Sandviç - Kanepeler Patatesli,Kıymalı Kol Böreği ile Kahvaltı Sofram-Dr Oetker Maya Sponsorluğunda

ellerine sağlık ablam bu kategori çok hareketli maşallah biz oy verenleri çok zorlayacak başarılar :KK19:

Nevreste böreğin çok güzel görünüyor canım. Ellerine sağlık. :kk77:

Masan harika ötesi zaten :nazar:En Büyük TÜRKİYE

Ee şimdi kime oy verecez bakalım işimiz çok zor çok. o_O

Yarışmada başarılar canım :KK73::KK73::KK73:

deynepnaz katılmadan katılmam derken ciddi miydin sen:confused:Ne güzel katılmadı diye başına kakacaktık,tabii başına geleceği bildiğinden katıldın değil mi?:KK53:Akıllı kadının hali başka canıııım,Nevreste olmak kolay değil.:KK48:Ellerine sağlık,herşey çok güzel görünüyor.Bizim evde de kol böreği çok sevilir.Özellikle kıymalı yapınca.:kk77:.Başarılar dilerim.

deynepnaz katılmadan katılmam derken ciddi miydin sen:confused:Ne güzel katılmadı diye başına kakacaktık,tabii başına geleceği bildiğinden katıldın değil mi?:KK53:Akıllı kadının hali başka canıııım,Nevreste olmak kolay değil.:KK48:Ellerine sağlık,herşey çok güzel görünüyor.Bizim evde de kol böreği çok sevilir.Özellikle kıymalı yapınca.:kk77:.Başarılar dilerim.
Sen sözünü tuttun ,bende szözümü tuttum:KK45:Sonra dilinize düşerdim:KK70:Çok akıllıyımdır:KK53:
Çok teşekkür ederim canım:KK200:

Nevoşşşş ne yaptın sen böyleeee,böreği ayrı,köstebek pastası ayrı,pizzası ayrı,kızartması ayrı:KK57::kk77:Nasıl güzel bir masa bu böyle,herşeyi tek tek yapıp çekmişsin,süslü süslü...Peynir tabakları,meyve tabakları,hey yavrum heyyy:kk77:Ben yaparsam böyle yaparım diyorsun yani,harikasın canım,hepsi nefis.Cidden hamarat hatunsun ellerin dert görmesin,yarışmada başarılar dilerim:KK19:

Nevoşşşş ne yaptın sen böyleeee,böreği ayrı,köstebek pastası ayrı,pizzası ayrı,kızartması ayrı:KK57::kk77:Nasıl güzel bir masa bu böyle,herşeyi tek tek yapıp çekmişsin,süslü süslü...Peynir tabakları,meyve tabakları,hey yavrum heyyy:kk77:Ben yaparsam böyle yaparım diyorsun yani,harikasın canım,hepsi nefis.Cidden hamarat hatunsun ellerin dert görmesin,yarışmada başarılar dilerim:KK19:
Bende seni bekliyordum:KK45:Prenses ne zaman gelecek diyordum:KK48:Katıl katıl dedin bende sözümü tuttum:21:
Çok teşekkür ederim canım beğenmene memnun oldum:KK68:
Ailece güzel bir kahvaltı yaptık:KK200:

Bende seni bekliyordum:KK45:Prenses ne zaman gelecek diyordum:KK48:Katıl katıl dedin bende sözümü tuttum:21:
Çok teşekkür ederim canım beğenmene memnun oldum:KK68:
Ailece güzel bir kahvaltı yaptık:KK200:
Ellerin dert görmesin Nevoşum,iyiki katılmışsın,teşekkürederim sözünü tuttuğun için,cidden mükemmel sıcacık bir sofra olmuş.İnşaallah aileniz genişleyip gelin,damat torunlarınlarında rabbim hep birlikte kahvaltı yapmayı nasip etsin sana:KK200:

Çok teşekkür ederim Nur'cum senin beğenmene ayrıca çok sevindim..:KK60::KK200:
Kalpli peynir ve su damlası peynir aklında olsun bir daha sofra hazırlarsan yaparsın canım:KK45:Kurabiye kalıplarıyla iyi oluyor:KK19:

Mutlaka yapicam nevoscum :KK19: Cok begendim , Tekrardan ellerine saglik guzel arkadasim :KK60: :KK200: :KK19:

X