Peynir bozulur mu kayınvalidemin uzatması

Aynen tarhanada yöreye göre farklılıklar olabiliyor.

Bu üye de Eşinin ailesini konu sahibine akıl vereceğim diye bol bol gömmüş..

Gerçekten, bazı ailelerin işi çok zor .
Umarım çok sevdiğiniz biri çocuklarını sadece para ve araba istemek için arayan ve vermediklerinde küfür eden bir aileye gelin gider de siz o zaman baş tacı yaparsınız. :rolleyes:

Umarım çok sevdiğiniz biri çocuklarını sadece para ve araba istemek için arayan ve vermediklerinde küfür eden bir aileye gelin gider de siz o zaman baş tacı yaparsınız. :rolleyes:
Olay eşinizle ailesi arasında geçiyor. Ettirmesin kendine küfür. Anasının ekşi tarhanasını löpür löpür götürüyor oh ne iyi gidiyordur küfürlerin üstüne.

Olay eşinizle ailesi arasında geçiyor. Ettirmesin kendine küfür. Anasının ekşi tarhanasını löpür löpür götürüyor oh ne iyi gidiyordur küfürlerin üstüne.
Eee banane ettirmesin ailesiyle arasındaki ilişkiden banane? Sevmek zorunda mıyım küfürbaz aileyi ya da onların verdiği herhangi bir yiyeceği yemek zorunda mıyım? Konu sahibi gibi bağırıp çağırmadım kabul ettim, beğenmedim, ekşidiğini düşündüm, attım, sorduklarında "elinize sağlık" dedim geçtim. Neden suçlu oldum :halay:

Tarhana pişirmeyi bilmemek nedir ya kaynana savunucam diye dediğiniz lafa bak. Kuruturken az kurutmuş ve kokuşmuştu bir dahakine denk gelirse size kargolarım siz güzel pişirirsiniz :rolleyes:
Siz bu kafayla daha çok kokuşmuş tarhana yersiniz. Demek ki size layık gördükleri bu..

Değer verirseniz görürsünüz şakacı hatun 🤣🤣

Siz bu kafayla daha çok kokuşmuş tarhana yersiniz. Demek ki size layık gördükleri bu..

Değer verirseniz görürsünüz şakacı hatun 🤣🤣
Keşke dediğiniz gibi olsa değer verdim ama karşılığını alamadım maalesef o yüzden zaten bu kafada yaklaşıyorum şu an onlara

Eee banane ettirmesin ailesiyle arasındaki ilişkiden banane? Sevmek zorunda mıyım küfürbaz aileyi ya da onların verdiği herhangi bir yiyeceği yemek zorunda mıyım? Konu sahibi gibi bağırıp çağırmadım kabul ettim, beğenmedim, ekşidiğini düşündüm, attım, sorduklarında "elinize sağlık" dedim geçtim. Neden suçlu oldum :halay:
Sizin sevginizle ilgilenmiyorlar zaten ki. Yiyin dediğimi de hatırlamıyorum. Eşiniz küfürlerin üstüne afiyetle yiyor dedim.

Peynir yolda asla bozulmaz diye bir kural mı var ki yolda bozulmadı bize bozuk olanı özellikle gönderdiler diye düşünüyorsunuz?
Teşekkür etmeyi biliyor musunuz mesela? Düşünüp gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim, yolda talihsizlik olmuş bozulmuş bende üzüldüm ama önemli olan düşünmeniz demek çok mu zor?
Bu nasıl bir nefret dili ya? Kanlınız mı bunlar sizin? Oldu olacak bizi zehirlemeye çalıştılar da diyin.
Gelirken yeniden getiririz demişler bir de, oğlum yok ama oğlu olan kadınlara iyi kalpli gelinler diliyorum
Oğlum var umarım böyle bir insana denk gelmez. Güzel dileğiniz için teşekkür ediyorum 🙏

Burada bilip bilmeden saçma sapan yazan kalp kıran insanlara hayatlarında bir kez olsun kayınvalidem gibi insanlara denk gelmesini diliyorum .o zaman belki anlarsınız yazım gerçekten
Demek ki vakti zamanında siz de birilerinin bedduasına mazhar oldunuz ki böyle kayınvalide vermiş basınıza ALLAH jsjjdjsd

Benim zoruma giden biz iyilik yaptığımız halde bize herşeyin kötüsünün layık görülmesi diğerleri insan yerine koymuyor bile
O da sizin naifliğiniz. Yapmayın iyilik. Her gel dediklerinde yanlarında bitmeyin çiğdem çiçeği gibi. İşimiz var deyin, paramız yok deyin, şu hayırlı evlatlık işini bi azaltın. Demek iyiliğe karşılık veren bi yapıları yok. Neden uğraşıyorsunuz anlamayacaklar işte bilmeyecekler kıymetinizi falan. O kocanız da yaranma işini azaltsın.

O da sizin naifliğiniz. Yapmayın iyilik. Her gel dediklerinde yanlarında bitmeyin çiğdem çiçeği gibi. İşimiz var deyin, paramız yok deyin, şu hayırlı evlatlık işini bi azaltın. Demek iyiliğe karşılık veren bi yapıları yok. Neden uğraşıyorsunuz anlamayacaklar işte bilmeyecekler kıymetinizi falan. O kocanız da yaranma işini azaltsın.
Ben uzun süredir görüşmüyordum kendileri ile bir şekilde yine görüşüldü mecburen ama samimi değilim .Kendisi arıyor bir şey talep edince güzel dille talep ediyor kızım yavrum işi düşünce normalde yüz asık konuşma tarzı tavırlı tamamen iletişimi kesemem zaten evlerimiz de yakın değil ama bir şey talep etmesini nasıl kesebilirim ne yapmalıyım

Ben uzun süredir görüşmüyordum kendileri ile bir şekilde yine görüşüldü mecburen ama samimi değilim .Kendisi arıyor bir şey talep edince güzel dille talep ediyor kızım yavrum işi düşünce normalde yüz asık konuşma tarzı tavırlı tamamen iletişimi kesemem zaten evlerimiz de yakın değil ama bir şey talep etmesini nasıl kesebilirim ne yapmalıyım
Bi şekilde neden görüşüldü işte?. Nasıl bi şekil o şekil?

Bi şekilde neden görüşüldü işte?. Nasıl bi şekil o şekil?
Kaynatan benim annemi aramış bizimle neden görüşmüyor diye ailemde çok ısrar etti eşinin ailesi eşimde üzülmesin görüş diye bir gün öyle yarım saatliğine gittik ama samimiyet kurmadım kendinin çıkarları olduğu için ondan sonra yakım davranmaya başladı

Kaynatan benim annemi aramış bizimle neden görüşmüyor diye ailemde çok ısrar etti eşinin ailesi eşimde üzülmesin görüş diye bir gün öyle yarım saatliğine gittik ama samimiyet kurmadım kendinin çıkarları olduğu için ondan sonra yakım davranmaya başladı
Bahane bulacaksınız devamlı yapacak bişey yok. Bi kere ilişkileri düzeltmişsiniz artık.

X