Oyle yoruldum ki.. Sanırım aklımı kaçıracağım.

Maalesef bizim toplumumuz insan sevmediği gibi hayvan da sevmiyor. Avrupa daki örneklere bakıp hiç hayıflanmayın o dna yok çünkü çoook nadir. Ha şu var sanmayın ki hayvanla ilgilenmekten bırıkıyorlar, eriniyorlar, şikayet ediyorlar sadece diye. Bu toplum kendi çocuğunu bile yük görüyor özellikle babalar kendi bebekleriyle, çocuklarıyla bile ilgilenmek istemiyorlar. (Çoğu anne de böyle) Çok dayanıksız ve her şeyi eziyet olarak gören, yaptığımız şeyden keyif almasını bilmeyen, genel olarak çok bencil bir toplumuz.(çocuk olduktan sonra evliliklerin yürümemesinin bir sebebi de bu)(gömdüm farkındayım fakat acı ama böyle) Durumunuza çok üzüldüm açıkçası ama eşiniz çok tembel biri izlenimi verdi bana. Zaten tüm bakımını ve evin temizliğini siz yapıyorsunuz. (?!) İşte sevmiyor adamlar(sadece adamlar da değil, genelimiz bu) ama madem sevmiyordu en baştan konuşması lazımdı. Ya da bahçeniz varsa sadece bahçede bakabileceğiniz daha farklı bir köpek cinsi seçmeliydiniz...

Şu ilk fotoya bir bakın ya nasıl da bakmış size..

Son güncellemeyi şimdi okudum. Son habere sevindim ..

Oyyy ben bunu yerim yaaa bende çok istiyorum bebeğim olacak evcil bir kopekle birlikte büyümelerini köpekli bebekli ev videolarına bayılıyorum anlatamam :) evimiz keşke müsait olsa hemen sahiplenirdik bizde

Vermeyin Bilmiyorum ben vermezdim. Nasıl ayrılacaksınız?! Benim başıma gelse ki evde eşimin gömleklerini kakaya bulayan bir kuşum var ve her defasında eşim söylenir, ben verdikten sonra eşimle aynı evde yapamazdım. Eşinizi sevmeye devam edebilecek misiniz gerçekten? Benim aklım yavrumdayken ve sorumlusu eşimken yanına bile yaklaşamazdım eşimin. Şunun masumluğuna bakın ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…