Penis boyu ile normal boy arasında bir bağlantı var mı?

Valla bir sevgilim olmuştu boyu 1.85 civarıydı ve bodybuilding yapıyordu. Boyu ve vücudu o kadar iyiydi ki ama gelin görün ki gerçekten bamyası vardı sfjsjsjs :KK70: :KK70: 11-12 cm diyebilirim kısa ve sıska :KK70: Ay allah affetsin burda dalga geçiyorum ama yani diyeceğim keşke boyla vücutla alakası olsa. Bence zaten bu vücut yapan erkeklerin çoğu hep bu yüzden yapıyor bir yerlerdeki açıklarını kapatmak için. :KK70: Konu nereye geldi... Neysem öyle işte yani kafayı bunlara çok yormamak lazım.
Ben dalga gece gece rüyamda görmüstüm, öyle korktum ki bamya dedigim seyi görünce rüyamda cıglık atmıstım korkudan. Sonra herife yazdım cizdim iyi davrandım. Buna biseyler oldu sevindi falan sonra engelledim:/

Kadınlara silikon takıyorlar bunların da yok mu ki öyle bir yolu, botoks falan, çok merak ettim. Mevzu onun boyu işlevi olunca dünyayı yakabilirler malum 🤔

2cm için pompaya değer mi bacım ya ben çeke çeke uzatırım onu :KK70: :KK70: :KK70: :KK53: :KK8: :KK8:
Pompa işe yaramıyormuş kız, ameliyatla 2 4cm, o kadar ezik hissedeceklerine gidip ameliyat olsunlar. 2cm onlar için büyük fark hele 4 olursa 😱
Şaka bir yana onlar bu kadar sorun etmese biz de bu kadar alay etmezdik, rabbim dermansız dert vermesin

Pompa işe yaramıyormuş kız, ameliyatla 2 4cm, o kadar ezik hissedeceklerine gidip ameliyat olsunlar. 2cm onlar için büyük fark hele 4 olursa 😱
Şaka bir yana onlar bu kadar sorun etmese biz de bu kadar alay etmezdik, rabbim dermansız dert vermesin
Valla kadınların memesı sarkıyor, yok kılo alıyor, catlıyor dıye demedıklerını bırakmayanlarda erkekler yani. Ee onlarında allah müstehaklarını böyle vermiş :KK8: :KK70:

Çok garip bir soru. Evlilik cinsel organın uzunluğuna göre mi tercih ediliyor? Adamı tanıdınız sevdiniz pipisi küçük çıksa evlenmeyecek misiniz? :silah:
Evlenmeden önce hiç eşimin şeyinin boyu nasıldır diye düşünmedim açıkçası. Çünkü kadınlar için seks genelde duygu varsa güzel olur. Boyun bir önemi yoktur yani.
Ayakla ve ya boyla da bir bağlantısı yok.
Sadece kilolu erkeklerin küçük olur diye tahmin edebilirim.

X