Panik bozukluk anksiyete

Evet evliyim 1 çocuk annesiyim kızım var 6 yıllık evliyim Selen can panik ve ataklarından korunma rehberi diye bir kitap okudum iyi geldi ama işte Zihni yönetmeyi öğrenmek lazım
Dün sabaha karşı uyuyabildim bu dideral ilacı bana agır geldi yan etki olarak nefes darlığı yaptı bugün yarım yarım içecem dün ölüyordum resme n

Ay psikolojik bu kadar mı etkiliyor çok kötü bişey miş ben 3 gündür nefesim daralıyor anlamadım ilk defa başıma geliyor 😔bazen diyorum ne günah işledim de böyle oldum
Aynı şeyi ben de düşünüyorum işlediğim günahlar aklıma geliyor. Namazlardan sonra falan dua ediyorum Allaha günahlarımı bağışla diye. Bilmiyorum...

Dün sabaha karşı uyuyabildim bu dideral ilacı bana agır geldi yan etki olarak nefes darlığı yaptı bugün yarım yarım içecem dün ölüyordum resme n
Bende çok az kullandım ondan ama bir hafta kadar bir taneydi günde sonra psikiyatriye gidince kardiyoloji dedi bulmuşsun çözümü zaten kardiyoloji git demişti anladı adam psikolojik bişiler var holter taktırınca adam dedi bunda sıkıntı var belli gülüyorum böyle kendi kendime sinirden artık 🤣

Aynı şeyi ben de düşünüyorum işlediğim günahlar aklıma geliyor. Namazlardan sonra falan dua ediyorum Allaha günahlarımı bağışla diye. Bilmiyorum...
Bende namaza başlıyorım bırakıyorum başlıyorum bırakıyorum değişik bişey oldu ya anlamadım bazen kılıyorum bazen kılamıyorum

Bende çok az kullandım ondan ama bir hafta kadar bir taneydi günde sonra psikiyatriye gidince kardiyoloji dedi bulmuşsun çözümü zaten kardiyoloji git demişti anladı adam psikolojik bişiler var holter taktırınca adam dedi bunda sıkıntı var belli gülüyorum böyle kendi kendime sinirden artık 🤣
Galiba bırakacam aniden bırakınca bişey olur mu zaten yarıma düşürmüştüm

Yok ya canım dideral araştır görürsün millet yazmış sunumdan önce alıyoruz heyecanı bastırsın diye vs bende okudum bir çok hastalığa iyi geliyor çok fonksiyonlu bir ilaç
Doğru ama nefesimi kesiyor artık başım dönüyor yan etki yaptı galiba 😭

Bende namaza başlıyorım bırakıyorum başlıyorum bırakıyorum değişik bişey oldu ya anlamadım bazen kılıyorum bazen kılamıyorum
Yani elimizden geldiğince kılmaya calisalim. Benim de kacirdigim zamanlar oluyor tabi. Allah affetsin

Doktora söyledin mi bu durumu belki içerisindeki bileşenler vardır alerji yapan falan
Şimdi geldim acilden en son bayılma noktasına geldim hastanelik oldum yarın doktorla görüşcm bakalım ne yazck yerine ölümle yaşam arasında kaldım halada devam ediyor ama eskisine göre iyiyim

Şimdi geldim acilden en son bayılma noktasına geldim hastanelik oldum yarın doktorla görüşcm bakalım ne yazck yerine ölümle yaşam arasında kaldım halada devam ediyor ama eskisine göre iyiyim
Canım acaba psikolojik yapıyor olabilirmisin yoksa gerçektende yan etki mi işte onu da bilemiyoruz Allah şifa versin zor yani yaşamayan bilmez

Valla canım mesela ben prospektüsü okuyayım ilacın içindeki yan etkileri bazen kafam da kuruyorum kendimden biliyorum yanlış anlama psikoloji gerçekten herşey yaptırıyor ya iğrenç bişi

Valla canım mesela ben prospektüsü okuyayım ilacın içindeki yan etkileri bazen kafam da kuruyorum kendimden biliyorum yanlış anlama psikoloji gerçekten herşey yaptırıyor ya iğrenç bişi
Aslında hiç kafamda yoktu yani durduk yere başladı ben ilacın bana agır geldiğini düşünüyorum çünkü günde iki tane bir kereden yemek agır geldi bence

Oda olabilir canım şimdi bişey diyemiyorum ben bir hafta kadar kullandım günde bir kez oda o yüzden pek bişey diyemiyorum gittin mi kardiyolojiye soracaktn ya

Oda olabilir canım şimdi bişey diyemiyorum ben bir hafta kadar kullandım günde bir kez oda o yüzden pek bişey diyemiyorum gittin mi kardiyolojiye soracaktn ya
Doktor izinde canım gidemedim ama dün yarımın çeyreğini yine yedim pek bişey olmadı ama iştahım kapandı hayatımda hiç bu kadar karamsar olmadım kendimi mutsuz üzgün hasta hissediyorum

Böyle yapma hayat enerjini düşürme ne bileyim keyif aldığın şeyleri yapmalısın pozitif ol negatif olmaa
Doktor izinde canım gidemedim ama dün yarımın çeyreğini yine yedim pek bişey olmadı ama iştahım kapandı hayatımda hiç bu kadar karamsar olmadım kendimi mutsuz üzgün hasta hissediyor

X