Param boşa gitti sanırım :(

kredi kartım vardı ama kartla ödersem fiyatta artış oluyordu

yüzüme yapıyor ama hiçbir değişiklik yok şuana kadar sadece tek tük siyah kıllar oluyor ya çenede onlar için çeneme atış yapıyorlar ama onlar bile gitmedi

umarım ilerleyen zamanda sonuç alırım ben de

bacaklarınız kaçıncı seanstan itibaren dökülmeye başlamıştı peki?

süreç bu şekilde olduğu için bana bitmeyecek gibi geliyor yoksa biteceğinden emin olsam etek elbise vs giymem sorun değil zaten pandemiden dolayı yazın dışarı pek fazla çıkmam çıktığımda da kosa etek giymeyiveririm ama şuanda hiçbir ilerleme görmediğim için umudum yok açıkçası.Yinede tavsiyeleriniz için sağolun

Bitiş garantili

Universitedeyken bende bursumdan biriktirdim lazere gittim.tenim beyaz ve killarim simsiyah yani lazere en uygun kisiyim.neyse sizin gibi sozlesme yaptik benimki tum vucut bitis garantiliydi.tam 1 yil boyunca devam ettim ama %60 etki gosterdi onada sukur.bitis garantili olmasaydi param bosuna giderdi.bende bitene kadar giderim diyordum.sonra bi gun gittim ne goreyim merkez bombos.butun esyalari alip kacmislar.anlayacaginiz guvenmeyin oyle her yere ve lazer yuzde yuz garanti vermez

bir daha kesinlikle gitmem tek derdim buradan iyi kötü bir sonuç alayım en azından param boşa gitmiş olmasın az az çıkarsa ilerleyen zamanlarda evde kullanılan cihazlardan almayı düşünüyorum

Bilindik bir yer ama yine de güven olmaz inşallah böyle bir şeyle karşılaşmam yüzde altmış sonuç almaya da razıyım

Arkadaşımın lazer salonu vardı ve eğitim de veriyordu. Bir sure ucretsiz izindeyken ben de can sıkıntısından gidiyordum alt katımdaydı ve baya bir hakim olmustum olaya ve hatta asiri derecede memnuniyet almistim

lazer yaptirirken en onemli hususlar...
-Cihaz
-Yapan kişi
-Yapılan kişi

Bu olayda çok hile döner mesela ucuza kapatılacaksa 4000 atışı 1500 atarsın müşteri anlamaz bile. Bu yüzden biz cihazdaki saýıları gösterip anlatırdık dürüst çalışınca çok iyi sonuçlar aldık.

Calıştığım cihaz elipse'ydi IPL olacaksa kesinlikle mukemmel bir cihaz. Koltuk altı ve özel bölgenin rengini bile açar. Kendim de girdim 3 sene oldu 8 seansta bitmişti 1 hamilelik geçirdim gram değişiklik olmadı.

Yapan kişinin vuruşları iyi olmali bizim cihaz 6 mm işliyordu bu yuzden güçlü çalışmak gerek.

Herkeste aynı etki olmamasının sebebi hormonlar, kişinin tüy ve ten yapısı. En etkili sonuc açık ten ve siyah kıldır. Akımı ona göre güçlü verirsiniz. Ama renk koyulaştıkça akım düşer bu yuzden daha geç biter.

En gec biten bölge vajina alt dudak, yüz ve kollardır. Buralarda akım yüksek girilmez yüz bölgesi ise hormon düzensizligini ilk algılayan bölgeedir bu da ayrıca etkiler.

aklıma gelenleri yazdım.

Ben meşhur bi yere gittim yeterki bitsin diye. Seans başı ücret alıyolardı. 2 seans ve 2 komtrol seansına gittim hiç beğenmedim. Hep kıl bırakıyolardı uyarmama rağmen. Tüm vücut olmamasına rağmen sadecs 2 seans için 1000 tl çöpe gitti. Mahremiyet yok her seans başka biri oranı buranı görüyor iğrenç. Neyse eşim 4 yıl önce braunun ipl cihazınj almıştı evdeyim diye başladım.çok memnunum. 5 yapışta kıllarım yüzde 90 gitti. Benim için olumlu bi durum.

Bir de bunu hiç bir salon paylaşmaz ben soyleyeyim. Atış arası sure 45 gündür etkili sonuc icin asıl vuruşları 45 günde etkili yaparsınız ama ticaret olunca kimse söylemiyor.

Ben de lazer yaptırdım. 24 seans sürdü. 2.5 yıl. Ben kavruk buğday tenliyim. Tüylerim sarımsı. O yüzden bu kadar uzun sürdü. Şu an tamamen bitmiş durumda. 5 yıldır da çıkmıyor. Aleksandrait ve buz lazer karışımı lazer kullanıldı. Her bölgeye farklı. Jilet kullanıyordum. Herhangi bir zararı yok demişti gittiğim yer. O zamanın parasıyla 3850 TL ödedim.

Bankadan alırsa vergi öder

Bu nedenle elden almaya çalışır elden ödemeye indirim yapar

Geçen yıllarda dershaneye gittim o bile aynen böyle çalışıyor parayı elden alıp indirim yapıyor

Peşin olsun 10 gün sonra öde deyip senet yaptılar

Ben 2 sene gittim yinede tüylüyüm lütfen yapmayın

Lazer yaptiriyorum permatikle cikanlari alabiliyordum. Ayrica yazin zaten lazer yapmiyorlar bazi yerler güneş isinlarindan dolayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…