Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

ölede cnm insan etkilenio yinede.eşim gece uyku sersemliğine söyledi.sabah kalktıgında ayrıntılı anlat dedim anlatmadı. sagsaglim bi geçirseydik şu zamanı.çok bunalıorum annemde uzaktaa.
ailemde uzakta ananemi getirdim yanıma 65 yaşında felan oda durmadan halsizim yorgunum dio.eşim zaten oruçlu koşturuyoo oda halsiz.herkes benden bişileri beklio.Allah saglık versinde yapabileyim.kimseden fayda yok...sende Allaha emanet ol cnm hayırlı pazarlar.

canım malesef ki işteyim(( ben hafta içi izin kullanıyorum salıda kızımla 1 ay aradan sonra kontrolümüz var nisan teyzesi çok stres oluyorum nisan yaaaaaa offffff yüreğim sıkışıyor resmen((( yormadan yap tatlım işlerini hepimize hayırlı bir pazar olsun inşallah....

öyle cnm olcagı varsada olur önüne geçemeyiz hayırlsı bakalım.benim kontrolde cumartesi.zaten biitmez bizdeki bu heyecan stres yürek sıkışmasısoğukkanlı olamıyoruz bi..

öyle cnm olcagı varsada olur önüne geçemeyiz hayırlsı bakalım.benim kontrolde cumartesi.zaten biitmez bizdeki bu heyecan stres yürek sıkışmasısoğukkanlı olamıyoruz bi..

aman sorma tatlım millet hamileliğinde havalarda uçuyor bizimde töbe töbe neyse mübarek gün bunada şükür ne diyelim... siz gene benden bir nebze iyisiniz be yavrum ben ilaçsız mümkünatı yok duramıyorum

Günaydın herkese arkadaşlar

günaydın bugün moralim bozuk eşim de kaynanamda rüyasında benle bebekle ilgili karışık rüyalar görmüş.bişey olmaz inşallah bebeğimee

adaycım geçen hafta ben kısa süreli depresyona girdim bu konu yüzünden..Rüyalarına güvendiğim yakın arkadaşım seni rüyamda gördüm şçyleydin kendine çok dikkat et dedi ve ben o an bittim ağla ağla psikolojim bozuldu.Birdaha bana böyle bir şey söyleme lütfen ben evhamlıyım sabaha kdr uymadım die azarladım özür diledi bebeğime de banada bişy olmadı hamdolsun rüyayla amel edilmez ama biz çok hassasız anlıorum seni..Rahat ol kim ne görürse görsün..

aman sorma tatlım millet hamileliğinde havalarda uçuyor bizimde töbe töbe neyse mübarek gün bunada şükür ne diyelim... siz gene benden bir nebze iyisiniz be yavrum ben ilaçsız mümkünatı yok duramıyorum

cnm ilaçlı yada ilaçsız hepimz için zor geçiyor hamilelik psikolojik olarak ilaç mevzusunu takma fazla bu arada hep birbirimize şunu takma bunu takma dioruz teselli etmeye çalışıoruz ama kelin ilacı olsa başına sürer demii

ay cnm bende gördüm karışık rüyalar üstüne onlar görünce korktum vallaa.dediğin gibi iş rüyalara kalsaydıı şimdiye kadar ne rüyalar gördükk hiç biri çıkmadı Allah hayırlara yazsın bütün rüyalarımızı.psikolojimiz zaten olumsuz düşünmeye meyilli.Allaha emanetiz bizde bebişlerde inşallah bişey olmaz Allah evlat acısı yaşatmasın bizede onlarada uzun ömürler versin.

Bugün resmen koltuktan kalkmadım.Depresyona girdim ağladım çok sıkıldım ya..Eşim yoldaymış eve çıkmasın dışarı atıcam kendimi..sanki dışarda çok iim hiç atağım gelmio ya ahava alayım biraz..of

bende öyleyim cnm nefes darlığım başladı yine her an kötü bişi olcakmış gibi hissediorum sagsaglim bi dogursaydık cnm bak çok az kaldı senin dayan biraz dahaa

ayy kızlar yoruldum bizim iftar masası devrildi.masayı hazırladım mutfakta herşeyi üstüne taşıdım.ananeme azcık çek dedim çekmesiyle devirmesi bir oldu.ezan okunuoo eşim oruç yiyecek bişey yok hemen bi hazır çorba menemen ayy gülimmi ağlimmi bilemedim.tabii mutfagın batmasıda cabasıı.halı yıkancak oldu.

vardir bundada bir hayir adaycigim.üzülme.bugünde menemenle idare etsin.laf aramaizda bu hamilelegimde en cok yedigim sey menemen.deli gibi menemen yedim en basindan beri.bak simdi söyledin canim cekti.bende bugün tembel isi yaptim.makarna ve hazir corba.benim esim yeyip hemen cikiyor.gece vardiyesi yapiyor sürekli.hep yalnizim geceleri.hic sevmiyorum.napalim ekmek parasi ama iste.

halinin batmasi kötü olmus ama cok egilipte kendini yormayasin ha.

sorma cnm bardaklar felan kırıldı hep.yaptıgım şeylerden istemişti canım yemek nasip olmadı dediğin gibi vardır bir hayır bundada.biizmki pek kabul etmio hazır çorba makarna bi üçüncü yemek daha olcak.salata felanda olcak illa.ama ilk 4 ay o pişirdi yemekleri hep makarna yapmıştı bana:)eşinin gececi olması zor gerçekten Allah yardımcısı olsun.seninde en azından gündzleri evde canın sıkılmaz eşinle beraber uyursun bazen.gece tek kalmaktan korkmuyosan sorun yok.ben bu konuda korkagımdaa evde tek yatamıorum.bu arada menemen çektirdim canını kusura bakma cnm.ama zor bişey degil yaparsın bi ara:)

canlarım günaydıınnnnnn.... hepimiz depresyondayız gene bakıyorum gerçi çıktığımız yok ama gülsem mi ağlasam mı şaşırdım walla.... neyseeee yeni bir haftada hepimize ataksız huzurlu günler diliyorum mübarek günleri yüzü suyu hürmetine inşallah....

günaydin duygu.bende dün gece 3 ten 5 bucuga kadar uyuyamadim hic.sikinti, carpinti, sürekli kalp ritmim bozuluyor gibi geldi.halbuki gündüzüm fena degildi.geceleri giderek dahada cekilmez oluyor.yalnizim üstelik.esim gececi.aklima abuk sabuk ne varsa geliyor.gece uykulari giderek zorlasiyor bende.bebis büyüdükce sikinti oluyor birde.hep yukarda zor nefes aliyorum.ne zaman asagi inerki acaba.biraz rahatlardim.

bende herkese huzurlu ve güzel bir hafta diliyorum.ataksiz, depresyonsuz, korkusuz, carpintisiz, kabussuz, rahat nefes almali.Allah mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine bizim yar ve yardimcimiz olsun insallah.

amiiiinnn canııımmmm amiiiinnnn.... benimde yarın kontrolüm var ya bendede onun stresi var(( hayırlı haberler bir alsam offf....
bu arada senin yanına gelebilecek kimse yok mu yalnız kalmakta zor bu durumdayken kendini hiç değilse güvende hissederdin...

dualarınıza amin diyim kızlar.bugün yine sakin burası.içim sıkılıoo off off geçmiyo günler korlu endişe var hep içimde.Allah hayır etsin
bende cumartesi gitmeyi düşünüyorum doktora.

dualarınıza amin diyim kızlar.bugün yine sakin burası.içim sıkılıoo off off geçmiyo günler korlu endişe var hep içimde.Allah hayır etsin
bende cumartesi gitmeyi düşünüyorum doktora.

tatlım o korku endişe hep var ne yazık ki yarın kontrole gidicem 1 ay aradan sonra 3 gündür diken üstündeyim kötü birşey çıkıcak diye
doğum iznine ayrılmaktan bile korkuyorum evde daha kötü olur muyum diye ama dayanamıyorumda offfffffff oooooooooooffffffffff adayyyy((((((((((

Son düzenleme:

aynen cnm o korku hepimizde var her an kötü bişey olcak gibii.bu bünye bizi daha ne kadar kaldırır bilmiorumstres stres stress
kalbim çarpınıo ben yemek yapmaya çalışıorum.korkma cnm izinde daha iyi olursun emin ol.cnm o kadar korkuorumki son günlerimi yaşıo gibi hissediorum kendimi bu sene gidicimiyim nee(

aday varya aynı duyguları paylaşıyoruz resmen((( gidici olduğumuzdan değil be yavrum doğum korkusu tetikliyor bizim korkularımızı yoksa şükürler olsun bu illet dışında kronik bir hastalığımız yokkk... ben doğuma nasıl gidicem kafayı yemesem barii millete rezil olmadan doğumumuzu yüzümüzün akıyla yapsak offfffffffffffff((((((((((( yarın da stres yaptı nedir bu yaa???

Selam arkadaşlar

Duygu sen doktoru panik yaptıkça 6 . ayda geçirdiğim atak gelior aklıma 1 hafta önceden kurdum şeker yüklemesini o gün patladım ya keşke rahat olabilsen cnm ya ama elinde değil işte...

Nisan gece çarpıntılarına çok üzüldüm ve yalnız olmana .Allah bolca güç kuvvet versin sana inş...

Yemek sofrasına dersen içim gitti ne fena ne sinir bozucu bi durum neyse olan olmuş

aynen cnm sorma elimde olsa keşke bu elimden geleni yapmış halim:)) neyse cnm sen nasılsın bugün??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…