Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun açici ve kolesyon yoğun açici kullananlar

Bu akşam boyadım sacımı cok güzel oldu.
Fakat boyamaya diplerden başladım kendi sac rengim platin sarısı oldu diger taraflar acık kızıl gibi hoş bir renk aldı.Biraz daha bekleymek lazımdı acılması için mecburen yıkadım cünkü kendi sacım acıla acıla dökülecekti.Şimdi bile cok güzel ya siyahtan kurtuldum ya oh beeee.
Buradaki arkadaşlara tavsiyem cogu kuaför hem cok para isteyip hem sacınıza oryalle zarar verip hem de istediginiz acık renkleri tutturamayacaklarken neden kuaföre gidesiniz ki...
En iyisi yogun acıcı almak hiç de zarar vermedi sacıma acıldıda topu topu 20 tl masrafım oldu...
Ben kac zamandır boşuna beklemişim valla.
Resmimi koyucam arkadaşlar bakın diye telimin sarjı yok sarj dolsun foto cekip koyucam...

MASKARAA canım bende ilk yaptımda platin sarısına benzemişti,bugün gene boyadım ama kızılımsı oldu,,senin platin sarısını merak ettim,, :çok üzgünüm: bekliyorummm

ışte resimler...
Sacım siyahtı tekrar hatırlatırım
Altında da palette radians serisiyle boyanan iddialı bir kızıl vardı.
Sac diplerimden kendi acık sac renklerim geldiginden dipler platin sarısı hatta beyaz rengine döndü...

bu renk isteyen nasıl yaptığımı soran arkadaşlar, ben bu rengi bu şekilde elde ettim önceki sayfalarda anlatmıştım ama dipler çıkmaya başladı üzülüyorum:) karamel yani değil mi capuccino da demiş bi arkadaşımız işte bnmde istediğim böyle karamel capucino filandı :) en son resmini koyan arkadaşımızın da saç rengi süper olmuş siyahtan açma işlemi yaptığı için iyi bi renk olmuş bikere daha açarsan daha güzel olur sanırım gerçi bu de güzel çok da ypratmamalı saçları

Son düzenleme:

Cnm önerilerin için teşekkürler.
Bir kez daha acmayı düşünmedim hiç.
Sebebine gelince sacım bir daha ki acma işlemini kaldıramayabilirdi.
Üst üste cok boyandı hemde acılması zor olan renklere.Siyahtan sonra bu renk acılması bile bana yettt.Aslında dipler acık olmasaydı bir müddet bu rengi kullanmayı düşünüyordum.
Yalnız dipler cok acılmış ve sac yokmuş gibi bir görüntü verdiginden hemen arasştırıp sorup küllü kumral aldım volienın.
Şuan saclarım kendi sac rengime cok yakın.Aralarda kızıllıklar halen var o ayrı bir daha boyamak gerek bu renkle ama daha koyu olur diye korkuyorum.
Dipler de süper oldu acıklık falan kalmadı.Cok güzel bir kumral oldu.

Bu arada boya aldıgım yerdeki bayan küllü kumral alırken beni uyardı.
Siiznle paylaşmak isterim.Ben palettenin küllü kumralını istemiştim.O ise volieyı önerdi.
Palettenin küllü kumralı 3 ton koyu yapar gene istedigini yapamazsın dedi.
Volie bi daha almam demiştim ama bu renk iyi tuttu güzel bir kahve oldu.
Yaklaşık 6 aydır dogal sac rengime dönmek istiyordum.O kadar boyamaya anca şimdi dogal rengime yaklaşabildim.
Uzun bir süre boyamak yok.Herkesin boyamı diye sordugu dogal sac rengimin kıymetini fazlasıyla anlamış biri olarak.
Cok degişiklik istersem eger küçük küçük rötuşler yapıp gölgelerle falan daha fazla abartıya kaçmadan özümden uzaklaşmadan dogal tonlar elde ederim.
Bir daha asla SıYAH VE KIZILA boyatmam saclarımı...

Son düzenleme:
bende palettenin 2-4 tona kadar olan açıcısından aldım saçım koyu kestane iken açık çikolata kahve oldu üstüne lorealin çok çok açık sarı dore kullandım şimdi açık kumralım üstüne sarı röfle yada gölge attırmayı düşünüyorum yalnız paletteyi bir paket kullandığım için yeteri kadar açmadı dahada açılabilitdi ilk önce

ben de bugün saçlarımı açmak için palette alayım dedim ama bikaç yere sordum bulamadım koleston da en son uğradığım yerde sordum yok deyince açıcı olarak lorealin 01 çok çok açık doğal sarısını aldım 2 kutu.evde boyadım kestane ya da kahverengi diyebileceğim saçlarıma...sonuç:baya bi açtı ama ben hep küllü kumrala boyar sonra ve devam ede ede açıklırım diyordum ancak bu ortaya çıkan renk de hoşuma gitti.
fotoğraf gönderemiyorum explorer hata veriyo ..yardım ederseniz gnderebilirim

bende palette yogun acıcıyla boyadım sacım sıyaha yakın koyu kahveydı boyaydı....sımdı koyu karamel oldu sıyahı akıttı ama sarı falan olmadı.sımdı bu sene su cok trend olan karamelı ıstıyom ne renkle boyasamkı yada boyamadan tekrarmı acıcı yapsam fıkır verın dostlar

çok sık açıcı da iyi değil sanırım fazla yıpranmasın saçların CADIARZU

haklısın en ıyısı gusel bır karamel tonu bulup boyamak tavsıyenıs varnı

ayın 29 unda loreal 01 le boyamışım saçlarımı ilkin beğendim ama sonraları iyice kötüleşti renk dipler turuncu diğerı bi başka çirkin bi şey oldu.ben de dun koleston renk açıcı aldım 2 kutu palette bulamadım burada...önce açtim 30 dk bekledim bildiğiniz turuncu portakal gibi oldum yani sonra da 2 tüp küllü kumral koleston 7.1 le boyadım aynı gün o kafayla dolaşamazdım...şimdi de turununun üstüne küllü boya biraz yeşillendirdi gibi geliyo..kumral oldu hatta tonu güzel ama şu yeşilimsilik olmasa bi dee.havuç kafam bi sefer 7.1 le bu hale geldiyse emiinim şöyle 2-3 hafta sonra bi daha boyadığımda daha güzel olur...renk oturacak gibi geliyo.ha saçlarım yıpranmadı mı 2 haftada bu kadar işlermle??hayır hem de hiç sanırım sampuanıma koyduğum 3 ampul(bepanthen,evigen ve bemiks) çam terebentin ve bir de evde 3 günde bir yaptığım maskeler sayesinde normaldae bile kuruyan dökülen saçlarım ne banyoda ne de banyo sonrası taramamda sayıyla dökülüyor nerdeyse...kesinlikle su ampul ve maska işini yapın kızlar boyanın bozduğu saçı onarmak bizim elimizde biraz bakımlaaa kendi haline bırakırsan saçları kötüleşiyor işlemlerle..2.boyamamda da yazıcam bakalım şu renk nasıl olacak

kızlarrrrrrrr palettenin renk açıcısını kullandım şimdi saçlarımı en son kestaneye boyamıştım şuan kafam portakal gibi :bbo: ama şunu sölim ki açılmaz diye umuyodum cunku koyuydu saçımın rengi 30 dk da hızla rengini açtı şimdi ise kurutucam ve yıne palettenın bronz kahvesini sürücem bakalım nasıl olcekkkk sositososito

inşallah boya tutar canım aslında bekleyip yarın boyasan daha iyi olur.

son durum nasıl canım?

son durum nasıl canım?

işlem tmm canımcıklarım istediğim rengin 1 ton açığı oldu kumral bakır tonunda yarın aynı tona tekrar boyuycam bakalım ama şunu sölim tek bir tel bile dökülme olmadı sositososito

resım koyarsan sevınırım

canım sacını actın bıyadın ve bıdahamı boyucaksın ya nasıl dayanıcak o cağanımmm saçlar(

meraba kızlar ben sıze bısey danısacamdah oncedn loreal ultra acıcıyla kullu kahveyle boyamıstım benım zaten acık kahveydı yanı kumral dnılebılrı kendı sacım ve gayet hos durmustu herkes cok begendı okadar reklamını yaptım boyanın ama sımdı bu kucucuk sehırde aynısını tekrar bulamadım kac gundur carsıdayım:) neyse dundebu acıcıyı gordum cesaret edemdım ya bırden cok acarsa zaten benım dıplerım su anda koyu yanı dıp boyam geldı 3 santım sızce ne yapmalıyım yardım edın lutfen bı fıkrı olan varmı

benm kendi rengim açık kumral ama suan saçlarım mavi siyah..şimdi ben kolestonu uygulasam diplerim daha sarı olur di mi ?? yada mavi siyahı açar mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…