Çocuk Hastalıkları Pafa sendromu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Sevoumut

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
5
1
34
Merhabalar oglum 16 aylik ve 4 aykken ates ataklari basladi her ay bogaz agrisi ve ates eslik ediyor ne zaman ateslenecegini anlayabiliyorum.artik 3 gun suruyor atesi ve her defasinda antibiyotik ve igne vs kullaniyor kandaki crp(enfeksiyon)degeri de yukseliyor..en son bir prof a goturduk pafa dan suohelenildi bagisijlik destekleyici ilaclar kullandik ama buna ragmen her ay hasta 🤦🏼‍♀️ birdahaki atesinde prednol verecegiz gecerse pafa diyeceklermis ...fmf icin de bakildi gen testlerimizi yarin ogrenecegiz ama bu gen testiyle anlasiliyor mu bizim gibi yasayan var mi bu drunu cok yipramdik artik..pandemiden dolayi hastaneden kacacakken her ay hastanedeyiz ..rabbim herkese sifa versin 🙏

Merhaba konunuzu şuan tesadüfen gördüm şuan 3 yaşında bir kızım var 1 sene öncesine kadar ayda 3,4 kere hastalanır hiç birşey yemez ve hep huysuzdu. Her ay mutlaka 40 Lara çıkan ateş ve boğaz enfeksiyonu sonucu antibiyotik alırdı hatta o yeterli olmaz CPR sürekli yükseldiği için iğne olurdu. Tesadüfen bulduğumuz bir kulak Burun Boğaz uzmanı sayesinde yavrum hepsinden kurtuldu. Doktor baya yaşlı özel ilaç yapma diploması var ve bize yaptırdığı özel ilaçlar sayesinde hastalığı neredeyse unuttuk ve ilave olarak balık yağı kullanıyoruz belki faydası olur diye yazmak istedim

X