Bebek Beslenmesi pastörize sütler

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

zilkale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
2
0
Tüketici hakları koruma derneği başkanının özel bir kanalda yaptığı açıklamaya göre tüm paket sütler eser miktarda bile olsa amonyak içeriyormuş. çocuklarımızın kemikleri gelişsin diye verdiğimiz sütler bir taraftan da kemiklerini eritiyormuş. bu konunun aslı nedir bilmiyorum. günlük sütlere de koruyucu olması açısından amonyak katılıyor mu?
ben şimdiden istanbula yakın bir köy arayışına başladım amonyaksız sütümü alabilmek için:)
yorumlarınızı bekliyorum.

artık hiç bişey sağlıklı üretilmiyo demek sütte böğle ..inanmak sitemiyorum ama olabilirde herşey katkılı çünki ben iki oğlumda çok süt içer ve hep pastörize alıyorum kafam karıştı valla..

canım ii de
ben köydeyim
inegin altından alıp geliyormu sütü
sap saman karışık
ii ce süzsemde kaynatıyorum bu seferde vitamini gidiyomuş
napcaz ya

sormayın biri öyle diyo biri böyle uzmanların milletin kafası karışıyor kutu sütü öyle sokaktan alma evlere birer inekmi alıcaz yaaa bende oğluma hep kutu sütü alıyorum ama içim rahatta değil hani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…