Özlemek mi bu?

Normal bence zamanla azalır diye düşünüyorum. Boşanmakla da en doğru kararı vermişsiniz.

Hanımlar Merhaba;
Daha önceki konularımdan bilen bilir yeni boşandım. Şuanda belki kendime bile itiraf etmekte zorlandığım asla cevabını bulamadığım şeyler oluyor ben de.

Eski eşimi sürekli insta face gibi uygulamalardan takip eder haldeydim neyseki son dönemde azaldı. Hiçbir paylaşımı vs olmadı da zaten. Sürekli whatsappta online mi diye bakarken buluyorum kendimi, farkında bile değilim elimde telefon bir bakıyorum onun sayfası 😞

Kapatıyorum hemen yapma kızım oh bitti ne guzel mutlusun, kızında yanında diyorum ama yok bir şekilde giriyor aklıma.

Kızım için mecburen karşılaştığımız zamanlar oluyor. O anlarda böyle hissetmiyorum yaptıkları geliyor aklıma. Erimiş bitmiş resmen bencilce olacak ama oh olsun diyorum resmen.

Sonra yine düşünürken buluyorum kendimi, acaba beni düşünüyor mu? Hayatına birini aldı mı? Bu süreç ona kolaymı geldi vs vs bir sürü saçma sapan şey…

Hayatımdan çıkardığım gibi aklımdan da çıksın istiyorum. Ve düşündüğüm için kendime çok kızıyorum.

Sizce bu süreç normal mi? Yoksa ben mi normal değilim anlamadım gitti
Özlemek değil takıntı psikolojik destek al

X