PANDEMİ SÜRECİNDE MEME BÜYÜTME AMELİYATIM

O kadar bilgilendirici bir yazı yazmışsın ki senin adına bu kadar başarılı bir ameliyat geçirdiğin için çok mutluyum

Ben de olmaya kesin kararımı verdim. Fiyat bilgisini paylaşabilir misiniz acaba?

merhaba,geçmiş olsun fiyat bilgisini banada iletebilirmisiniz banada Erdem Beyi önermişlerdi

Merhaba benim de endiselerim var muayeye gidecegim 3 gun sonra hic pisman oldunuzmu

Merhaba benim de endiselerim var muayeye gidecegim 3 gun sonra hic pisman oldunuzmu
Merhaba;
Gerçekten yaptırmak istiyorsanız, kararınız netse, doğru doktoru bulup size uygun implant kullanıldıysa ben pişman olacağınızı sanmam. Kendi adıma iyi ki yapmışım diyorum ki sonuçta hala iyileşme sürecindeyim tamamen oturması anlamında. Ama şu anki haliyle bile gerçekten iyi hissediyorum.Yabancı bir cisim varmış gibi hiç hissetmiyorum.11 Ocak’ta iki ay olacak şu an ameliyat öncesindeki gibiyim. Herhangi bir ağrım, kas gerilmesi vs hiç bir acım yok. Sadece daha yumuşamasını bekliyorum.

Siz ne kadar tatlisiniz ya sizi tanimadan sevdim nekadar guzel net cevaplariniz var:)ben kac senedir kucuklugumden beri bunum yokluguyla yasadim sinra evlendim kocam tarafindan asagilandim ozguvenim bitti...ve simdi yaptirmaya kesin kararliyken burda bi post okudum ve dusuncelerimi alt ust yapti napacam ben ya uffff

Konu Mesajı 'Meme büyütme - Araştırma yaptıkça kafam karıştı tavsiye verin lütfen' Meme büyütme - Araştırma yaptıkça kafam karıştı tavsiye verin lütfen
meliyattan kesin bir kararla vazgeçtim.
Lütfen bu ameliyatı düşünenler benim kadar araştırsın 3-4 yıl sonra vücut bu yabancı cisimle savaşmayı bırakıp kendi içinde kendine savaş açıyormuş yani sizin bağışıklık sisteminize saldırıyormuş. Protez markasıyla vs alakası yok hepsi için geçerli. Hepsi vücut tarafından yabancı cisim olarak algılanıyormuş. tamamen kendi ellerinizle sağlığınızı yok eden bir ameliyat bu.
Google’a “explant breast” yazıp aratın. Bir çok semptom yazmış hastalar ve çıkarttırmışlar.

Küçük memelerimi bir anda çok sevdim ve sağlığım benim için çok önemli.
Baska bir postta bir arkadas bunu paylasmis bilginiz varmi

Canım öncelikle tatlı sözlerin için teşekkür ederim bu konuları biliyorum.. yabancı kaynaklardan da videolar izledim.. böle bişey kesin yok denmiyor ama çok çok çok düşük bir ihtimal olarak biliyorum ben... bu ihtimaller her durumda var.. basit bir ameliyatta bile masada kalınabilir... çevremde yaptıran kimsede böle bir geri dönüş almadım aralarında 10 yıllık implantı olanlarda var... silikon vücuda en uyumlu yabancı madde... ben açıkçası bu negatiflikleri düşünmek istemedim... bana biraz araba kullanmayayım kaza yapabilirim,yolda yürümeyeyim kafama saksı düşer gibi bir mantıkla eş değer geliyor.. tabii ki kimse yaşamasın böle bişey.. bu ihtimalleride göz önüne almak lzm... başıma gelse bende keşke yaptırmasaydım elbette derim... ama dediğim gibi negatifini düşünmüyorum... az çok vucudumu tanıyorum.. çok hassas bir bünyem yok... bu sebeple ben o dolgun hissi ömrümde hep yaşamak istediğim için bu operasyonu yaptım. Şimdilikte çok memnunum.Dilerimde bir sorun yaşamam ... ama artık zaten tıp ilerledi bu tarz sonuçların çözümüde zaten vardır diye düşünüyorum...

Buarada büyük meme, küçük meme bunlar bizi “kadın” yapmıyor... bunlar bizi “muhteşem” yapmıyor... herkesin güzellik algısı kendine... ben dolgun bir memeyi beğendiğim ve o hissi yaşamak istediğim için yaptırdım... zaten yıllarca küçük bir memem vardı birazda merak ettiğim dolgun meme hissini yaşayayım dedim:)... bu kararı eşinizi mutlu etmek için almayın... sözde güzellik algısına göre kendinizi sınırlandırıp başkaları için bu kararı almayın... gerçekten siz istiyorsanız bu operasyonu yapın... lütfen hiç bir sözün, hiçbir davranışın kimden gelirse gelsin özgüveninizi aşağı Çekmesine izin vermeyin...

Icimi rahatlattiniz yarina randevu aldim baska bir dr. dan bakalim insallah eger mumkun olursa icime sinerse randevu alacağım...Ben esim icin yaptirmiyorum zaten bosaniyorum mahkemeyi bekliyorum.. yillardir hayalimdi destekli sudyenlerden biktim :) insallah guzel olur sizin beden fizik olculeriniz nedir

Evet boşandığınızı sonradan hatırladım. Hayırlı olsun... Ben 170 boy 55 kg’ım . Size özelden yazıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…