PCOS TEDAVİSİ

Adetin 4 veya 5. Günü git canım o zaman değerlerine bakıp tedaviye başlar Rabbim ek kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah
Amin inşallah çok teşekkürr ederim adetin 2. Günü gel dedi doktor ama malesef hafta sonu girdi pazartesiye artık 4. Gün olarak :) bir de hsg çekilmeden klomene falan başlatıyor mu yoksa ilk onu mu istiyorlar acaba?( Bende pcos var)

Canım ben femara kullandım klomenden daha etkili diye biliyorum tabi doktorun hangisini uygun görürse onu kullan mutlaka. Ben adetten sonra direk hiçbir test yapılmadan başladım

Amin canım gercekten isteyip te olmayanlara Rabbim gönül rahatlığı versin. Çok çok çok zorrr. Bende ilk tedavim ilk denememde gebe kaldım Rabbime sukur isteyen herkese versin inşallah

Amin canım gercekten isteyip te olmayanlara Rabbim gönül rahatlığı versin. Çok çok çok zorrr. Bende ilk tedavim ilk denememde gebe kaldım Rabbime sukur isteyen herkese versin inşallah
Şükür ki fazla uğraşmadan pozitifi görmüşsün çok sevindim senin adına sağlıkla ilerlesin inşallah kucağına almayı nasip etsin rabbim

Soğan kurunu nasıl kullandınız acaba

Ya senin adına çok sevindim çok da duygulandım bende polikistik over hastasıyım çok istiyorum çocuk lütfen banada dua et Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ya senin adına çok sevindim çok da duygulandım bende polikistik over hastasıyım çok istiyorum çocuk lütfen banada dua et Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Kaç kez ilaç ve çatlatma iğnesi tedavisi görmüş biri olarak söylüyorum eşinde de sorun olup olmadığına baktırın ondan sonra zaten pko olanların hamile kalması çok ta zor olmuyo baxı kişilerde kan sulandırıcı kullanmak gerekiyo genelde düşük olabiliyo benim öyle olmuştu neyse eşim vitamin kullandıktan sonra ben doktora gitmeme gerek kalmadan bile hamile kaldım bal tarçın çörekotu kürünü ve peşine bikaç gün soğan kürünü yaparak çok şükür bebeğimi kucağıma aldım rabbim isteyen herkese nasip etsin sana da tez zamanda inşallah

Amin inşallah cnm eşimde sorun yok baktirrdik çok şükür onda sorun yok şuan ben klomen kullanıyorum çarşamba günü gidicem bakalım ne dicek iğne mi verir ilaç mı bilmiyorum ama inşallah en kısa sürede benimde çocuğum olur bu arada ne oneriyorsunuz bana

Adetin 2.günü bal tarçın çörekotu kürüne başlamıştım 10 gün yedim yumurtaların olgunlaşması için.. sonraki gün soğan kürü yaptım 3 gün devam ettim yumurta çatlatıyomuş ama sadece 3 gün yaptım sonra başka bişey yapmadım ovulasyon testleri var onlardan almıştım yumurtlamayı takip etmek için onunla da yumurtanın çatladığı günü gördüm adet bitiminden sonra da gün aşırı ilişki oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…