Panik atak mı oldum?

Merhaba son 1 haftadır bendede müthiş carpintilar basladi 3 gün evel bende acile gittim eko çekildi cihaza baglandım gözüm devamlı ekranda kan alındı derken değerler normal çıktı sabah kardiyolojiye gittim adam kalp kirizi geçirmemişim ama extra bir çarpıntı hissedoyorsun ozaman kalp ultroson istedi yarin gideceğim suan yatakta uzanıyorum kut kut kut atıyor kalbim aşırı sınırlı ve alıngandim zaten bu dahada artı bu kalp çarpıntısı durmuyo

Merhabalar,
Son 1 haftadır yaşadığım bir sıkıntıdan bahsetmek istiyorum. Sadece akşamları hafif nefes darlığı (tam derin nefes alamama), kalp çarpıntısı zannettiğim bir problem yaşıyorum. Nabzımı saydığımda gayet normal çıkıyor aslında. Hayatımda beni üzen dert diyebileceğim hiçbir sorunum yok sadece her anne kadar biraz kaygı sahibiyim.
Eş dosttan duyardım kendime konduramazdım panik atak mı oluyorum?

Burdan teşhis koymasanız keşke. Doktora gidin buraya yazmak sadece yorumları okuyup kaygınızı artıracak.

Bende var malesef uzun süre ilaç kullandım şuan kullanmıyorum. Ilk önce kardiyoloji ve nefes için doktora gidin fizyoloji olarak bisey çıkmazsa ve şikayetleriniz devam ederse psikiyatriye gidebilirsiniz ama anlık birşey de olabilir panik atak geçirildiğinde özellikle ilk atakta kesin hastaneye gidiyorsunuz çünkü o kadar yoğun belirtiler geliyor. Umarım hiç bir sorununuz yoktur 🙏

Merhaba son 1 haftadır bendede müthiş carpintilar basladi 3 gün evel bende acile gittim eko çekildi cihaza baglandım gözüm devamlı ekranda kan alındı derken değerler normal çıktı sabah kardiyolojiye gittim adam kalp kirizi geçirmemişim ama extra bir çarpıntı hissedoyorsun ozaman kalp ultroson istedi yarin gideceğim suan yatakta uzanıyorum kut kut kut atıyor kalbim aşırı sınırlı ve alıngandim zaten bu dahada artı bu kalp çarpıntısı durmuyo
Merhaba, geçen hafta doktora gittim. Kan testi sonucunda demir emilimi sıfıra yakın çıktı, b12 çok düşük çıktı. Kan ilacı ve b12 vitamini verdi. Özellikle anemi varsa çarpıntı olabiliyor dedi doktorum. Size de çok geçmiş olsun

X