Panda Göz Çevresi

Göz altımda çukur yok o yüzden dolgu etki etmez benim kahverengi halkalar var..dolgu şişlik yapar sanırım..kalıcı makyaj yaptıran yok mu göz altına?
Bende de mor halkalar var biraz da çukur kalıcı makyaj işe yarıyor mu siz araştırdınz mı ?

Panda treatment hiç işe yaramıyor. %70-80 deyip morluklar hafifleyecek deyip sizin yapınızdan kaynaklanıyor. Normalde düzeliyor gibi saçmalıklar dinlemeyin olan paranıza oluyor. 2000TL verdim yuh yani

Merhaba arkadaşlar Ankara’da göz altı ışık dolgusu yaptırmak isteyen bir kişi arıyorum
Ankara da iyi bir devlet hastanesinde ismini buradan veremeyeceğim tanıdığım uzman bir dermatolog gözaltı dolgumu yapacak ve sadece malzeme parasını ödeyeceğim. Fakat bu işlemde kullanılan malzeme iki kişilik satılıyormuş.Eğer malzeme ortak olursanız doktordan rica edeceğim sizin uygulamayı da ücret almadan yapacak. Bence çok iyi bir fırsat sırf iki kişilik malzemeyi tek başıma almamak adına buraya yazıyorum.

Benim de buna ihtiyacım var. Çay dediler kullandım, yok başka şeyler bilmem ne... hala kahverengi.

Merhaba arkadaşlar Ankara’da göz altı ışık dolgusu yaptırmak isteyen bir kişi arıyorum
Ankara da iyi bir devlet hastanesinde ismini buradan veremeyeceğim tanıdığım uzman bir dermatolog gözaltı dolgumu yapacak ve sadece malzeme parasını ödeyeceğim. Fakat bu işlemde kullanılan malzeme iki kişilik satılıyormuş.Eğer malzeme ortak olursanız doktordan rica edeceğim sizin uygulamayı da ücret almadan yapacak. Bence çok iyi bir fırsat sırf iki kişilik malzemeyi tek başıma almamak adına buraya yazıyorum.
Merhaba malzeme fiyati ne kadar bende ankarada oturuyorum ve isik dolgusu yaptirmak istiyorum :)

Esmer değilim buğday tenliyim aslında. Herşeye çare buluyorlar bir bunun tam çaresini bulamadılar. 20 yıldır araştırıyorum denemediğim kür krem kalmadı. Acayip yorgun ve yaşlı bir görüntü oluyor. Artık kapatıcı sürmüyorum. Bıktım.
Sürsemde eskisi gibi kapatamıyorum. Grileşip daha kötü görünüyor. Azıcık hafiflese razıyım. Tamamen kaybolmayacağını biliyorum. İki ton açılsa bile yeter.

X