Pcoslu olup ovulasyon takibi yapanlar kızlar toplaşalım bir başlık altında

Bende dün değerlendiremedim bir önceyi değerlendirmiştim sperm 72 saat canlı kaliyo diyolar ya belki yunurtalama olduysa tutmuştur
Valla doğru diyosun. Hergün değerlendirme kalitesibi düşürüyor. Bende pcos olduğu için böyle pik görünce şansa bırakmak istemedim. 3 günde değerlemdirdim. İnşallah tutar🥹

yok canım ne alaka ben ovulasyon testiyle gebe kaldım geçen sene. şimdi tekrar deniyorum.gayette silikleşiyor
Pcos Varmi sizde pcoslularda genelde günlerce pik çıkma oluyo lh yuksekligindsn dolayı bende de hep silik çıkar hiç pik yakalayamadım sadece dün pike yakın koyu yakaladim bugün tamamen silik çıktı ama tam pik gibi değil di çoğu kişi idrarını tutup yapiyormus testi öyle okudum ben tutmadan az gelen idrarla yaptım ondanmi tam pik gibi durmadı acaba dunds çok yoğun yumurta akı kıvamında uzayan akıntım geldi yumurtama belirtisi olarak geçiyor en üstteki 12 ci gün bir alttaki 13 cu gün en alttaki 14 yani bugunun

Eklentiler

• IMG20231127144156.jpg
    IMG20231127144156.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 37
Bazı testler en koyuyu bile silik gösterebiliyor. Sen yinede değerlendir. Şansa bırakma canım. Evet çok zor. Allah yardımcımız olsun
Benimki kaset testya ovulasyonda kalem test kullanın diyolar seninkisi gibi o daha doğru sonuç veriyormus ondanda olabilir evet bari bu günü değerlendireyim haberdar edelim birbirimizi inşallah hepimizjnku tutar 🤲🤲

Sizde sadece pcos varya gene iyi bende çikolata kisti belasida var iki yumutamdada kist çıktı özellikle pcos çok kilo aldırıyor doktorda dedi çok kilo aldırır diye
Çikolata kisti de zor evet yinede hem pcos olup hem çikolata kisti olup hamile kalanlar çok canım c life macun instagramdan sayfasına bir bak derim birde doktor mfk onunda sayfasına bir bak oncekj mesajlarimida bir oku bu forumda pcosla ilgili çok şey yazfim inşallah faydasi olur bende de kilo çok 7 ayda 99 kilodan 87 kiloya düştüm hala diyet spor devam yoksa pcos ilerliyor kilo aldıkça

Benimki kaset testya ovulasyonda kalem test kullanın diyolar seninkisi gibi o daha doğru sonuç veriyormus ondanda olabilir evet bari bu günü değerlendireyim haberdar edelim birbirimizi inşallah hepimizjnku tutar 🤲🤲
Amin inşallah. Bakalım ben artık testi bıraktım. 14 gün sonra ya bebiş. Yada adet🥹

Pcos Varmi sizde pcoslularda genelde günlerce pik çıkma oluyo lh yuksekligindsn dolayı bende de hep silik çıkar hiç pik yakalayamadım sadece dün pike yakın koyu yakaladim bugün tamamen silik çıktı ama tam pik gibi değil di çoğu kişi idrarını tutup yapiyormus testi öyle okudum ben tutmadan az gelen idrarla yaptım ondanmi tam pik gibi durmadı acaba dunds çok yoğun yumurta akı kıvamında uzayan akıntım geldi yumurtama belirtisi olarak geçiyor en üstteki 12 ci gün bir alttaki 13 cu gün en alttaki 14 yani bugunun
evet canım bende de var. yoo çişimi tutmuyorum sadece 1,5 yada 2saat önce sıvı alımını bırakıyorum:)

Soğan kürü hiç aksatmadan denedkm fayda bende görmedim inofolic pembe olanı kullanıyorum bende yeni oldu baslayali. Ayriyeten d vitamini ,demir magnezyum ,OMEGA 3 balık yağıda kullanmanızı tavsiye ederim pcos için çok faydali birde arı sütü polen, aspir yağı, keten tohumu yağı,çörek otu yağına başladım zamanında faydasını gormusyim ama sıkılip bırakıp devam etmemiştim tekrardan başladım şimdi. Birde c life macun sipariş verdim belki.duymussunuzdur diğer adet döneminde başlayacağım doktor mfk duydunuzmu ürünlerini herkes çok beğenoyoe hamile kalanda çok ama çok pahalı gerçekten ben alamadım onada bir bakmanizi tavsiye ederim eğer alma gücünüz yoksa doktor mfk pcoslular için birşeyler önermişti buraya fotosunu ekleyim bir göz at istersen ben içlerinden çoğunu aldım sadece bu ay glutatyon ve l arginin almadım hayit c life macun içinde var diye almadim birde cican percemide c life macun içinde var diye almadim .alfa lipoik asit ve krom pkolinat o ikisini siparis verdim yolda geliyo .glutatyon da baya pahalıydı almadım zaten içeriği alfa lipoik asit ve krom pikolinat ile nerdeyse aynı gibiydi.inositol için de ben inofolic sipariş verdim ama size tavsiyem ya inofolic combi alın yada ocean polysitol var onu alın çünkü bjnlarin icjnde hem inositol hem folik asit hrmde l arginin var daha iyi olduğu söyleniyor benim kullandığım inofolic de sadece inositol ve folik asit var bende bidahakine inofolic combi almayı düşünüyorum
Bu inofolic olana bende bu ay başladım doktor gebe kalmani kolaylastirir demişti mavi olanını verdi ama bana sabah akşam içilecek şekilde inşallah dediği gibi olur

Eklentiler

• IMG_20231125_125849.jpg
    IMG_20231125_125849.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 49
Ya bende de sadece bir gün koyuluk olup tekrar siliklesti resim atayım dur.en üstteki 12 gün bir alttaki 13 gün en alttaki 14 yani bugunun dün 13 cu gün testi yaptıktan sonra Cok yoğun saydam yumurta akı gibi uzayan bir kereye mahsus bir akinti geldi yumurtladimmi acaba dedim ama sorun suki c çizgisi kadar koyu değil acaba diyorum çoğu kişi ıdrarini bir kaç saat tutup ovulasyon testi yapıyormuş ben tutmadan acele çok az gelen idrarla yaptım ondanmi tam pik çıkmadı
Ben benimkileri atmasam resmini atardım reglim bittikten iki gün sonra başladım ovalasyon testine ilk silik silik çıktı sonra koyulaşti tam pik gördüğüm gün akıntım da vardı o günleri değerlendirdim sonra ovalasyon testine devam ettim benim pik iki gün sonra siliklesmisti bu ay daha başlamadım reglim yarın bitiyor
Ya bende de sadece bir gün koyuluk olup tekrar siliklesti resim atayım dur.en üstteki 12 gün bir alttaki 13 gün en alttaki 14 yani bugunun dün 13 cu gün testi yaptıktan sonra Cok yoğun saydam yumurta akı gibi uzayan bir kereye mahsus bir akinti geldi yumurtladimmi acaba dedim ama sorun suki c çizgisi kadar koyu değil acaba diyorum çoğu kişi ıdrarini bir kaç saat tutup ovulasyon testi yapıyormuş ben tutmadan acele çok az gelen idrarla yaptım ondanmi tam pik çıkmadı

Ben benimkileri atmasam resmini atardım reglim bittikten iki gün sonra başladım ovalasyon testine ilk silik silik çıktı sonra koyulaşti tam pik gördüğüm gün akıntım da vardı o günleri değerlendirdim sonra ovalasyon testine devam ettim benim pik iki gün sonra siliklesmisti bu ay daha başlamadım reglim yarın bitiyor
R rabianizzz ya testtende farkede bilir ben Trendyol dan hassas ölçekli olan testten sipariş vermiştim canım bide

Benim pikde bir gün sürdü gibi ertesi gün siliklesti

Bu inofolic olana bende bu ay başladım doktor gebe kalmani kolaylastirir demişti mavi olanını verdi ama bana sabah akşam içilecek şekilde inşallah dediği gibi olur
Bende inofolic pembe olandan iki kutu almıştım o bitsin sonra sana verdiği maviye başlayacağım o daha iyi diyorlar

Merhaba kızlar, ben 14.gün pik ve ertesi gün silikleşme görüp değerlendirmiştim. Doktorum pcıs başlangıcı dedi ama adetlerim düzenlidir 28. Gün adet olurum, bu testim ise adetime 4 gün varken yaptım ovü testim. Sizce ikinci yumurtlama bu tarihte olur mu yoksa bu şekilde gebelik ihtimali var mı malum çok şey okuduk bunun hakkında

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba kızlar, ben 14.gün pik ve ertesi gün silikleşme görüp değerlendirmiştim. Doktorum pcıs başlangıcı dedi ama adetlerim düzenlidir 28. Gün adet olurum, bu testim ise adetime 4 gün varken yaptım ovü testim. Sizce ikinci yumurtlama bu tarihte olur mu yoksa bu şekilde gebelik ihtimali var mı malum çok şey okuduk bunun hakkında
Değerlendir canım tekrar yumurtuluyor olabilirsin. Adetinin düzenli olmasi güzel birşey inşallah bebisin olur 🌸🌸

Bende doktor başlangıcı var dedi ama tam poso diyemeyiz dedi bugün döngümün 11ıncı günü pik gördüm ama Lh hormonu yüzden olduğunu düşünüyorum bu kadar erken mı yumurtladım diye doktor genelde poso olanlar 16 günden sonra yumurtalama olur demişti çünkü

Eklentiler

• IMG_4482.jpeg
    IMG_4482.jpeg
    43,3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_4484.png
    IMG_4484.png
    277,2 KB · Görüntüleme: 30
X