Peynir bozulur mu kayınvalidemin uzatması

insanlar hem zorunlulukları yok iken lütfedip peynir göndermiş, hem ayrımcı ilan edilmişler hemde hesap sormuşlar birde üstüne trip atıp bir daha göndermeyin demişler.
kaynana kayinbabanin peygamber sabri var demek ki, ben olsam zıkkımın pekini yiyin diyip üstüne birde elimde avucumda ne varsa satar bir güzel yer kalanada tırnağımı bırakmam meleşsin dursunlar ardımdan.

insanlar hem zorunlulukları yok iken lütfedip peynir göndermiş, hem ayrımcı ilan edilmişler hemde hesap sormuşlar birde üstüne trip atıp bir daha göndermeyin demişler.
kaynana kayinbabanin peygamber sabri var demek ki, ben olsam zıkkımın pekini yiyin diyip üstüne birde elimde avucumda ne varsa satar bir güzel yer kalanada tırnağımı bırakmam meleşsin dursunlar ardımdan.
Kimsenin göndermeye zorunluluğu yok tabiki kimse ondan peynir istemedi nasıl bir insan olduğunu bilip bilmeden yazıyorsun

Oda bozuk olduğun farkında ve zaten annesinin diğer oğlunun üstün tuttuğunun farkında
Aslında sormak istediğim bu değildi. Kocanız size göre bariz olan bu ayrımcılığa nasıl tepki veriyor. Mesela her iş için arıyorlar dediniz. Kocanız ne yapıyor?

Aslında sormak istediğim bu değildi. Kocanız size göre bariz olan bu ayrımcılığa nasıl tepki veriyor. Mesela her iş için arıyorlar dediniz. Kocanız ne yapıyor?
Eşimde söylüyor geçen konuştular mesala abimi sen şımarttın sorumsuz biri haline getirdin diye ,kaynımım çok hataları var iş batırdı bişeyler yaptı ailesine hep yük oldu ve üstüne bir onları dövmediği kaldı .Lakin eşim çalışır kendi kazanır onlara yük olmaz Belkide bu yüzden diğerine sahip çıkıyorlar çünkü farkındalar eşim karakter olarak farklı diğeri sürekli nefsine yeniliyor

Göndermeseler daha iyiydi

Şaka gibisiniz gerçekten bunu ben demiyorum tüm sülalesi diyor iki oğlun arasında ayrım yapıyorsun diye
Eşiniz sesini çıkarmadıkça bu düzen böyle devam edecek. Her yetiş dediklerinde kapıya koşmayıversin. Eşiniz yaranma huyunu bırakmadıkça isterse bütün memleket toplaşsın başına ayrım yapıyorsun desin. Faydasız.

Eşiniz sesini çıkarmadıkça bu düzen böyle devam edecek. Her yetiş dediklerinde kapıya koşmayıversin. Eşiniz yaranma huyunu bırakmadıkça isterse bütün memleket toplaşsın başına ayrım yapıyorsun desin. Faydasız.
Bir peynire bu kadar kafada kuran, sorun çıkaran kadının kocası gerçekten her işe koşuyor olması mümkün değil.

Bir peynire bu kadar kafada kuran, sorun çıkaran kadının kocası gerçekten her işe koşuyor olması mümkün değil.
Koşar ya neden koşmasın? Konu sahibinin kimseye bişey yaptığı yok, açıktan bir sorun yok fazla, anca konuşuyorlar da duvara konuşuyorlar. Kocası ailesine, konu sahibi kocasına, sülale zaman zaman malum aileye, öyle konuşup duruyorlar. Kulak sallayıp, hee öyle mi olmuş yapma yağğğ Allah Allah bakseen diyip yapacağını yapıyor yine yapan.

Bana özellik bozul nasıl gelebiliyor Allah aşkına
Diğerlerinin kinde sıkıntı yol normalde her konuda ayrımcı bir insan zaten bu kişi

KV eskiden bir şey yollardı ben yemesem bile güzel olmuş der geçerdim. Eltinizde öyle yaptı, bozuktu ama söylemedi.

Umarım size bir daha bir şey vermezler. Uzak dururlar.

X