Panik atak

semck2019

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2023
60
5
24
Merhaba arkadaşlar ben 24 yaşında bir çocuk annesiyim. Bundan 6-7 ay önce Eylül ayı bir gece panik atak yaşadım ve daha sonra sürekli olarak geçiricem diye düşündüm daha sonra 2 adet kardiyoloji uzmanına göründüm eko ve holter cihazı taktırdım kan değerleri akciğer filmi VS vs hepsi temiz çıktı ve doktorlar bir sorun yok dedi ama gene devam etti çarpıntı ölüm hissi VS psikiyatri gittim panik bozukluk teşhisi koydu 6 ay ilaç kullandım doktor daha sonra kesti 2 aydır kullanmıyorum şimdide sürekli nabzımı ölçüyorum kalbimi düşünüyorum normal mi bu elbette değil biliyorum ama neler yapabilirim sürekli aklım kalbimde

benimde 4 yıl içinde ataklarım gittikçe şiddeti artırdı kalple ilgili sorun yaşamıyorum ama tamamen nefes alışım duruyor ve nefes alamamaktan bayılır derecesıne geldım bir psıkologtan terapı almaya basladım onerebılırım kendısını sorunumun ne oldugunu anlamaya basladım dıyebılırım

benimde 4 yıl içinde ataklarım gittikçe şiddeti artırdı kalple ilgili sorun yaşamıyorum ama tamamen nefes alışım duruyor ve nefes alamamaktan bayılır derecesıne geldım bir psıkologtan terapı almaya basladım onerebılırım kendısını sorunumun ne oldugunu anlamaya basladım dıyebılırım
Öneri alabilir miyim benimde tek sorunum çarpıntı başka hiç sorunum hani doktorlar kalpte sorun görse tamam dicem ama oda yok

X