patronlu burda dergilerimi vereceğim..

konu guncel mı ??

KONU GÜNCEL DEĞİL..KONUNUN KAPANMASINI İSTİYORUM AMA KAPATILMIYOR.ELİMDE BURDA DERGİSİ KALMADI.İYİ GÜNLER

Ben ms astım epilepsi tansiyon hastasiyim engelli olduğum icin dışarı pek çıkamıyorum.evde dönüştü bakıştı orgu gibi hobilerle uğraşıyorum. Elinizde bulunan dergilerin fiyatı nedir acaba uzun zamandır böyle dergiler ve terzi cetvelleri nakis kanavice gibi dergiler ve riga cetvel takimi almak istiyordum.eger uygun bir fiyat söylerseniz almak istiyorum.simdiden tsr.ederim.

konu guncel mı ??
Mümkünse kalıpların durup durmadığı hakkında bilgi verirmisiniz.cunku tam aradığım kalıplar.benim sağ tarafımda güç kaybı var ms atağı ilk öyle vurdu sağ tarafıma.bastomla yürüyorum. Şu anda bu kalıplar çok işime yarar.bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

Dediğim gibi ben istiyorum.mumkunse ayrıca sizin kullandığınız bicki dikis malzemelerindense çünkü sizinkiler kaliteli oluyor.ne kadar oldugunuda söylerseniz çok mutlu olurum.simdiden tsr ederim

1,2,4,7,10,12,17 nolu kalıpları istiyorum bunların tanesi ne kadardi

Dergilerden kalmadimi

Hanımlar Güler Erkan kalıplarını kullanan var mı???
Eğer elinizde varsa alabilirim fiyatında söylerseniz ben engelli olduğum icin dışarı pek çıkamıyorum o yüzden evde kendi kendine oyalamıyorum mümkünse almak istiyorum hangi kalıplar var .tsr.ederum. orgu dikis nakis ne ararsanız yapıyorum.birde kanser riski var su anda oyalanmaya birşeyler ferekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…