özgüvenim kalmadı bana yardım edin lütfen

Heyet için kilo şartı yok sadece ultrason film ve muayene ederek karar veriyorlar ben 69 kilo idim heyete girerken sonra spor falan yemeğime dikkat ettim 63 kiloya indim öyle ameliyata girdim çıktıktan sonra 2 kilo vermişim 61 olmuştum 1300 gr doku alınmış biraz iyileşme süresinde sorun yaşasam da sırtım boynum çok rahatladı herkese tavsiye ediyorum
Tesekkur ederim. Bugun bende Erkan bey ile 2. Randevuma gittim deftere yazdi beni fakat sira birkac aydan once gelmez dedi ucretli ameliyatta 7500 tl olmus ameliyat gunu gelince heyete yollariz dedi hastaneden ayrilma ihtimalide varmis insallah sira hemen gelir. Bende bu arada diyet yapip biraz kilo vermeye ozen gosterecem sayanizde korkum azaldi tekrar tesekkur ederim gecmis olsun

Bende aynı ölçülere sahiptim benim oldu olası büyüklerdı üç çocuk emzirince haliyle daha da sarkıp büyüdü 50 kiloyken bile çok büyüktü zayıfladım ama hala herkes goguslerın vücuduna göre hep buyuk derlerdi 25 agustosta amelıyat oldum bazı terslikler yasasamda iyiki olmuşum sırtım ve omuzlarındaki yük kalktı devlette oldum benım ucretsız oldu ama devlette bekar birine pek sıcak yaklaşmıyorlar emzirmeme riski olduğu icin doktorum bana sormuştu ben çocuk düşünmüyorum dedıgı ıcın ameliyata karar verdi arkadaşım spor da yaptım zayıfladımda ama maalesef meme küçülmüyor ameliyat şart tecrübeyle sabit önce 85 d ıken suan b oldum cook memnunum keske yıllar önce olsaymısım
Çocuk yaptıktan sonra mı öneriyorsunuz

Tesekkur ederim. Bugun bende Erkan bey ile 2. Randevuma gittim deftere yazdi beni fakat sira birkac aydan once gelmez dedi ucretli ameliyatta 7500 tl olmus ameliyat gunu gelince heyete yollariz dedi hastaneden ayrilma ihtimalide varmis insallah sira hemen gelir. Bende bu arada diyet yapip biraz kilo vermeye ozen gosterecem sayanizde korkum azaldi tekrar tesekkur ederim gecmis olsun
Rica ederim çok sevindim umarım bir an önce kurtulursunuz bu ay zam gelmiş demekki sütyenle beraber 5500dü çok büyükse geçersiniz heyetten zaten insallah gitmeden yapar Ocak ayı gibi belki gidebilirm demişti dr bey

Çocuk yaptıktan sonra mı öneriyorsunuz
Kendi fikrim böyle ama bekar kişilerde yaptırıyorlar grupta karşılaştım hem emzirme riski hemde çocuk emzırdıkten hamilelikten sonra bayagı deforme oluyor benim de büyüktü ama dik ve diri idi emzirdikten sonra sarktı yumuşadı tabi bunu eğer göze alırsanız ılerde emzırmeyeceksenız yaptırabılırsınız

X