Poğaçalar Pastane Poğaçası Fotolu

ben yaptım
harika oldu
fotosu:

sdc10450ht2.jpg

w800.png

canım harika görünüyor yahuukaydirigubbakcemile5a.s.
ellerine sağlık canım çekti bak şincik:1hug:

daha dün misafirlerime yaptım ve hepsi bayıldı pastane poğaçasına benziyo dediler bende zaten öyle diye havamı attım,telaşemden fotosunu unuttum ama harika oldu görüntü ve lezzeti,kesinlikle deneyin tarif süper şaşmıyor tam kıvamında oluyor neffis

görüntüler muhteşem yapanlarda onayladı benim başı kelmi bende yapıcam arkadaşlar

yılbaşı akşamı bu poğaçaları yapmayı düşünüyorum.
Tadı damağında kalmı eşimin.eşimde her poğaçayı yemez şu mayalayarak yapılan poğaçaları pek sevmez ama buna bayıldı.

Kokusu burnuma kadar geldi. Çıkan dumanları da görür gibiyim.
Ayy çok canım çekti biyerim şişcek şimdi.cokacimcoook

burayı görmedim ama tesadüf ben de bugün iki tepsi yaptım bu pocadan..ilk tepsim süper oldu da iknciyi biraz fazla bırakmısım fırında..o daha kavruk gibi oldu ama tadı cok guzel..tavsıye ederım..bılsem resım cekerdım ben de..

İşte benim poğaçalarım. Sıcak sıcak yedik bunlar kaldı. Gerçekten çok nefis oldular.
Kusursuz tarifi için konu sahibi arkadaşıma teşekkür ederim.

birazdan denıycem butarıfı ama resım ekelyebılrmıyım dıye dusunuyodumkı makıandan cekrım foto daekelrım çok lezzetlı görunuyor emegıne sağlık kafaya takmıştım ben bunu sneınkı kadr guzel olurmu bılemıyorum artık ama :)

şimdi çıktılar fırından sıcak sıcak enfes olmuşlar.....
fırına atarken ilk halleri..
my.php
[/URL][/IMG]
bu da enfes son halleri:KK70:
my.php
[/URL][/IMG]

tarif için tşkler tadı çok güzel oldu ama fotoyu çekim derken 2. tepsi yanmış =((:-)lepi::lepi:

Eklentiler

• $042609005239.jpg
    $042609005239.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 70
X