Özel üniversite sorunları

Sınıfça toplaşıp rektörle görüşün hatta veliler de katılsın. Mahkemeye vereceğinizi söyleyin durumun ciddiyetini anlasınlar.
Her özel üni de böyle değil ayrıca. Ama günümüzde her mahalleye bakkal gibi üni açıyolar malesef kalite de düşüyor haliyle.

Son düzenleme:
Şimdiki üniversiteler dershaneden beter, şu rezilliğe bak. Yatay geçiş yapabilirse yatay geçiş yapsın. Okulu topluca dava edebilirlerse etsinler ama icraate gelince yan çizen çok olur. Kendi başına dava açabilirse açsın tabi, ben olsam açardım. Az buz para gitmiyordur bence yaz da geliyorken başka okullara yatay geçiş yapmayı denesin.

rezalet gerçekten rezalet. hele sorunlarınızı anlatınca kaçan bölüm başkanı daha da fena. siz oraya alakasız derslere, baştan savma ders anlatan hocalar için para vermiyorsunuz. mutlaka değiştirin o okulu, birkaç kişi birleşip şikayet edin gerekli yerlere. staj yaptırırlarsa para vermenizi isteyebilirler cidden ticarethane mantığıyla yürütülüyor çünkü.
Kesinlikle çok doğru okulda her şey para olmuş, yemekhanesinde kırtasiyeye kadar,

Sınıfça toplaşıp rektörle görüşün hatta veliler de katılsın. Mahkemeye vereceğinizi söyleyin durumun ciddiyetini anlasınlar.
Her özel üni de böyle değil ayrıca. Ama günümüzde her mahalleye bakkal gibi üni açıyolar malesef kalite de düşüyor haliyle.
Çoğu kişi yanaşmıyor, bi kaç arkadaş anlastık biz hakkımızı arıyacagız, aynen dediğimiz gibi bakkal olmuş cogu

Şimdiki üniversiteler dershaneden beter, şu rezilliğe bak. Yatay geçiş yapabilirse yatay geçiş yapsın. Okulu topluca dava edebilirlerse etsinler ama icraate gelince yan çizen çok olur. Kendi başına dava açabilirse açsın tabi, ben olsam açardım. Az buz para gitmiyordur bence yaz da geliyorken başka okullara yatay geçiş yapmayı denesin.
Aynen öyle düşünüyorum, yatay geçişin olsun direk dava acacagım

Dekan istifa etti bugünde en iyi hoca istifa etcegini söyledi bizim günahımız nedir ya

Aynen öyle düşünüyorum, yatay geçişin olsun direk dava acacagım

Ay arkadaşım adına yazıyorum deyince, siz miydiniz mağdur? Bir an önce kurtulursunuz umarım, dava açıp paranızı da çatır çatır geri alın.

X