Doğuma Hazırlık Park beşik mi büyüyen beşik mi? Hangi bebek arabası, hangi bez ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Park beşik mi? büyüyen sallanır beşik mi?

• Park beşik

OY: 364 65,6%
  • Büyüyen sallanır beşik

OY: 191 34,4%

• Ankete Katılan
    555
Canım benim de doğuma az kaldı, bizde uzun süre düşündük ve diğer tanıdığım annelerin tavsiyesiyle park beşik alıp yatak odamıza kurduk. Bunu almamızın sebebi birkaç gün için bile bir yere gideceksek yatağı da bagaja koyup yanımızda götürebilecek olmamız. Eğer üşenmezsem bazen gün içinde salona da taşıyabilirim diye düşündük. Kraft'ın güzel ürünleri var oradan bakabilirsin istersen.

Park yatağa alçak diyenler kademeleri var cocuk büyüdükçe aşağı indiriliyor.. en üst kademe yenidogan için cok ideal, bebek biraz tutunup kalkmaya çalışınca bir alt kademeye indiriliyor park olarak kullanilacaksa en alt kademe, benim park yatağın yanında fermuarlı kapı vardı orayı acınca yataga kendisi girip çıkabiliyordu.

Ahşap kademeli beşiklerde de aynı sistem vr.çocuk büyüdükçe alt kademeye indiriyorsun

Babay hug aldiniz mi ? Aldiysaniz yorumunuzu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…