Panik atakmi? Boyle olan oldumu?

çok ilginçti yapıldığında anlayacaksınız. travmanıza yapılıyor. ben bilişsel terapide aldım. onunla beraber emdr aldım. ama çok etkiliydi. üç tane travmam vardı çok fazla etkilerdi beni. o travmaları düşününce çok etkilenirdim ama şimdi sanki başkası yaşamış gibi.

Bende yaygın anksiyete bozukluğu var mide bulantısı kusma ve baş dönmesi var dışarı çıkmaktan korkuyorum artık
İlaça başladık terapi önerdi doktor
Terapi nasıl iyi gelir mi
evet çok iyi gelir. ben panik atağımı terapiyle aştım. hem bilişsel terapi hem de emdr yapıldı. terapiyle geçer ama doğru doktordan almalısınız. buda deneme yanılma yoluyla öğreniliyor. bende iki doktordan sonra doğrusunu bulabildim. biraz sabır gerekli

Çok teşekkür ederim

EMDR terapisi nasıl memlun kaldınız.mı

Çok teşekkür ederim

EMDR terapisi nasıl memlun kaldınız.mı
ben panik atağım için almıştım. atağımın yanında bazı kötü şeyler yaşamıştım onlar aklıma geldiğinde çok daha kötü oluyordum. emdryle o kötü hissetmelerden eser kalmadı. çok ilginç birşey. yapılırsa anlayacaksınız. benim doktorum çok iyiydi belki ondan bu kadar etkili oldu bilmiyorum çünkü öncesinde iki doktor değiştirmiştim onlar emdr den bahsetmemişlerdi bile. kesinlikle yaptırın. ama gerekiyormu gerekmezmi ben bilemem tabi.

Çok teşekkür ederim İstanbuldamı doktorunuz

Doktorun adı nedir iletişim geçsem sorsam online seans yapıyor mu diye
Volkan Öztürk. bir sorun yani ben tavsiye ederim çok çok memnun kaldım. iletişim telefonu adresi gereken neyse bence bulursunuz internette. bende numarası var ama bilmiyorum doğrumu değilmi. 3 yıldan fazla olacak gitmeyeli belki değişmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…