Özgüvenli Bir Ben İçin

31 MAYIS 2021 PAZARTESİ

SABAH 8.30

2 haşlanmış yumurta
12 badem

ÖĞLEN 14.00

fırında kabak
1 bulgurlu dolma
Salata

AKŞAM 19.00

salata
et
1 bulgurlu dolma

saat 22.00

1 haşlanmış yumurta

SPOR: tibet 21 tekrar
Jıllıan ripped 3. Hafta 4.Gün
300 topuktan in alçal
100 iç baca

5 temmuz 2021

Evvet merhabalar bebekler :) Şu anda bir kabak detoksunun ilk günündeyim. Birazcık açım:) Neyseeeee konumuz bu değil:)

Yazmayalı neler oldu? Koskoca güzel bir p90x3 bitirdim. Ve gururluyum. Tek gün aksatmadım zamanında bitirdim tam 3 ayyyyy. 🧿 nazar değmesin yarabbimmmm. Veeee sonrasında efsane bir rıpped bitirdim bazen 5-6 gün ara vererek oldu amaaaa oldu mu olduuuuu:) Rıppedı de yedik. Sonracığımaaa değişik neler yaptımmm 30 gün boyunca bir nevi vegan oldum değişik bir diyet programı uyguladım. Sıfır hayvansal gıda şeker un ve çikolata. Ölüyordum😁 ama yaşıyorum hala şükür. E peki ben yasak psikolojisinde ne oluyordum? Bulgura sarıyordum. Oyyyy sardım bulgura deli gibi bulgur yiyordum😂 bu özel çaylı özel sebze sulu bir detokstu.(canlarım hakkınızı ödeyemem her gün hazırladınız benim için Allah sizi eksik etmesin başımdan amin🙏🏻 Sonra ilk bitişinde değil ama birkaç hafta sonrasında Allahım göbeğim hiç olmadığı kadar inceydi böyle içe çökmüştü. Gerçekten ilk defa. Mutluydum. Bunun bana güzel getirileri ne oldu? Çikolata yemiyorum uzun zamandır, süt içmiyorum, irmik no. Sanırım biraz zevklerimi törpüledim. Güzel bir fizikteyim. Tamam hala selülitlerim var ama, tamam istediğim gibi değilim tam amaa… Artık yapabileceğimi biliyorum, çok yaklaştığımı hissediyorum. Çok şükür daha rahatım, inceyim, ipincecik 🧿
Çok emek verdim, kan ter içinde sporlar yaptım, ve biliyor musunuz neredeyse 1 buçuk senedir şeker tatlı yemiyorum . Yani artık daha rahatıö kasmıyorum, mutluyum şükür. Seneye çok daha iyi olabileceğimi biliyorum, selülitler gidecek ve seneye ful özgüven olacağım. Mutlu mutlu ve mutluyum. Şuan spor yapmayalı biraz oldu belki 1 ay olacaktır. Sırada chloe var gibi. Bu sıcaklarda yatmak daha çok işime geliyor gibi. Amaaaa ben asla pes etmem. Bilin:)

1 EYLÜL 2021 ÇARŞAMBA

SABAH 8.00

1 haşlanmış yumurta
Salatalık

Ara

az menemen
Yeşillik

ÖĞLEN 14.00

bezelye-pilav
Turşu

Ara

azıcık kısır