Petite

anon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2017
2.695
7.102
Kızlar merhaba pek yanıt gelmeyeceğini biliyorum ancak belki yardım eden birileri çıkar diye yazmak istiyorum. Benim boyum 160 ve tüm pantolon jeanlar 170lere göre neredeyse. Tadilatta falan da çok bozuluyor pantolon, bilek üstü olmasını istiyorum vs. Birkaç markanın petite yani extra minyon kadınlara göre olan jeanlerine kabanlarına denk geldim. H&m mesela. Kalitesini beğenmiyorum pek ona rağmen alacaktım birkaç parça bir şey, ancak stok yok, hemen tükeniyor sanırım. Petite koleksiyonu olan markalar hangileri Türkiye’de? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Marks&spencer’da da vardı diye hatırlıyorum. Kot pantolonlarda boyu 30 olanları tercih edebilirsiniz, bu çoğu markada var diye biliyorum zaten koton, waikiki, ...

Marks&spencer’da da vardı diye hatırlıyorum. Kot pantolonlarda boyu 30 olanları tercih edebilirsiniz, bu çoğu markada var diye biliyorum zaten koton, waikiki, ...
Başka bir konu daha açmıştım, bazı kullanıcılar da sizin söylediğiniz gibi boyda şunu alırsan sorun yaşamazsın demişti. Ama anlamadığım bir şekilde halen sorun yaşıyorum. Boy bulma özürlüsüyüm sanırım. Teşekkür ediyorum ilginiz için ayrıca.

Rica ederim.
Ararken raflarda mesela kot bedeni 29x32, 30x34 , 32x32 şeklinde gösterilir. Bu çarpıdan sonra yazılan kısım boy kısmıdır, siz mesela 27x30’a bakacaksınız.

X