PANDEMİ SÜRECİNDE MEME BÜYÜTME AMELİYATIM

Bilimsel bi calisma gozlemler edasiyla cok ozenli takip ve paylasimlar yapiyorsunuz. Paylasimlar icin tekrardan tesekkurler :)

Bilimsel bi calisma gozlemler edasiyla cok ozenli takip ve paylasimlar yapiyorsunuz. Paylasimlar icin tekrardan tesekkurler :)
Herkesin tecrübesi, iyileşme süreci farklı olabilir tabii ama bende kendi tecrübelerimi paylaşmak istedim...Yardımcı oluyorsa ne mutlu :)

Tübüler meme de double meme olayı oldu mu şu an nasıl durumunuz?meme dokunuz varmıydı,kaç cc takıldı acaba

Herkesin tecrübesi, iyileşme süreci farklı olabilir tabii ama bende kendi tecrübelerimi paylaşmak istedim...Yardımcı oluyorsa ne mutlu

Merhaba sizinle irtibata geçebilir miyim lütfen??çok teşekkurler paylaşimlariniz için

Arkadaşlar merhaba;

Uzun zamandır foruma girmedim. İyileşme sürecinde forumda çok zaman geçiriyordum ve çok daha takık bir duruma gelmiştim memişlere:) bu yüzden 6 aydan sonra pek düşünmeden 1 yıllık süreci tamamlamak istedim. Söz verdiğim gibi 1. Yıl güncellememi yapmak istedim 1 ay gecikme ile :) sonrasında yine kayıplara karışacağım:) sorunuz olursa cevaplayamayabilirim. Şu an 1 yılı tamamlamış bulunmaktayım. Günün sonunda iyi ki yaptırmışım diyorum:) mememi birleştirememe sorunum vardı ama o da geçti. İyileşme herkeste farklı ilerleyebilir. Hemen “6 ayı tamamladım “,”7 ayı tamamladım”,”herşey normal olsun “ diye beklememek lazım.Benim kas altı operasyonu olduğu için kaslarımın zamanla iyileştiğini rahatladığını düşünüyorum. Öncesi ve sonrasını gören arkadaşlarım çok beğendi. Ellediklerin de de yapay hissetmediler. Kendi adıma boyutundan, duruşundan çok memnunum. Bence gerçekten doğal oldu. His olarakta kendi doğal memem hissi var, hiç yadırgamıyorum. Dikiş izi ince bir çizgi halinde,iyileşti ve meme altında kaldığı için görünmüyor. Rahatsız edici bir görüntüsü kesinlikle yok.

Kısacası sonuçtan memnunum. Kendi adıma “iyi ki” diyorum. Annem ne gerek vardı diyordu o bile şimdi iyi ki yaptırmışsın diyor:) Bu ameliyatı çok isteyenler dilerim gönlüne göre olacak şekilde ameliyatını olur. İyileşme sürecinde olanlarında sürecinin su gibi geçmesini dilerim.

Herkese sevgiler

Merhaba sevindim iyi olmanıza ben de kısa sürede yaptırmayı düşünüyorum. Size kaç cc ve orta profil mi takıldı ?

Merhaba triflo dediğiniz şeye neden ihtiyaç duyuluyor ameliyat sonrası nefes almakta zorlanma mı oluyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…