Pgt ile tüp bebek sürecimi anlatıyorum

Bende 2 düşük yaladım
Blastokist transferi 1 aylık olup düşüyorlar
Araştırılsın istiyorum
Benim düşüklerimde hep seninki gibi oldu kese göründü ama hiç kalp atışı alınmadan kanamayla kendi düşdü ikinci düşükten sonra bende hafif kan pıhtılaşması ve kromozom bozukluk çıktı inşallh sende bi sorun çıkmz canım

Benim düşüklerimde hep seninki gibi oldu kese göründü ama hiç kalp atışı alınmadan kanamayla kendi düşdü ikinci düşükten sonra bende hafif kan pıhtılaşması ve kromozom bozukluk çıktı inşallh sende bi sorun çıkmz canım

İnşallah canım gereken testlerin yapılmasını istiyorum

Merhaba arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz ben ocak ayında dr bülent tıraşa tüp yaptırdım 16 yumurtadan 11 i döllendi 5. Güne 5 tane kaldı ikisi transfer oldu tutmadı. Eşimin 12. Kromozomunda sorun varmış genetik tarama ile yeniden başlanabilir dediler. Benim 3 tane dondurulmuş var sizce baştan mı başlasam onlarımı denesen tutarmı acaba

Merhaba arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz ben ocak ayında dr bülent tıraşa tüp yaptırdım 16 yumurtadan 11 i döllendi 5. Güne 5 tane kaldı ikisi transfer oldu tutmadı. Eşimin 12. Kromozomunda sorun varmış genetik tarama ile yeniden başlanabilir dediler. Benim 3 tane dondurulmuş var sizce baştan mı başlasam onlarımı denesen tutarmı acaba
Dondurulmuşlara genetik test yapılabiliyor mu ? Keşke olsa

Ben olsam eğer elinizdeki kromozom bozukluğu çok ciddi bir sağlık sorununa sebep olacak birşey değilse dondurulmuşları denedim, ziyan olmasınlar mantığı ile...

Sonuç negatif. Ben bu mevzuyu kapatıyorum. Şans falan istemiyorum dilemiyorum. Sizlerin yolu aydınlık olsun.

Sonuç negatif. Ben bu mevzuyu kapatıyorum. Şans falan istemiyorum dilemiyorum. Sizlerin yolu aydınlık olsun.
Cok üzüldüm :KK43: takip ediyodum sizi benden pgt le negatif sonuc alanlardan biriyim malesef :KK43: suan uzuntulusunuz ama rabbim bi kapıyı kapat bi kapıyı açar inşallah sağlıklı sıhhatli bi şekilde bebeğiniz olur umutsuzluğa kapılmayın herseyin bi zamanı vardır belki.. doğal yoldan zaten hamile kalabiliyosun inşallah o şekilde olur seninde üzülme..

bende temmuzda bahceci de pgt ile 3. tup bebek denememi yapacagim takip ediyordum seni cok uzuldum. Rabbim bizleri de bununla siniyor bazen sanirim en iyisi oluruna birakmak bazen diyorum ki denemeyecegim olmassa olmasin ama yapamiyorum yinede rabbim kucaklarimizi doldursun evlat hasretiyle sinamasin bizleri en acisi da tum akranlarimizin cocuk sahibi olup bizim buyuk emekler cabalar verip eli bos donmemiz canini sikma arkadasim vardir guzel Rabbim in bizl4r icin cizdigi guzrl bir yol

Bence doğal yoldan denemeye devam et canım tüp bebek çok sıkıntılı bir süreç hem ikisindede şansın aynı tutunup gebeliğin devam etmesi.. daha önceki düşüklerin genetige gitmişmydi gittiyse ve sağlıklı geldiyse ztn pgt ye gerek yok

Bence doğal yoldan denemeye devam et canım tüp bebek çok sıkıntılı bir süreç hem ikisindede şansın aynı tutunup gebeliğin devam etmesi.. daha önceki düşüklerin genetige gitmişmydi gittiyse ve sağlıklı geldiyse ztn pgt ye gerek yok
1 tane gitti sağlıklı geldi bidaha düşük yaparsam intıhar ederim şuan bile dipteyim
Herkesin dediği çok güçlüsün vs ama değilim kimseyi üzmek istemiyorum.rol yapmaktan yoruldum

1 tane gitti sağlıklı geldi bidaha düşük yaparsam intıhar ederim şuan bile dipteyim
Herkesin dediği çok güçlüsün vs ama değilim kimseyi üzmek istemiyorum.rol yapmaktan yoruldum
Allah korusun aklına getirme öyle şeyler çok iyi anlıyorum seni elden bişey gelmiyo maalesef Allah vermeyince ne yaparsak yapalım ne kadar çırpınırsak çırpınalım olmuyo..o yüzden akışına bırakıcaksın şuan üzgünsün ama biliyorum ki denemektende vazgeçmeyeceksin

X