokmuş, boşverin. Ama şu anki durum için aksiyon alın, ilerde üzülebilirsiniz

X