Penis boyu ile normal boy arasında bir bağlantı var mı?

Evet hatırladım onu bende . Hatta bi gün gazetede okudum , bir genç kız tuvalatten bulduğu bir bezle kurulamış kendisini ve haftalar sonra hamile olduğunu farketmişler. Dehset bişey allahım ya . Babasının çocuğuna hamile kalmış , nasıl mı ? Annesinin ilişki sonrası kendini kuruladıgı bezle 😣
O kadar da kolay değil yahu. Başka şey vardır o işin içinde. Uyduracak bişey bulamamış sanki gibi gibi. 🤨

Hiçbir fikrim yok, tahminimce bilmek mümkün değildir. Ancak eşofmanla falan görürsen normal duruşuna bakarak tahminde bulunabilirsin, erekte olmadan da varlığı belli oluyorsa küçük değildir sanırım. Bu sadece tahmin. Hiçbir erkeğin kalçasına önüne bakmış değilim, kocamınkine bile bakmamıştım çıplak görene kadar 😅
🤣🤣🤣🤣

Canım çok sağol. Peki acaba buradaki arkadaşlar evlenmeden önce öğrendi mi. Yoksa şansa mi bıraktı. Ben sadece kafaya takılması gereken bir şey mi emin değilim
Ayyy tabiki de kafaya takılır.... Buradaki bütün üyeler bende dahil penis boyunu öğrenip evlendik.İşini şansa bırakma tabi

Ufffff 🙄🙄Ya işsizlikten bu hale kadar geldiniz mi gerçekten.. Direk sorun senin şeysin de boyun kadar uzun mu diye..uzun mu istiyorsunuz kısa mı mesela?? Orta boysa olmaz mı?? Ona göre mi evleneceksiniz ya da ilişki yaşayacaksınız??? Özür dilerim kırmak istemem sizi ama Bana çok saçma geldi ya bu konu..ilk konuyu görünce açıp yazmadım ama sürekli de karşıma çıkıyor bu konu şimdi yazmak istedim..

Evet hatırladım onu bende . Hatta bi gün gazetede okudum , bir genç kız tuvalatten bulduğu bir bezle kurulamış kendisini ve haftalar sonra hamile olduğunu farketmişler. Dehset bişey allahım ya . Babasının çocuğuna hamile kalmış , nasıl mı ? Annesinin ilişki sonrası kendini kuruladıgı bezle 😣
bunun altında iğrenç bir gerçek olduğundan eminim ama neyse. Saçma senaryoyla örtbas etmişler.

X