Özgürlük de bir yere kadar, ben de eşimi kısıtlayanlardan oldum.

Ya yanlış anlamayın eski meseleleri açmış gibi olmak istemiyorum ama Nasıl emin olabildiniz ki sadece yemek yediklerine,sonuçta siz ailenizin yanındaymışsınız o sırada
Eminim çünkü çalıştığı iş yerinde tanıdıklarım var. Benim adamlarım onlar :) Kaçta çıktığını öğrendim. Sonra da güya maç bitince evde yetiştirdiğimiz sebzelerin durum fotosunu atacaktı. Attı da yani 2 buçuk saatlik bir süre işte yemek yedikleri yere gidip yemeleri. Ve eşimde erken boşalma sorunu var. Kendini rezil ederdi. Ama bence bunların hiçbiri masum değildi. Görüp görebileveğin en anlayışlı insanlardan biriyim benden saklama hiçbir şey demiştim. İş arkadaşlarıyla maç öncesi grup olarakta yemek yemişler kız erkek karışık bunu da saklamış benden.Dedim ya hak doğmasın bana diye. Bir maçı vardı ondan da oldu işte. Kendi etti kendi buldu. 8kilo falan verdi bu süre zarfında üzüntüden. Ailesi yüzünden hiç iyi anlaşamıyorduk. Sürekli ben söyleniyordum. Şimdi onların hiçbiri yok.

Eminim çünkü çalıştığı iş yerinde tanıdıklarım var. Benim adamlarım onlar :) Kaçta çıktığını öğrendim. Sonra da güya maç bitince evde yetiştirdiğimiz sebzelerin durum fotosunu atacaktı. Attı da yani 2 buçuk saatlik bir süre işte yemek yedikleri yere gidip yemeleri. Ve eşimde erken boşalma sorunu var. Kendini rezil ederdi. Ama bence bunların hiçbiri masum değildi. Görüp görebileveğin en anlayışlı insanlardan biriyim benden saklama hiçbir şey demiştim. İş arkadaşlarıyla maç öncesi grup olarakta yemek yemişler kız erkek karışık bunu da saklamış benden.Dedim ya hak doğmasın bana diye. Bir maçı vardı ondan da oldu işte. Kendi etti kendi buldu. 8kilo falan verdi bu süre zarfında üzüntüden. Ailesi yüzünden hiç iyi anlaşamıyorduk. Sürekli ben söyleniyordum. Şimdi onların hiçbiri yok.
Anladım.Madem kız erkek karışık arkadaş ortamında takılmak onun için normal sizde kendinizi o kıskanır diye kasmayın artık bence.

Çok zor bir durum aynı şeyi ben yasasaydim ne yapardım bilemiyorum normalde kıskanç biriyimdir bazen rüyamda ben de beni aldattigini görüyorum ve gün boyu etkisinden kurtulamiyorum..

Avukatmissiniz az çok eşinizin samimi olup olmadığını anlayabilirsiniz bence.. biraz bahane uydurmuş kendini aklamak için ama şuanda çabalarında samimi ise son bir şans vermek ve bu süreçte çocuk düşünmemek en iyisi benim fikrim..

Anladım.Madem kız erkek karışık arkadaş ortamında takılmak onun için normal sizde kendinizi o kıskanır diye kasmayın artık bence.
Vallahi işte ona gelince normal herhalde. Bana olsa normal olmaz. Kıskançlıktan çatlar. Şimdi arkadaşı bile yok.Gitmiyor.Boşu boşuna işte hiçte değmeyecek şeyler bunlar. Hiç gerek yoktu. O yaptı ama ben utanıyorum. Beni bu durumlara soktu diye.

Vallahi işte ona gelince normal herhalde. Bana olsa normal olmaz. Kıskançlıktan çatlar. Şimdi arkadaşı bile yok.Gitmiyor.Boşu boşuna işte hiçte değmeyecek şeyler bunlar. Hiç gerek yoktu. O yaptı ama ben utanıyorum. Beni bu durumlara soktu diye.
Yani bir erkekle bir kadının baş başa yemek yemesini arkadaşça bulmayıp,kıskanıyor ama kendi yapıyor.Sizinde erkek arkadaşlarınızla yemek yemenizi normal bulsa o zaman sorun yok,bunları normal buluyor derdim ama bu durum can sıkıcı. Sizi de sabrınız için tebrik ederim ben olsam çoktan erkek arkadaşlarımla buluşmuştum,misilleme yapmak için

Yanlış anlamazsanız sormak istiyorum evli misiniz? Ben eşime 1. yılımız dolduğunda anlaşmalı olarak boşanmayı teklif ettim. Bunu kabul etmedi, henüz 1. yılımız dolmadı, karşımda boşanmak istemeyen bir eş var, çekişmeli boşanmada sürecin ne olduğunu biliyoruz. Ben de avukatım, eşimden boşanmaktaki tek büyük çekincem ailemin bu durumu öğrenmesi olacak. Bu onlarda şok etkisi yaratır zira kimse bizden bunu beklemez, dediğim gibi ideal çift gibi gözüküyoruz uzaktan. Babam, abim boşandığında kısmi felç geçirmişti. İşin kötüsü daha yeni doktora gittik doktor ile görüştüğümde bir daha felç geçirirse yatalak kalacağını öğrendim.Çekişmeli boşanmada bu sürecin çok daha yıpratıcı olacağını düşünüyorum. Dediğiniz gibi ben de eminim ki eşim ayrılık düşüncesiyle bile darmadağın olan biri, Bu gerçekleşirse intihar teşebbüsü olacağından şüphem yok. Ama buna teşebbüs de etse, benim asla taviz vermemem gerekirdi. Buna rağmen siz deyin saflık ben diyeyim benim ona karşı olan tuhaf bağlılığım onu terk edemedim. Gözyaşlarını görünce kıyamadım belki de. Belki de gücüm yoktu yeniden başlamaya. Zor bir durumdayım.. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi belki de buradan olumlu bir iki cümle duymayı umdum. Çünkü bu öyle küçük düşürücü bir durum ki çevrenizdekilerle paylaşamıyorsunuz. Aileniz hakkında yakın çevrenizden tavsiye ya da yorum almak aciz bir hâl... Ayrıca böyle bir şeyi ifade edebilmek bile benim için utanç verici. Bu yüzden aramızda Protokolü yapıp verelim ve boşanalım derdindeydim. Eşimle de konuştum.Şans istedi, Şans verdim diyemem zamana yaydım, bekliyorum. Ama gün içinde ister istemez yakınlaşıyoruz çünkü o öyle biridir işte insanın aklını çelmeyi bilir... Zaten öyle olmasa ben ki kendimi akıllı zanneden onca boşanma davasına girmiş, yakınlarına boşanma konularında tavsiyeler vermiş ben, 4 senedir ayakta uyumuşum...
Kendinizi ne güzel avutmuşsunuz. Bu forumda aldatılıp kendini bu kadar güzel avutan kadın sayısı nadirdir.

Yani bir erkekle bir kadının baş başa yemek yemesini arkadaşça bulmayıp,kıskanıyor ama kendi yapıyor.Sizinde erkek arkadaşlarınızla yemek yemenizi normal bulsa o zaman sorun yok,bunları normal buluyor derdim ama bu durum can sıkıcı. Sizi de sabrınız için tebrik ederim ben olsam çoktan erkek arkadaşlarımla buluşmuştum,misilleme yapmak için
Kendi yaptı ama artık yapmıyor. Yapabilirdi de benim için sakıncası yoktu. Misilleme fikrini doğru bulmuyorum ben. Suçsuzken suçlu konuma düşerdim. Ama ben içimde pek bir şey bırakmadım. Kırdım döktüm. Doğru olmasa bile saldırdım. Üstü başı kıpkırmızı oldu.Sinirimi dışarı yansıtmam engel oldu belkide yanlış şeyler yapmama. Bastım gittim okuduğum şehre. Zaten pişmanlık duymamak için yine içimde bir şey kalmasın diye deneyeyim dedim

Kendi yaptı ama artık yapmıyor. Yapabilirdi de benim için sakıncası yoktu. Misilleme fikrini doğru bulmuyorum ben. Suçsuzken suçlu konuma düşerdim. Ama ben içimde pek bir şey bırakmadım. Kırdım döktüm. Doğru olmasa bile saldırdım. Üstü başı kıpkırmızı oldu.Sinirimi dışarı yansıtmam engel oldu belkide yanlış şeyler yapmama. Bastım gittim okuduğum şehre. Zaten pişmanlık duymamak için yine içimde bir şey kalmasın diye deneyeyim dedim
[/QUOTE
Cinsel sorunlarını çözmeye çalışacağı yerde neler karıştırmış.Uzun yıllar çocuk yapmamanızı tavsiye ederim

Uzun zamandır da o sorunu ile uğraşıyor. O olaya kadar bunu dile getirmemiştim gururu incinmesin diye. O olaydan sonra yerin dibine soktum onu. Ben olsam o lafları çekmezdim.Terapistte dedi. Eşiniz siz üzülmeyin incinmeyin diye neler yapmış dedi. Ona kariyer atlaması için kitaplar alırdım sınavlar için vs. Ben isterdim ki sen daha iyi yerlerde olasın senin için çabam buydu ama sen kendine bunları layık gördün demek ki. Çok zıtız bana layık değilsin dedim. Sonra hemen kariyerinde de belli aşamalar katetti. Söylediğim kurslara gitti vs. Vallahi ben de öyle çocuk düşünmedim zaten. Olayın üstünden 1 buçuk yıl geçti. Her şeyiyle mükemmel. Nasıl devam eder bilemem. Konu sahibinin konusunu iyi sabote ettim :)

Uzun zamandır da o sorunu ile uğraşıyor. O olaya kadar bunu dile getirmemiştim gururu incinmesin diye. O olaydan sonra yerin dibine soktum onu. Ben olsam o lafları çekmezdim.Terapistte dedi. Eşiniz siz üzülmeyin incinmeyin diye neler yapmış dedi. Ona kariyer atlaması için kitaplar alırdım sınavlar için vs. Ben isterdim ki sen daha iyi yerlerde olasın senin için çabam buydu ama sen kendine bunları layık gördün demek ki. Çok zıtız bana layık değilsin dedim. Sonra hemen kariyerinde de belli aşamalar katetti. Söylediğim kurslara gitti vs. Vallahi ben de öyle çocuk düşünmedim zaten. Olayın üstünden 1 buçuk yıl geçti. Her şeyiyle mükemmel. Nasıl devam eder bilemem. Konu sahibinin konusunu iyi sabote ettim :)
Erkeklere çok fedakarlık yapmaya gelmiyor arada bir sorunlarını hatırlatıp onu bu haliyle çektiğini hatırlatacaksın ki kıymet bilsin.Düzeldiyse iyi bari böyle devam eder umarım.Mutluluklar diliyorum size

Böyle başlıyorlar sonu yatağa gidiyor. Ben tecrübe ettim. Keşke dedim ilk seferinde yalvarırken valizimi alıp terketseydim. Ikinci kez güvenince bıçak daha derine saplanıyor.

Bi de şu var. Sizin artık güveniniz kalmadı ya. Sürekli tetikte olacaksınız. Bir sonraki ihanetinde bütün suç sizin olacak. Çünkü çok uyumsuz aşırı kıskanç çekilmez kadın olmakla suclanacaksiniz. Bende öyle oldu

Zaten kk kadınlarına ayrılmak çok kolay 🤣 Kk Boşan Timi kurun siz. Bir erkeğin nette sohbet etmenin çok büyük bir problem olmadığını düşünmesi çok abes değil. Çünkü aktif ve sosyal biriyse, hayatı boyunca bir çok insanla sohbet ediyor oluyor zaten. Bende evlenmeden önce birçok insanla sohbet ederdim. Evlendikten sonra bıraktım. Eşim sıkıntı olduğunu düşünmeyip devam etmiş çünkü havadan sudan ordan buradan konuşuyor. Kızın tekiyle sürekli Beşiktaş konuşmuş mesela. Ben de başta anlamadım. Sonra onu dinleyince anladım kafa yapısını. Uyardım, anlattım , 3 sene boyunca da hiç sıkıntı olmadı,çokta mutluyum maşallah. Ama siz anlamasınız. Sizin için anlamaya çalışmak,şans vermek, denemek yok. Hemen boşanın 😏 Yatakta bastıkta sarılıp aşkım demişiz gibi tepkiler. Çok büyük konuşmayın yalnız,öyle duruma düşersiniz ki ne atmış tutmuşum diye kendinizden utanırsınız 😊
Hem de Beşiktaş konuşuyor :KK12:. Fenerbahçe olsa neyse de Beşiktaş bildiğin boşanma sebebi. Hemen boşanın :KK54:
Ali Koç burayı okuyorsan derhal istifa et lütfen 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Son düzenleme:
Çok zor bir durum aynı şeyi ben yasasaydim ne yapardım bilemiyorum normalde kıskanç biriyimdir bazen rüyamda ben de beni aldattigini görüyorum ve gün boyu etkisinden kurtulamiyorum..

Avukatmissiniz az çok eşinizin samimi olup olmadığını anlayabilirsiniz bence.. biraz bahane uydurmuş kendini aklamak için ama şuanda çabalarında samimi ise son bir şans vermek ve bu süreçte çocuk düşünmemek en iyisi benim fikrim..

Benim de bir rüya ile başladı bunları öğrenmem. Çok farklı geliyor bana rüyamda bunu görüp, yaşamak... Ne kadar hisli varlıklarız. Teşekkür ederim yorumunuz için. Biraz önce de annesi aradı, aranız nasıl iyi mi diye sordu eşim de öğle arası eve gelmişti. Hoparlöre aldık, iyiyiz anne her şey yolunda ne oldu ki dedik. Rüyamda sizi gördüm Allah korusun kötü bir rüyaydı, oğlum çamurun içine girmiş takım elbisesi hep çamur olmuştu dedi. Hayır olsun dedik iyiyiz dedik kapattık telefonu. Allahım umarım olan şeyler yeni mâlum oluyordur 2. bir vaka yaşamayız....

Benim de bir rüya ile başladı bunları öğrenmem. Çok farklı geliyor bana rüyamda bunu görüp, yaşamak... Ne kadar hisli varlıklarız. Teşekkür ederim yorumunuz için. Biraz önce de annesi aradı, aranız nasıl iyi mi diye sordu eşim de öğle arası eve gelmişti. Hoparlöre aldık, iyiyiz anne her şey yolunda ne oldu ki dedik. Rüyamda sizi gördüm Allah korusun kötü bir rüyaydı, oğlum çamurun içine girmiş takım elbisesi hep çamur olmuştu dedi. Hayır olsun dedik iyiyiz dedik kapattık telefonu. Allahım umarım olan şeyler yeni mâlum oluyordur 2. bir vaka yaşamayız....

Haberi yoksa bu yaşananlar malum olmuştur..
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki, o içsel çatışmanızı taa içimde hissediyorum.
Merak etmeyin, tekrar sizin güveninizi sarsacak bir şey yaparsa Allah karşınıza çıkaracaktır hem de siz hiç çaba sarf etmeden. O zaman daha net olup bu ikilemleri yaşamadan bitirecek gücü bulursunuz kendinizde.
Her şey bu kadar mükemmelken, böyle güzel anlaşıyorken neden böyle bir şeye ihtiyaç duydu diye aylarca kendimi yemiştim ben de..
Her şeyi geçtim anlayamamak insanı bitiriyor. Eksik ne diyorsun..
Eksik olan belki de eşinizin çocukluğundan kalan bir şeylerdir. Ben terapi almasını öneriyorum. Benim eski sevgilim ben hastayım demişti en son. Elimde değil demişti. Şu an başkasıyla evlendi ama hala beni ekliyor ordan burdan.. Değişmiyor yani.

Haberi yoksa bu yaşananlar malum olmuştur..
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki, o içsel çatışmanızı taa içimde hissediyorum.
Merak etmeyin, tekrar sizin güveninizi sarsacak bir şey yaparsa Allah karşınıza çıkaracaktır hem de siz hiç çaba sarf etmeden. O zaman daha net olup bu ikilemleri yaşamadan bitirecek gücü bulursunuz kendinizde.
Her şey bu kadar mükemmelken, böyle güzel anlaşıyorken neden böyle bir şeye ihtiyaç duydu diye aylarca kendimi yemiştim ben de..
Her şeyi geçtim anlayamamak insanı bitiriyor. Eksik ne diyorsun..
Eksik olan belki de eşinizin çocukluğundan kalan bir şeylerdir. Ben terapi almasını öneriyorum. Benim eski sevgilim ben hastayım demişti en son. Elimde değil demişti. Şu an başkasıyla evlendi ama hala beni ekliyor ordan burdan.. Değişmiyor yani.

İlk nişanlandığımızda eski kız arkadaşı mesaj atmıştı ona, fotoğraflarınızı gördüm içim burkuldu diye. O da kibar bir dille kızı da üzmeden yolun açık olsun demişti. Bunu bana anlatmıştı o dönem... Benim eşimin benden önce ciddi bir ilişkisi olmamış bir çok kişiyle takılmış, hatta söylemiş de ben evlilik düşünmüyorum diye kimseyi oyalamak istemem kendim gibi takılmak isteyenlerle takılırdım sadece seni gördüğümde işte evleneceğim kişi demiştim dedi. Hatta öyle ki takıldığı kıza beni gördükten sonra, ben aşık oldum artık seninle devam edemem demiş ama zaten başlangıçlarında niyetleri iki taraf için de ortaya döküldüğü için onu üzdüğünü düşünmemiş. Bunun üzerinden bir kaç sene geçti peşimden koştu bekledi sonra sevgili olduk sonra nişanlandık.Bu kadar zaman sonra kız mesaj atmıştı. Eskiden her şeyinden haberim olurdu ama bu konuşmaları anlayamıyorum. Konuştuğu kişilerin kendilerini sevmediğini aralarında sevgi gibi bir şey olmadığını sadece sohbet ettiklerini söyledi.Mesajlarda hakikaten de canımlı cicimli sevgi sözcükleri yoktu. Ama kız buna hadi birlikte şunu yapalım diyor bizimki de yaparız bir ara diyor. Yaptı mı yapmadı mı bilmiyorum. Yine de bu tarz laçka içi boş muhabbetleri kendisine yakıştıramadım. Erkekler işte sen gel elit elit akşamları kitabını oku belgeselini izle ama instagramda kızlarla sığ sohbetler içine gir.
Terapi alacağını zannetmiyorum, kişisel gelişim ya da psikolojiyle ilgili videolar bile izlemiyor. İzlediğimde bana güler mesela nelerle uğraşıyorsun diye.
Biz ayrılsak yine eski saçma hayatına döner mutsuz ama sosyal olarak. Bunu kendisi de biliyor. Ama böyle birini eski hayatından koparmak zor çünkü arkadaşları sürekli program yapıyor hadi şuraya gidelim şunu yapalım. Onu evde hapsedemem gitmek istediğinde git diyorum kısıtlamıyorum. Çünkü güveniyordum ama bundan sonra nasıl olacağız bilmiyorum. Ki bu hafta yine arkadaşları bir program yapmışlar bekarlığa veda tarzında bir arkadaşları evleniyormuş. Eşim gitmedi bana da söyledi ama içi gidiyor eminim gidemediği için.
Tek aklıma gelen haftada birkaç gün bi plan program yapıp hadi şuraya gidelim demek. Ama şöyle bir durum var ben evcimen biriyim, sesten gürültüden hoşlanmam beni mutlu eden doğaya kaçmak olur. Değişip ben onun gibi olamam galiba o da benim gibi olamaz...

İlk nişanlandığımızda eski kız arkadaşı mesaj atmıştı ona, fotoğraflarınızı gördüm içim burkuldu diye. O da kibar bir dille kızı da üzmeden yolun açık olsun demişti. Bunu bana anlatmıştı o dönem... Benim eşimin benden önce ciddi bir ilişkisi olmamış bir çok kişiyle takılmış, hatta söylemiş de ben evlilik düşünmüyorum diye kimseyi oyalamak istemem kendim gibi takılmak isteyenlerle takılırdım sadece seni gördüğümde işte evleneceğim kişi demiştim dedi. Hatta öyle ki takıldığı kıza beni gördükten sonra, ben aşık oldum artık seninle devam edemem demiş ama zaten başlangıçlarında niyetleri iki taraf için de ortaya döküldüğü için onu üzdüğünü düşünmemiş. Bunun üzerinden bir kaç sene geçti peşimden koştu bekledi sonra sevgili olduk sonra nişanlandık.Bu kadar zaman sonra kız mesaj atmıştı. Eskiden her şeyinden haberim olurdu ama bu konuşmaları anlayamıyorum. Konuştuğu kişilerin kendilerini sevmediğini aralarında sevgi gibi bir şey olmadığını sadece sohbet ettiklerini söyledi.Mesajlarda hakikaten de canımlı cicimli sevgi sözcükleri yoktu. Ama kız buna hadi birlikte şunu yapalım diyor bizimki de yaparız bir ara diyor. Yaptı mı yapmadı mı bilmiyorum. Yine de bu tarz laçka içi boş muhabbetleri kendisine yakıştıramadım. Erkekler işte sen gel elit elit akşamları kitabını oku belgeselini izle ama instagramda kızlarla sığ sohbetler içine gir.
Terapi alacağını zannetmiyorum, kişisel gelişim ya da psikolojiyle ilgili videolar bile izlemiyor. İzlediğimde bana güler mesela nelerle uğraşıyorsun diye.
Biz ayrılsak yine eski saçma hayatına döner mutsuz ama sosyal olarak. Bunu kendisi de biliyor. Ama böyle birini eski hayatından koparmak zor çünkü arkadaşları sürekli program yapıyor hadi şuraya gidelim şunu yapalım. Onu evde hapsedemem gitmek istediğinde git diyorum kısıtlamıyorum. Çünkü güveniyordum ama bundan sonra nasıl olacağız bilmiyorum. Ki bu hafta yine arkadaşları bir program yapmışlar bekarlığa veda tarzında bir arkadaşları evleniyormuş. Eşim gitmedi bana da söyledi ama içi gidiyor eminim gidemediği için.
Tek aklıma gelen haftada birkaç gün bi plan program yapıp hadi şuraya gidelim demek. Ama şöyle bir durum var ben evcimen biriyim, sesten gürültüden hoşlanmam beni mutlu eden doğaya kaçmak olur. Değişip ben onun gibi olamam galiba o da benim gibi olamaz...
Anladığım kadarıyla Sizin ki baştan olmaması gereken bir evlilikmiş,karakterleriniz benzemiyor sırf sevdiğiniz için evlenmişsiniz gibi

Siz şans verdiniz eşinize anladığım kadarıyla, umarım bu şansa layık olur,sürdürmez bu davranışını zira acaba ile yaşamak zordur. Korkarım bundan sonra her jestinin altında birşey arayacaksınız bir süre.

Şuan konuşmaları görmediğimiz için birşey demek zor yani hem eşinizi önceki ve şimdiki hallerini tanıyan hem konuşmaları goren sizsiniz siz ne hissediyorsunuz önemli olan bu.. bir yandan şöyle dusunuyorum o konuşmaları flört amacıyla yapmış olan bir erkek telefonu şifresiz ortaya koyar mi.. bakmayacaginizdan emin olsa bile bakma ihtimalini de göz önünde bulundurur..

Evliliğin ilk yılları birbirine uyum sağlamak birbirinizin hassas olduğu konuların öğrenildigi bir süreç, ona normal gelen birşeyin sizin için kabul edilemez olduğunu öğrendi şimdi. Gerçekten bu şekilde bunu normal görüp yaşayan insanlar da var. Şimdi asıl bundan sonra ne yapacak eşiniz önemli olan bu.. sizin rahatsız olduğunuz bu konuşmalara devam edecek mi ona bakin siz. Sizi gerçekten seviyorsa devam etmez, devam ediyorsa da sizi gözden çıkarmış demektir o zaman ciddi bir adım atarsınız ayrılık adina

Anladığım kadarıyla Sizin ki baştan olmaması gereken bir evlilikmiş,karakterleriniz benzemiyor sırf sevdiğiniz için evlenmişsiniz gibi
Eğlence anlayışlarımız biraz farklı bana nazaran daha sosyal biri, bunun dışında birbirimizi konuşmadan da anlayabilen çiftlerdeniz, birbirimizi anlayabiliyoruz. Eğlence tarzlarımız farklı ben evlenmeden önce de doğaya kaçan arkadaşlarıyla kamp yapan sabahın 6sında ormanda tek başına yürüyüşe çıkan biriydim. O daha lüksüne/konforuna düşkün biri. Mesela hayvanlardan uzak duran biriydi yıllarca kendini inandırmış alerjisi olduğuna. Ben ise çantamda kedi/köpek dost mamaları taşıyan yolda gördüğüm hayvanları seven biriyim. Şimdi o da bana katıldı benim bir kedim vardı sokakta yardıma muhtaç bir kedi de o getirdi, sokak hayvanlarını besliyoruz birlikte. Kedilerimizle birlikte yatıyoruz. sokak köpekleri için büyük boy mamalardan aldık her gün bahçe dışına koyduğumuz kapları tazeliyoruz. Bu şekilde değişebildiğimiz şeyler de oldu. Kedi köpekle yanyana duramayan biri şimdi onlarla yatar oldu. Ben de lüks yerlere harcanan paralara çok kızardım, tutumlu biriydim, şimdi onunla buralara gidebiliyorum ama çıkışta hemen beyin yıkıyorum şurada verdiğimiz parayla evimize 7-8 kilo et alabiliriz akşamları yapabiliriz aynı menüyü evde çok daha ucuza yiyebiliriz gibi şeyler diyorum. Başlarda onun savurganlığı en büyük problemimizdi şimdi o yönden de biraz kıstı kendini. Yani anlayacağınız farklı yönlerimiz vardı ama sonra bunlar beraberliğimizde gelişti/değişti. Aşılamayacak farklılıklar değil. Baştan olmaması gereken bir evlilik sözü bence çok ağır, çok yargılayıcı.

Benim konu hakkında bir yorumum yok sadece böyle bir insanın böyle bir şey yapmasına çok şaşırdım ve adınıza üzüldüm 😞 umarım vereceğiniz karar ne olursa olsun mutlu olursunuz🙏

X