Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya Suyuyla Sac Rengini Acan Var Mi?

bidenem zarar veriyomuş oksijenli su öle dedier sen görmedinmi zararını Şeniz

yok canımcim bi zararını görmedim denizde yapıyodum ben.aynı zamanda koIIarıma ve bacakIarımada surerım haIa yatarım gunese butun tuyIer sapsarı oIuverır şakkıdı :1rolleyes:

yok canımcim bi zararını görmedim denizde yapıyodum ben.aynı zamanda koIIarıma ve bacakIarımada surerım haIa yatarım gunese butun tuyIer sapsarı oIuverır şakkıdı :1rolleyes:

ok cnm bu seferde onu deniyim bari benm kıza tşk a.s.

ok cnm bu seferde onu deniyim bari benm kıza tşk a.s.

oksıjen su surme saçın kızının saçına.roman vatandaşlarımız gbi olur sonra kızın. oldukça kötu bır turuncu verıyor ve saçı yakıyor. eğer çok kafaya takmışşanız bu işi bulunduğunuz yerde kozmetık dukkanı yada tansas vs.. gibi bır yer varsa gidin yuzde 6 lık peroksit alın. fısfısın ıçıne ceyreğini dökün bırde limon sıkın ve papatya suyuyla karıştırın. o zama daha çok açılır. bulamazsanızda limon mutlaka koyun

oksıjen su surme saçın kızının saçına.roman vatandaşlarımız gbi olur sonra kızın. oldukça kötu bır turuncu verıyor ve saçı yakıyor. eğer çok kafaya takmışşanız bu işi bulunduğunuz yerde kozmetık dukkanı yada tansas vs.. gibi bır yer varsa gidin yuzde 6 lık peroksit alın. fısfısın ıçıne ceyreğini dökün bırde limon sıkın ve papatya suyuyla karıştırın. o zama daha çok açılır. bulamazsanızda limon mutlaka koyun

tamam cnm oksijendende vazgeçtim ay boşverin kalsın doğal büyünce açtırsın isteği rengi kızlar ananın kuması olurmuş işte ya oda beni kıskanıo sırnaşık şey ben yine gönlü olsun die papatyayı bi kez daha denerim olur sa olur hem aslında amacımız birazda sağlık kazandırmak saçlarına fazla dökülüo papatya iyi gelir besler die düşünmüştüm bide daha beter olmasın çocuğumun saçı hepinize tşk :enbuyukkk: a.s.

canım ben kullanıyorum ama saclarım kestane rengi denizden ve papatya suyu sürüp güneşe çıkıyorum açıyo saçımın rengini ışıl ışıl ve harika yapıyo :1closedeyes:

oksıjenlı su zarar vermıyor gıbı kızlar, ben onu da sürmüştüm bır defa, papatya suıyundan daha ıyı
papatya suyu papatyayı kaynatıp da cıkarılabılıyor ama saç ıkı gun papatya papatya kokuyor bı garıp.

arkadaşlar bende formdan okuyup yaptım ama bi faydasını görmedim doğal kızılım yani saçım kızıl ve sarı karışımı olmasına rağmen açılma olmadı yinede denemekte fayda var kişiden kişiye değişir doğal ürün zararı olmaz yani

ya kızlar benim saçlarım kumral boya deil ama kendi rengi bıraz açmak için denesem papatya suyu nasıl bı renk olur ki ??

arkadaşlar merhaba. siteyi uzun süredir takip ediyorum yazmak yeni nasip oldu :)

natura1.jpg

sanıyorum bu renk koyu kumral oluyor. fakat saçlarım bu renkten biraz daha açık. bu papatya suyunu kullanan arkadaşlar çok memnun kalmışlar.

acaba saç rengimin şu renge dönmesi mümkün mü?
Avril-Lavigne-1.JPG

gerçi biraz ışık gelmiş olduğundan daha sarı gözüküyor ama çok hoşuma gitti.

cevaplarsanız çok sevinirim. :)

Son düzenleme:
henüz 17 yaşındayım ve şimdiden saçlarıma kimyasal işlem uygulamayı istemiyorum. ayrıca babamın beni eve alıp almayacağı da farklı bir tartışma konusu. :)

artık olduğu kadar deyip papatya suyunu saldıracağım. :)

çok teşekkür ederim.

ozamn cnm papatya tam sana göre benm kızımda daha 12sinde ama sarı delisi sende 1 hafta kadar sürekli yap ve güneşe çık inş. fayda görürsün

deneyenler memnun kalmışlar. umarım bende de işe yarar. şöyle hafif açılsın, biraz parlasın. ne isterim daha :)

ozamn cnm papatya tam sana göre benm kızımda daha 12sinde ama sarı delisi sende 1 hafta kadar sürekli yap ve güneşe çık inş. fayda görürsün

bu arada kızınızın saçı tam olarak ne renk vede sarının hangi tonlarında istiyor.? :))
yardımcı olmaya calışacagımda

bu arada kızınızın saçı tam olarak ne renk vede sarının hangi tonlarında istiyor.? :))
yardımcı olmaya calışacagımda

ilgin için tşk cnm kızım kahve renkli saçları çok koyu diil sarı derken yane hafif gölgeli gibi istiyoz hani böle sık denize giripte açılır ya renk onun gibi daha 1 kez denedik devam etmek gerekmiş. :enbuyukkk:

ya kızlar benim saçlarım kumral boya deil ama kendi rengi bıraz açmak için denesem papatya suyu nasıl bı renk olur ki ??

X