Pet şişeye idrar yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba karşıdaki yansıtma mı yapıyor

Yani tepki mi ölçüyor o damacana ile pantolonlar ile

Sizin pinti olduğunuzu düşünüp bunun boyutunu mu anlamaya çalışıyor

Bir de YouTube video önerisi nasıl bir şey izlersin sevdiğin bir şeyler öneriler gelir yanda bakarsın

Herkes böyle öneri mi yapıyor şu güzel , bunu izle diye

konuşurken sohbette geçer de mesaj atıp sıkıldım YouTube video öner demek çok ilginç geldi

Haklı çıkmanın gururunu yaşıyor musun ajdhhahs

Hadi diyelim ki şaka yaptı geyiğine olabilir. Hani samimi arkadaşınla bunun geyiğini yaparsın.

Fakat bu şakayı boyle henüz sevgili olmadığı bi kıza yapıp onun yanlış anlayabileceğini, kendisi hakkında olumsuz düşünebileceğini düşünememek normal olmadığını gösteriyor.
Erkekler yeni tanıştığı veya etkilemek istediği kıza , kendilerinin en iyi versiyonunu sunarlar ama böyle anormal tipler hariç.

İkincisi de 50 yaşına gelince zaten intihar ederim gibi laflar bu da aynı anormallik...

Zaten farkındasın, bu insanla iletişimi kesmelisin bundan bi cacık olmaz, umut yok bunda hiç

Kocan eşittir kocam. Ben de hiç sevmezdim bu huyunu taaa ki Boyner’de aldığımız north Face sweat (kasaya daha gitmemiş bakınıyorduk) için dur bi sitesinden fiyatına bakayım dediğinde yarı fiyat farkı oldugunu görene kadar. Elimizdekini usulca bırakıp netten iki tane almıştık çifte kâr dkfkföö

O tür programları izlemiyorum. İçimi sıkıntı basıyor ve anormal şeylerden sağlıklı bir insan olarak asla keyif almıyorum. Kaldı ki bir de bunu yapayım diye beğeneceğim... bence bu adam normal değil, uzak durmanızı tavsiye ederim

Hayatımda duyduğum en mide bulandırıcı şeylerden biri. İdrarı biriktirmek ne ya?!
Zaten pinti insanlardan da nefret ederim. Tutumlu olmak başka şey, pinti olmak başka şey.
Hiç hoşlanmam.

Adam bulunmaz Hint kumaşı. Lütfen bu adamla evlenip cogalin. Bu eşsiz kişilik çoğalarak ülkeye yayılması

Evet her seferinde sifon çekmek yerine 5 litrelik şişeye yapıp topluca imha etmekten bahsediyordu. Yapmadı sanırım, şişe boştu, kendi söylemine göre şakaymış ama bir acaba dedim doğrusu.
Bu nasıl bir konu gerçekten böyle insanlar var mi yaşayıp nefes alıyor mu
Hayvanlar bile toprağı esip işleri bitince üstünü örtüyor

Tobe yarabbi bu adam evlenir se vay ki eşinin haline vaY ki vay

O pet şişeyi imha ederken kendini de imha etse de dünya bir densiz pis birinden kurtulsa

İki hatta bazıları üç hesap kullanıyor ne zaman bu hesaplar birleştiriliyor hatalı kullanım veya ceza puanı takla atılmak istendiğinde.

Birleştirilen üç hesapta aynı kişiye aittir ya da aynı cihazdan giriş yapılmıştır. İlginçtir ki e-posta adreslerinde ki bir kelime hepsinde ortaktır.

İşi hiç bir zaman şansa bırakmam şimdi çıkar biri ablam, iş arkadaşım hatta annem diyebilirsiniz bende derim ki ablanız ceza alınca bu hesapla siz siteye neden giriyorsunuz ?

konu bizim için kapanmıştır.

Kazen beyden cevap bekliyorum ben birkaç gündür.

Bu konuda da düzeltme yapayım bana değil Mune 'ye yazdınız. Mune size konuyu Kazen'e yazın dedi ama siz yazmadınız ya da ben diye başkasına yolladınız.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…